Z niecierpliwością oczekujemy na początek sezonu 2017/2018

Terminarz

1 kolejka
29.09.2017 Piątek
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
20:00
30.09.2017 Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
15:00
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
18:00
02.10.2017 Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
2 kolejka
06.10.2017 Piątek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
19:30
07.10.2017 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
16:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
16:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
08.10.2017 Niedziela
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
09.10.2017 Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
20:00
3 kolejka
14.10.2017 Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
15.10.2017 Niedziela
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
4 kolejka
21.10.2017 Sobota
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
22.10.2017 Niedziela
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
5 kolejka
28.10.2017 Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
FC Toruń- logo FC Toruń
29.10.2017 Niedziela
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
6 kolejka
04.11.2017 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
05.11.2017 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
7 kolejka
11.11.2017 Sobota
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
8 kolejka
18.11.2017 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
19.11.2017 Niedziela
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
9 kolejka
25.11.2017 Sobota
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
FC Toruń- logo FC Toruń
26.11.2017 Niedziela
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
10 kolejka
02.12.2017 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
03.12.2017 Niedziela
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
11 kolejka
09.12.2017 Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
10.12.2017 Niedziela
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
12 kolejka
06.01.2018 Sobota
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC Toruń- logo FC Toruń
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
07.01.2018 Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
13 kolejka
13.01.2018 Sobota
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
FC Toruń- logo FC Toruń
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
14.01.2018 Niedziela
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
14 kolejka
20.01.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
21.01.2018 Niedziela
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
15 kolejka
17.02.2018 Sobota
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
FC Toruń- logo FC Toruń
18.02.2018 Niedziela
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
16 kolejka
03.03.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
04.03.2018 Niedziela
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
17 kolejka
10.03.2018 Sobota
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
11.03.2018 Niedziela
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
18 kolejka
17.03.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
18.03.2018 Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
19 kolejka
24.03.2018 Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
25.03.2018 Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
20 kolejka
07.04.2018 Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
08.04.2018 Niedziela
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
21 kolejka
14.04.2018 Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
FC Toruń- logo FC Toruń
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
--
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
22 kolejka
21.04.2018 Sobota
AZS Uniwersytet Śląski Katowice- logo AZS Uniwersytet Śląski Katowice
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola- logo Futsal Team Gatta Active Zduńska Wola
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
FC Toruń- logo FC Toruń
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Solne Miasto Wieliczka- logo Solne Miasto Wieliczka