• 18.11.2017 Sobota 17:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 20.11.2017 Poniedziałek 20:00

Terminarz

1 kolejka
17.09.2016 Sobota
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
110
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
11
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
31
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18.09.2016 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
30
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
22
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
19.09.2016 Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
06
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
2 kolejka
01.10.2016 Sobota
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
53
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
25
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
42
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
02.10.2016 Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
63
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
03.10.2016 Poniedziałek
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
12
FC Toruń- logo FC Toruń
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
22
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
3 kolejka
08.10.2016 Sobota
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
20
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
52
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
09.10.2016 Niedziela
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
21
FC Toruń- logo FC Toruń
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
41
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
10.10.2016 Poniedziałek
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
31
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
4 kolejka
14.10.2016 Piątek
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
33
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
15.10.2016 Sobota
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
53
FC Toruń- logo FC Toruń
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
92
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
12
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
16.10.2016 Niedziela
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
33
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
71
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
5 kolejka
22.10.2016 Sobota
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
23
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
21
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
23.10.2016 Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
42
FC Toruń- logo FC Toruń
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
46
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
35
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
24.10.2016 Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
09
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
6 kolejka
04.11.2016 Piątek
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
05.11.2016 Sobota
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
22
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
06.11.2016 Niedziela
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
17
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń- logo FC Toruń
72
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
41
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
07.11.2016 Poniedziałek
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
45
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
7 kolejka
12.11.2016 Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
82
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
13.11.2016 Niedziela
FC Toruń- logo FC Toruń
72
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
41
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
71
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
63
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
44
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
8 kolejka
19.11.2016 Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
21
FC Toruń- logo FC Toruń
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
44
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
56
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
20.11.2016 Niedziela
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
05
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
21.11.2016 Poniedziałek
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
26
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
32
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
9 kolejka
26.11.2016 Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
32
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
FC Toruń- logo FC Toruń
51
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
02
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
27.11.2016 Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
52
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
24
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
28.11.2016 Poniedziałek
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
74
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
10 kolejka
02.12.2016 Piątek
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
15
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
03.12.2016 Sobota
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
25
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
22
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
06
FC Toruń- logo FC Toruń
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
61
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
11 kolejka
10.12.2016 Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
00
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
45
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
FC Toruń- logo FC Toruń
42
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
11.12.2016 Niedziela
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
14
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
50
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
17.12.2016 Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
02
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
12 kolejka
06.01.2017 Piątek
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
33
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
07.01.2017 Sobota
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
37
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
08.01.2017 Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
55
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
33
FC Toruń- logo FC Toruń
09.01.2017 Poniedziałek
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
01
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
04
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
13 kolejka
13.01.2017 Piątek
FC Toruń- logo FC Toruń
12
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
14.01.2017 Sobota
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
53
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
53
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
01
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
15.01.2017 Niedziela
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
24
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
16.01.2017 Poniedziałek
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
71
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
14 kolejka
21.01.2017 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
61
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
14
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
22.01.2017 Niedziela
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
03
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
70
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
23.01.2017 Poniedziałek
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
25
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
15 kolejka
04.02.2017 Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
32
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
19
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
05.02.2017 Niedziela
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
12
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
06.02.2017 Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
54
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
21
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
43
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
16 kolejka
18.02.2017 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
22
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
13
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
61
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
19.02.2017 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
22
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
31
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
20.02.2017 Poniedziałek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
32
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
17 kolejka
04.03.2017 Sobota
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
03
FC Toruń- logo FC Toruń
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
43
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
16
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
05.03.2017 Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
45
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
04
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
06.03.2017 Poniedziałek
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
30
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18 kolejka
11.03.2017 Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
42
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
72
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
52
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
12.03.2017 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
14
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
13
FC Toruń- logo FC Toruń
13.03.2017 Poniedziałek
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
15
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
19 kolejka
17.03.2017 Piątek
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
43
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18.03.2017 Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
51
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
19.03.2017 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
43
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
111
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
11
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
20.03.2017 Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
51
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20 kolejka
24.03.2017 Piątek
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
42
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
25.03.2017 Sobota
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
53
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
16
FC Toruń- logo FC Toruń
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
31
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
11
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
33
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
21 kolejka
15.04.2017 Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
113
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
FC Toruń- logo FC Toruń
22
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
72
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
36
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
33
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
17.04.2017 Poniedziałek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
22
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
22 kolejka
22.04.2017 Sobota
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
32
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
41
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
62
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
62
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
31
FC Toruń- logo FC Toruń
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
25
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
23 kolejka
05.05.2016 Czwartek
FC Toruń- logo FC Toruń
51
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
06.05.2016 Piątek
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
73
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
32
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
33
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
07.05.2016 Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
12
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
24 kolejka
10.05.2016 Wtorek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
22
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
30
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
13
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
25
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
33
FC Toruń- logo FC Toruń
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
01
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
25 kolejka
10.05.2016 Wtorek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
22
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
30
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
13
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
25
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
33
FC Toruń- logo FC Toruń
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
01
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
26 kolejka
20.05.2017 Sobota
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
52
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
43
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
21.05.2017 Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
83
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
84
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
22
FC Toruń- logo FC Toruń
22.05.2017 Poniedziałek
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
57
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
27 kolejka
26.05.2017 Piątek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
72
FC Toruń- logo FC Toruń
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
51
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
27.05.2017 Sobota
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
44
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
55
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
35
Euromaster Chrobry Głogów- logo Euromaster Chrobry Głogów
28.05.2017 Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
95
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola