• 18.11.2017 Sobota 17:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 20.11.2017 Poniedziałek 20:00

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu 2004/2005

Wyniki rozgrywek I ligi futsalu 2004/2005

 

Kolejka 1    
Baustal Kraków 6-4 Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów 11-3 Akademia Słowa Poznań
Wulkan Wrocław 4-5 Marioss Opole
Owlex Łódź 4-8 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Radan Gliwice 0-2 P.A. Nova Gliwice
Jango Mysłowice 4-4 Inpuls Siemianowice Śląskie
Kolejka 2    
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 2-0 Radan Gliwice
Jango Mysłowice 4-6 Baustal Kraków
P.A. Nova Gliwice 3-4 Owlex Łódź
Marioss Opole 2-4 Clearex Chorzów
Wulkan Wrocław 3-13 Akademia Słowa Poznań
Rekord Bielsko-Biała 5-11 Inpuls Siemianowice Śląskie
Kolejka 3    
Clearex Chorzów 5-4 P.A. Nova Gliwice
Wulkan Wrocław 1-10 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Radan Gliwice 6-4 Rekord Bielsko-Biała
Akademia Słowa Poznań 2-9 Baustal Kraków
Owlex Łódź 3-4 Jango Mysłowice
Inpuls Siemianowice Śląskie 3-3 Marioss Opole
Kolejka 4    
Akademia Słowa Poznań 6-3 Owlex Łódź
P.A. Nova Gliwice 5-4 Wulkan Wrocław
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 9-6 Inpuls Siemianowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 2-11 Clearex Chorzów
Jango Mysłowice 5-1 Radan Gliwice
Marioss Opole 4-5 Baustal Kraków
Kolejka 5    
Owlex Łódź 0-2 Marioss Opole
Wulkan Wrocław 5-5 Rekord Bielsko-Biała
Radan Gliwice 8-5 Akademia Słowa Poznań
Baustal Kraków 2-2 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Clearex Chorzów 2-2 Jango Mysłowice
Inpuls Siemianowice Śląskie 7-2 P.A. Nova Gliwice
Kolejka 6    
Marioss Opole 2-1 Radan Gliwice
P.A. Nova Gliwice 2-3 Baustal Kraków
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 2-5 Clearex Chorzów
Jango Mysłowice 3-2 Wulkan Wrocław
Akademia Słowa Poznań 7-2 Inpuls Siemianowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Owlex Łódź
Kolejka 7    
Clearex Chorzów 11-2 Wulkan Wrocław
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 3-2 Jango Mysłowice
Radan Gliwice 4-5 Inpuls Siemianowice Śląskie
Marioss Opole 3-4 Akademia Słowa Poznań
P.A. Nova Gliwice 3-2 Rekord Bielsko-Biała
Baustal Kraków 9-6 Owlex Łódź
Kolejka 8    
Wulkan Wrocław 3-13 Baustal Kraków
Rekord Bielsko-Biała 1-6 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Inpuls Siemianowice Śląskie 2-3 Clearex Chorzów
Akademia Słowa Poznań 5-0 P.A. Nova Gliwice
Jango Mysłowice 2-4 Marioss Opole
Owlex Łódź 8-3 Radan Gliwice
Kolejka 9    
P.A. Nova Gliwice 1-1 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Baustal Kraków 7-4 Inpuls Siemianowice Śląskie
Akademia Słowa Poznań 6-3 Jango Mysłowice
Wulkan Wrocław 2-5 Owlex Łódź
Clearex Chorzów 6-4 Radan Gliwice
Marioss Opole 2-1 Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 10    
Jango Mysłowice 3-2 P.A. Nova Gliwice
Rekord Bielsko-Biała 5-5 Akademia Słowa Poznań
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 4-1 Marioss Opole
Radan Gliwice 2-5 Baustal Kraków
Owlex Łódź 3-7 Clearex Chorzów
Inpuls Siemianowice Śląskie 6-3 Wulkan Wrocław
Kolejka 11    
Wulkan Wrocław 3-5 Radan Gliwice
Clearex Chorzów 4-3 Baustal Kraków
Marioss Opole 2-2 P.A. Nova Gliwice
Jango Mysłowice 6-3 Rekord Bielsko-Biała
Akademia Słowa Poznań 5-0 (wo) Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
drużyna gości w 40. minucie spotkania przy wyniku 3-2 dla gospodarzy opuściła boisko
