• 18.11.2017 Sobota 17:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 20.11.2017 Poniedziałek 20:00

Wyniki rozgrywek EKSTRAKLASY FUTSALU 2009/2010

Wyniki rozgrywek EKSTRAKLASY FUTSALU 2009/2010

Kolejka 1    
Pogoń 04 Szczecin 1-7 Hurtap Łęczyca
Clearex Chorzów 1-0 Nova Katowice
Marwit Zławieś Wielka 0-6 Akademia FC Pniewy
Grembach Zgierz 4-4 GKS Jachym Tychy '71
Kupczyk Kraków 3-1 Gwiazda Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała 7-4 TPH Polkowice
Kolejka 2    
Hurtap Łęczyca 8-2 TPH Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska 0-3 Rekord Bielsko-Biała
GKS Jachym Tychy '71 5-3 Kupczyk Kraków
Akademia FC Pniewy 8-2 Grembach Zgierz
Pogoń 04 Szczecin 3-3 Clearex Chorzów
Marwit Zławieś Wielka 1-6 Nova Katowice
Kolejka 3    
Clearex Chorzów 2-2 Hurtap Łęczyca
Marwit Zławieś Wielka 1-2 Pogoń 04 Szczecin
Grembach Zgierz 2-7 Nova Katowice
Kupczyk Kraków 6-5 Akademia FC Pniewy
Rekord Bielsko-Biała 5-5 GKS Jachym Tychy '71
TPH Polkowice 3-4 Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 4    
Hurtap Łęczyca 8-2 Gwiazda Ruda Śląska
GKS Jachym Tychy '71 2-3 TPH Polkowice
Akademia FC Pniewy 5-6 Rekord Bielsko-Biała
Nova Katowice 2-2 Kupczyk Kraków
Pogoń 04 Szczecin 4-5 Grembach Zgierz
Clearex Chorzów 6-2 Marwit Zławieś Wielka
Kolejka 5    
Marwit Zławieś Wielka 5-10 Hurtap Łęczyca
Grembach Zgierz 4-3 Clearex Chorzów
Kupczyk Kraków 2-5 Pogoń 04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała 3-4 Nova Katowice
TPH Polkowice 1-5 Akademia FC Pniewy
Gwiazda Ruda Śląska 3-0 GKS Jachym Tychy '71
Kolejka 6    
Hurtap Łęczyca 4-2 GKS Jachym Tychy '71
Akademia FC Pniewy 6-1 Gwiazda Ruda Śląska
Nova Katowice 7-1 TPH Polkowice
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów 3-2 Kupczyk Kraków
Marwit Zławieś Wielka 1-2 Grembach Zgierz
Kolejka 7    
Grembach Zgierz 2-4 Hurtap Łęczyca
Kupczyk Kraków 3-4 Marwit Zławieś Wielka
Rekord Bielsko-Biała 2-5 Clearex Chorzów
TPH Polkowice 3-7 Pogoń 04 Szczecin
Gwiazda Ruda Śląska 3-4 Nova Katowice
GKS Jachym Tychy '71 1-2 Akademia FC Pniewy
Kolejka 8    
Hurtap Łęczyca 0-2 Akademia FC Pniewy
Nova Katowice 6-5 GKS Jachym Tychy '71
Pogoń 04 Szczecin 6-3 Gwiazda Ruda Śląska
Clearex Chorzów 0-1 TPH Polkowice
Marwit Zławieś Wielka 1-1 Rekord Bielsko-Biała
Grembach Zgierz 8-3 Kupczyk Kraków
Kolejka 9    
Kupczyk Kraków 2-5 Hurtap Łęczyca
Rekord Bielsko-Biała 6-3 Grembach Zgierz
TPH Polkowice 4-5 Marwit Zławieś Wielka
Gwiazda Ruda Śląska 1-3 Clearex Chorzów
GKS Jachym Tychy '71 2-5 Pogoń 04 Szczecin
Akademia FC Pniewy 4-2 Nova Katowice
Kolejka 10    
Hurtap Łęczyca 2-6 Nova Katowice
Pogoń 04 Szczecin 3-1 Akademia FC Pniewy
Clearex Chorzów 1-0 GKS Jachym Tychy '71
Marwit Zławieś Wielka 1-2 Gwiazda Ruda Śląska
Grembach Zgierz 3-1 TPH Polkowice
Kupczyk Kraków 2-5 Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 11    
Rekord Bielsko-Biała 4-3 Hurtap Łęczyca
TPH Polkowice 2-4 Kupczyk Kraków
Gwiazda Ruda Śląska 4-5 Grembach Zgierz
GKS Jachym Tychy '71 3-2 Marwit Zławieś Wielka
Akademia FC Pniewy 4-0 Clearex Chorzów
Nova Katowice 2-2 Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 12    
Hurtap Łęczyca 0-0 Pogoń 04 Szczecin
Nova Katowice 3-2 Clearex Chorzów
Akademia FC Pniewy 4-2 Marwit Zławieś Wielka
GKS Jachym Tychy '71 4-6 Grembach Zgierz
Gwiazda Ruda Śląska 3-4 Kupczyk Kraków
TPH Polkowice 4-7 Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 13    
Nova Katowice 7-2 Marwit Zławieś Wielka
TPH Polkowice 2-3 Hurtap Łęczyca
Rekord Bielsko-Biała 6-2 Gwiazda Ruda Śląska
Kupczyk Kraków 3-0 (wo) GKS Jachym Tychy '71
na boisku 1-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Grembach Zgierz 2-6 Akademia FC Pniewy
Clearex Chorzów 2-2 Pogoń 04 Szczecin
Kolejka 14    
Hurtap Łęczyca 9-3 Clearex Chorzów
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Marwit Zławieś Wielka
Nova Katowice 5-4 Grembach Zgierz
Akademia FC Pniewy 8-1 Kupczyk Kraków
GKS Jachym Tychy '71 1-0 Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 TPH Polkowice
Kolejka 15    
Gwiazda Ruda Śląska 1-8 Hurtap Łęczyca
TPH Polkowice 6-0 GKS Jachym Tychy '71
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Akademia FC Pniewy
Kupczyk Kraków 2-5 Nova Katowice
Grembach Zgierz 1-3 Pogoń 04 Szczecin
Marwit Zławieś Wielka 7-2 Clearex Chorzów
Kolejka 16    
Hurtap Łęczyca 3-1 Marwit Zławieś Wielka
Clearex Chorzów 5-4 Grembach Zgierz
Pogoń 04 Szczecin 2-4 Kupczyk Kraków
Nova Katowice 2-5 Rekord Bielsko-Biała
Akademia FC Pniewy 5-3 TPH Polkowice
GKS Jachym Tychy '71 4-3 Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 17    
GKS Jachym Tychy '71 0-5 Hurtap Łęczyca
Gwiazda Ruda Śląska 1-2 Akademia FC Pniewy
TPH Polkowice 0-3 (wo) Nova Katowice
na boisku 4-5; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rekord Bielsko-Biała 6-4 Pogoń 04 Szczecin
Kupczyk Kraków 3-3 Clearex Chorzów
Grembach Zgierz 4-1 Marwit Zławieś Wielka
Kolejka 18    
Hurtap Łęczyca 3-0 Grembach Zgierz
Marwit Zławieś Wielka 3-3 Kupczyk Kraków
Clearex Chorzów 2-5 Rekord Bielsko-Biała
Pogoń 04 Szczecin 6-7 TPH Polkowice
Nova Katowice 7-1 Gwiazda Ruda Śląska
Akademia FC Pniewy 5-2 GKS Jachym Tychy '71
Kolejka 19    
Akademia FC Pniewy 0-2 Hurtap Łęczyca
GKS Jachym Tychy '71 3-7 Nova Katowice
Gwiazda Ruda Śląska 2-1 Pogoń 04 Szczecin
TPH Polkowice 4-3 Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 3-3 Marwit Zławieś Wielka
Kupczyk Kraków 3-0 Grembach Zgierz
Kolejka 20    
Hurtap Łęczyca 5-5 Kupczyk Kraków
Grembach Zgierz 1-8 Rekord Bielsko-Biała
Marwit Zławieś Wielka 8-4 TPH Polkowice
Clearex Chorzów 1-4 Gwiazda Ruda Śląska
Pogoń 04 Szczecin 3-3 GKS Jachym Tychy '71
Nova Katowice 2-1 Akademia FC Pniewy
Kolejka 21    
Nova Katowice 2-3 Hurtap Łęczyca
Akademia FC Pniewy 4-2 Pogoń 04 Szczecin
GKS Jachym Tychy '71 4-4 Clearex Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska 3-2 Marwit Zławieś Wielka
TPH Polkowice 5-4 Grembach Zgierz
Rekord Bielsko-Biała 6-5 Kupczyk Kraków
Kolejka 22    
Hurtap Łęczyca 3-3 Rekord Bielsko-Biała
Kupczyk Kraków 7-3 TPH Polkowice
Grembach Zgierz 8-6 Gwiazda Ruda Śląska
Marwit Zławieś Wielka 2-3 GKS Jachym Tychy '71
Clearex Chorzów 2-6 Akademia FC Pniewy
Pogoń 04 Szczecin 4-3 Nova Katowice

 

    RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M Pkt. Z. R. P. B+ B-
1. Akademia FC Pniewy 22 51 17 0 5 91 42 11 27 9 0 2 53 23 11 24 8 0 3 38 19              
2. Hurtap Łęczyca 22 49 15 4 3 97 47 11 21 6 3 2 45 26 11 28 9 1 1 52 21              
3. FC Nova Katowice 22 47 15 2 5 92 53 11 23 7 2 2 45 28 11 24 8 0 3 47 25              
4. Rekord Bielsko-Biała 22 44 13 5 4 94 63 11 20 6 2 3 49 40 11 24 7 3 1 45 23              
5. Pogoń 04 Szczecin 22 31 8 7 7 69 65 11 16 3 4 4 36 40 11 18 5 3 3 33 25              
6. Grembach Zgierz 22 28 9 1 12 74 94 11 16 5 1 5 39 46 11 12 4 0 7 35 48 2 3 1 0 1 8 6
7. Kupczyk Kraków 22 28 8 4 10 72 83 11 16 5 1 5 36 36 11 12 3 3 5 36 47 2 3 1 0 1 6 8
8. Clearex Chorzów 22 26 7 5 10 56 72 11 17 5 2 4 25 28 11 9 2 3 6 31 44              
9. TPH Polkowice 22 21 7 0 15 67 100 11 9 3 0 8 34 45 11 12 4 0 7 33 55              
10. GKS Jachym Tychy '71 22 19 5 4 13 53 82 11 13 4 1 6 29 40 11 6 1 3 7 24 42              
11. Gwiazda Ruda Śląska 22 18 6 0 16 52 89 11 9 3 0 8 23 36 11 9 3 0 8 29 53              
12. Marwit Zławieś Wielka 22 16 4 4 14 56 83 11 8 2 2 7 30 41 11 8 2 2 7 26 42              

Hurtap Łęczyca wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Gwiazda Ruda Śląska.

 

Najlepsi strzelcy sezonu 2009/2010
1 Myszor Piotr GKS Jachym Tychy 22
2 Kovalov Artem Hurtap Łęczyca 21
3 Hyży Robert Grembach Zgierz 20
4 Douglas FC Nova Katowice 18
5 Nowakowski Kamil TPH Polkowice 18
6 Dura Tomasz Rekord Bielsko Biała 17
7 Krawczyk Daniel Hurtap Łęczyca 17
8 Mikołajewicz Marcin Marwit Toruń 17
9 Milewski Mariusz Hurtap Łęczyca 17
10 Jędrzejewski Adrian TPH Polkowice 14
11 Franz Rafał Akademia FC Pniewy 14
12 Nudyk Volodymyr Pogoń 04 Szczecin 14
13 Słonina Michał Clearex Chorzów 14
14 Łysoń Wojciech Rekord Bielsko Biała 14
15 Budniak Paweł Rekord Bielsko Biała 13
16 Słupek Michał Kupczyk Kraków 13
17 Filipczak Krzysztof Kupczyk Kraków 13
18 Polasek Radek Rekord Bielsko Biała 12
19 Szymczak Michał Grembach Zgierz 12
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco