Z niecierpliwością oczekujemy na początek sezonu 2017/2018

Aktualności
/uploads/assets/421/Piast.jpg
25.09.17Utworzono
LIGA TYPERÓW FUTSAL EKSTRAKLASY!
Nowa strona internetowa, nowe możliwości :) Wszystkim fanom futsalu proponujemy zabawę, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Reguły są bardzo proste. Wystarczy trafnie obstawiać!
/uploads/assets/426/1 liga.jpg
24.09.17Utworzono
I liga. Zaczęło się ciekawie...
W inauguracyjnej kolejce I Polskiej Ligi Futsalu nie brakowało tego, co kibice lubią najbardziej - goli. Najwięcej strzelono ich w Tychach, bo piętnaście, ale sporo działo się też w Nowinach i Białymstoku.
/uploads/assets/422/PiastDuśko.jpg
23.09.17Utworzono
Futsal Ekstraklasa w SportKlubie
Piątkowym meczem beniaminka, Słonecznego Stoku Białystok z wicemistrzem Polski, Gattą Active Zduńska Wola rozpocznie się nie tylko nowy sezon Futsal Ekstraklasy – także nowy sezon transmisji w stacji SportKlub.
/uploads/assets/415/reprezentacjaPOlski.jpg
22.09.17Utworzono
Biało - czerwoni przed historyczną szansą
Nie zmieniła się kadra reprezentacji Polski na rewanż z Węgrami w porównaniu do pierwszego spotkania. Trenerzy zdecydowali się na tę samą czternastkę, która reprezentowała nas w pierwszym meczu. - Wszyscy jednak liczą, że wynik będzie inny....
Pierwszoligowcy ruszają w bój!
21.09.17Utworzono
Pierwszoligowcy ruszają w bój!
Tydzień przed zawodnikami Futsal Ekstraklasy rozgrywki rozpoczynają pierwszoligowcy. O tym, któremu z zespołów grupy północnej i południowej uda się awansować do najwyższej klasy, przekonamy się wiosną…
Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco