Rekord poprawia rekord, Mikołajewicz ucieka innym snajperom

15.04.18Utworzono
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 3:1, Pogoń'04 Szczecin - FC Toruń 2:6. To dzisiejsze wyniki 21. kolejki Futsal Ekstraklasy.

Sentymentalny mecz w Szczecinie rozpoczął się niespodziewanie od gola dla Pogoni'04, ale już po 15 sekundach wyrónał Marcin Mikolajewicz, który potem strzelił swej byłej drużynie jeszcze trzy gole i stał się zdecydowanym liderem w klasyfikacji na króla strzelców. Pogoń'04 walczyła zwłaszcza w pierwszej połowie, jednak w drugiej było już znacznie gorzej. Debiut w Pogoni Ukriańca Romana Koniucha średnio udany, ale bardziej martwi, że szczecinianie nawet grając piątką w polu nie są za bardzo w stanie stworzyć sytuację do zdobycia bramki.

Pogoń'04 Szczecin - FC Toruń 2:6 (2:3)

Bramki: Maćkiewicz (2), Czepielewski (10) - Mikołajewicz 4 (2, 8, 22, 33), Wojciechowski  (3), Domański (38)

Trwają piękne dni Artura Popławskiego. Futsalista Rekordu wspaniałym strzalem z woleja w przedostatniej minucie prestiżowego meczu z Gattą Zduńska Wola dał swej drużynie zwycięstwo, a dziś dwoma bramkami ustawił mecz z Piastem Gliwice. Goście walczyli dzielnie, zatrzymali atak Rekordu, lecz sami strzelili tylko jednego gola - zdecydowanie za mało, by myśleć o niespodziance.

Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 3:1 (1:0)

Bramki: Popławski 2 (12, 25), Marek (29) - Czech (33)