11. kolejka Futsal Ekstraklasy – zwycięstwo Piasta Gliwice

08.12.17Utworzono
Niespodzianka? Niekoniecznie. Dla niektórych może to być zapowiedź kłopotów LEX Kancelarii Słomniki, która dziś przegrała u siebie na inaugurację 11. kolejki Futsal Ekstraklasy 2:6 z Piastem Gliwice.

Goście od początku wyglądali lepiej. Nacisnęli gospodarzy, dłużej utrzymywali się przy piłce. Byli zwyczajnie lepsi. I w 4 minucie objęli prowadzenie po strzale Marcina Grzywy. Gospodarze wyrównali w 10 minucie, ale gliwiczanie się tym nie przejęli. Dalej grali swoje – jakby przekonani o swojej wyższości.

Do przerwy prowadzili 2:1. Kancelaria trzymała się, po przerwie strzeliła gola na 2:3. Później jednak mecz nadal toczył się pod dyktando gości. Stosunkowo szybko zrobiło się 6:2 i było po meczu.

LEX Kancelaria Słomniki – Piast Gliwice 2:6 (1:2)

Bramki: Podobiński (10), Przeniosło (28) - Grzywa 2 (4, 25), Piskorz (11), Dewucki (30), Szadurski (33), Grecz (33)

Tekst: Krzysztof Dziedzic