Znamy najlepszych w województwie łódzkim

23.04.18Utworzono
/uploads/assets/1001/IMG_0108.JPG
W Zduńskiej Woli wyłoniono mistrzów Futsal Młodej Ekstraklasy województwa łódzkiego.

Mistrzem rocznika 2008 został zespół z Radoms,ka - RAP Radomsko, drugie miejsce zajął zespół APN Piotrków Trybunalski natomiast trzecie miejsce na podium zajęła drużyna z Łowicza - Pelikan, pokonując zespół ze Zduńskiej Woli. Najlepszym zawodnikiem z Radomska został Maciej Kłodos, który dostał również nagrodę dla króla strzelców.

W roczniku 2007 górował Constract Lubawa, a najlepszym graczem tej drużyny został Jakub Sadowski, drugie miejsce zajął zespół ze Zduńskiej Woli – Pogoń Zduńska Wola II, trzecie miejsce zajął zespół Pogoni Zduńska Wola I, a czwarte Victoria Szadek. Królem strzelców został Samuel Grubalski z Constractu.

Mistrzem rocznika 2006 została również drużyna z Lubawy, która rozgromiła wszystkich. Najlepszym zawodnikiem zespołu został Hubert Zadroga. Drugie miejsce zajął zespół Football Academy Łódź Zachód, trzecie miejsce przypadło zespołowi z Głowna – Stali, na czwartym miejscu finał zakończyła drużyna gospodarzy Pogoń Zduńska Wola. Królem strzelców rocznika 2006 został Piotr Krużewski z Constractu Lubawa.

Wielki Finał Futsal Młodej Ekstraklasy województwa łódzkiego swoją obecnością zaszczycili Grzegorz Schreiber, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, który jest patronem honorowym Futsal Młodej Ekstraklasy, Jacek Sasin – sekretarz stanu w kancelarii prezesa Rady Ministrów, Witold Gwiazda – przewodniczący Rady Miasta Zduńskiej Woli, Józef Wrzesiński – prezes Gatty Active Zduńska Wola, Witold Pawelski – prezes Gatty, Pan Łukasz Stajuda – prezes Fundacji Lotto, Maciej Karczyński – prezes Futsal Ekstraklasy. Turniej również oglądał trener ekstraklasowej Gatta Active Futsal Team Zduńska Wola Wojciech Sopur, a na rozpoczęciu turnieju było kilku ekstraklasowych futsalistów ze Zduńskiej Woli.

Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Huari, natomiast napoje dla zawodników ufundowała Fortuna Tymienice.