Owlex Łódź 3-7 Inpuls Siemianowice Śląskie
Kolejka 12    
Inpuls Siemianowice Śląskie 3-3 Jango Mysłowice
Rekord Bielsko-Biała 3-6 Baustal Kraków
Akademia Słowa Poznań 3-3 Clearex Chorzów
Marioss Opole 5-0 (wo) Wulkan Wrocław
goście nie stawili się na meczu
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 6-3 Owlex Łódź
P.A. Nova Gliwice 5-1 Radan Gliwice
Kolejka 13    
Akademia Słowa Poznań 8-1 Wulkan Wrocław
Inpuls Siemianowice Śląskie 2-3 Rekord Bielsko-Biała
Radan Gliwice 5-2 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Baustal Kraków 9-5 Jango Mysłowice
Owlex Łódź 2-2 P.A. Nova Gliwice
Clearex Chorzów 9-2 Marioss Opole
Kolejka 14    
Jango Mysłowice 3-2 Owlex Łódź
Marioss Opole 4-4 Inpuls Siemianowice Śląskie
P.A. Nova Gliwice 3-5 Clearex Chorzów
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 5-0 (wo) Wulkan Wrocław
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Radan Gliwice
Baustal Kraków 6-2 Akademia Słowa Poznań
Kolejka 15    
Clearex Chorzów 5-0 Rekord Bielsko-Biała
Radan Gliwice 4-1 Jango Mysłowice
Baustal Kraków 6-3 Marioss Opole
Owlex Łódź 4-3 Akademia Słowa Poznań
Wulkan Wrocław 0-5 (wo) P.A. Nova Gliwice
Inpuls Siemianowice Śląskie 3-4 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Kolejka 16    
Marioss Opole 5-4 Owlex Łódź
Rekord Bielsko-Biała 5-0 (wo) Wulkan Wrocław
Akademia Słowa Poznań 4-4 Radan Gliwice
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 1-6 Baustal Kraków
Jango Mysłowice 0-8 Clearex Chorzów
P.A. Nova Gliwice 9-5 Inpuls Siemianowice Śląskie
Kolejka 17    
Inpuls Siemianowice Śląskie 3-4 Akademia Słowa Poznań
Owlex Łódź 3-3 Rekord Bielsko-Biała
Radan Gliwice 2-1 Marioss Opole
Baustal Kraków 6-3 P.A. Nova Gliwice
Clearex Chorzów 6-8 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Wulkan Wrocław 0-5 (wo) Jango Mysłowice
Kolejka 18    
Rekord Bielsko-Biała 1-4 P.A. Nova Gliwice
Owlex Łódź 5-5 Baustal Kraków
Wulkan Wrocław 0-5 (wo) Clearex Chorzów
Jango Mysłowice 0-5 (wo) Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
na boisku 2-3, w drużynie Jango wystąpił nieuprawniony do gry zawodnik
Inpuls Siemianowice Śląskie 6-3 Radan Gliwice
Akademia Słowa Poznań 3-3 Marioss Opole
Kolejka 19    
Baustal Kraków 5-0 (wo) Wulkan Wrocław
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 5-1 Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów 8-2 Inpuls Siemianowice Śląskie
P.A. Nova Gliwice 0-3 Akademia Słowa Poznań
Marioss Opole 1-1 Jango Mysłowice
Radan Gliwice 8-1 Owlex Łódź
Kolejka 20    
Owlex Łódź 5-0 (wo) Wulkan Wrocław
Radan Gliwice 2-5 Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 2-7 Marioss Opole
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 6-6 P.A. Nova Gliwice
Inpuls Siemianowice Śląskie 2-7 Baustal Kraków
Jango Mysłowice 4-3 Akademia Słowa Poznań
Kolejka 21    
Marioss Opole 4-5 Holiday "Życie Chojnic" Chojnice
Baustal Kraków 1-4 Radan Gliwice
Clearex Chorzów 3-3 Owlex Łódź
Wulkan Wrocław 0-5 (wo) Inpuls Siemianowice Śląskie
P.A. Nova Gliwice 3-3 Jango Mysłowice
Akademia Słowa Poznań 7-3 Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 22    
Baustal Kraków 4-3 Clearex Chorzów
P.A. Nova Gliwice 4-2 Marioss Opole
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Jango Mysłowice
Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 8-2 Akademia Słowa Poznań
Inpuls Siemianowice Śląskie 5-4 Owlex Łódź
Radan Gliwice 5-0 (wo) Wulkan Wrocław

 

    RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Miejsce Zespół M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B- M. Pkt. Z. R. P. B+ B-
1. Baustal Kraków 22 56 18 2 2 129 68 11 28 9 1 1 61 36 11 28 9 1 1 68 32              
2. Clearex Chorzów 22 54 17 3 2 129 56 11 26 8 2 1 70 33 11 28 9 1 1 59 23              
3. Holiday "Życie Chojnic" Chojnice 22 48 15 3 4 102 64 11 25 8 1 2 51 32 11 23 7 2 2 51 32              
4. Akademia Słowa Poznań 22 37 11 4 7 103 86 11 24 7 3 1 56 31 11 13 4 1 6 47 55              
5. P.A. Nova Gliwice 22 29 8 5 9 70 70 11 17 5 2 4 38 33 11 12 3 3 5 32 37 4 5 1 2 1 11 10
6. Marioss Opole 22 29 8 5 9 67 70 11 15 4 3 4 34 31 11 14 4 2 5 33 39 4 5 1 2 1 9 9
7. Jango Mysłowice 22 29 8 5 9 65 79 11 19 6 1 4 34 40 11 10 2 4 5 31 39 4 5 1 2 1 9 10
8. Inpuls Siemianowice Śląskie 22 28 8 4 10 97 99 11 14 4 2 5 42 39 11 14 4 2 5 55 60 2 6 2 0 0 11 7
9. Radan Gliwice 22 28 9 1 12 73 77 11 21 7 0 4 46 31 11 7 2 1 8 27 46 2 0 0 0 2 7 11
10. Owlex Łódź 22 22 6 4 12 78 96 11 12 3 3 5 40 44 11 10 3 1 7 38 52              
11. Rekord Bielsko-Biała 22 15 4 3 15 64 106 11 10 3 1 7 35 56 11 5 1 2 8 29 50              
12. Wulkan Wrocław 22 1 0 1 21 33 139 11 1 0 1 10 21 76 11 0 0 0 11 12 63              

Kadimex Chocianów zmienił nazwę na Fire Max AZS Wrocław, a później na Wulkan Wrocław.
Agra-Marioss Opole zmieniła nazwę na Marioss Opole.
Wulkan Wrocław wycofał się w trakcie z rozgrywek.

 

Najlepsi strzelcy sezonu 2004/2005
1 Dąbrowski Robert Baustal Kraków 29
2 Szłapa Andrzej Clearex Chorzów 28
3 Hirsch Klaudiusz Akademia Słowa Poznań 28
4 Machura Paweł Inpuls-Alpol Siemianowice Śl. 27
5 Marzec Krzysztof Baustal Kraków 25
6 Kasprzyk Tomasz Clearex Chorzów 25
7 Kuchciak Krzysztof Clearex Chorzów 22
8 Płaza Bartłomiej Radan Gliwice 22
9 Jasiński Krzysztof Jango-9 ; Baustal-9 18
10 Pieczyński Dariusz Akademia Słowa Poznań 17
11 Filipczak Krzysztof Baustal Kraków 16
12 Wiewióra Sebastian P.A. Nova Gliwice 16
13 Wojtas Damian Inpuls-Alpol Siemianowice Śl. 16
14 Powroźnik Piotr Clearex Chorzów 15
15 Chrzonowski Artur Holiday Chojnice 15
16 Włodarek Michał Inpuls-Alpol Siemianowice Śl. 14
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco