• 18.11.2017 Sobota 17:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 18.11.2017 Sobota 18:00
  • 20.11.2017 Poniedziałek 20:00

Futsal Ekstraklasa 2015/2016

Kolejka 1 - 19-20 września

 

Nbit Gliwice 5-3 Gwiazda Ruda Śląska  
Dominik Śmiałkowski 7, Damian Wojtas 9, 15, Przemysław Dewucki 19, Zbigniew Mirga 23 - Dmytro Drozd 16, 36, Łukasz Biel 39
AZS UŚ Katowice 4-1 GAF-Omega Gliwice  
Paweł Barański 4, Tomasz Dura 26, Marcin Minkus 34, Robert Gładczak 37 - Marcin Kiełpiński 9
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Pogoń 04 Szczecin  
Paweł Machura 1, Rafał Franz 15, 21, Kamil Kmiecik 16 - Ołeksandr Szamotij 23, Michał Kubik 36
Gatta Zduńska Wola 6-3 Clearex Chorzów  
Krzysztof Adamski 15, Daniel Krawczyk 18, Marcin Stanisławski 22, Michał Marciniak 39, 40, Michał Szymczak 40 - Michał Tkacz 14, Mariusz Seget 26, Paweł Budniak 33
Red Dragons Pniewy 4-2 Euromaster Głogów  
Adrian Skrzypek 10, 37, 38, Adam Wachoński 15 - Adrian Skrzypek 34 (s), Łukasz Pieczyński 38
Red Devils Chojnice 4-1 FC Toruń  

Ołeksandr Bondar 32, Wadym Iwanow 36, Tomasz Kriezel 38, Marco Aurélio 39 - Marcin Mikołajewicz 6

 

 

 

 

Kolejka 2 - 26-27 września

 

Gwiazda Ruda Śląska 3-7 Clearex Chorzów  
Jewhen Danyłejko 3, Krzysztof Salisz 23 (s), Dmytro Drozd 35 - Bartosz Siadul 12, Paweł Budniak 13, 15, 40, Wojciech Działach 27 (s), Mariusz Seget 34, Mateusz Omylak 36
Pogoń 04 Szczecin 1-1 Gatta Zduńska Wola  
Adam Jonczyk 8 - Daniel Krawczyk 3
GAF-Omega Gliwice 1-1 Rekord Bielsko-Biała  
Tomasz Lutecki 6 - Wojciech Łysoń 14
Red Devils Chojnice 5-0 AZS UŚ Katowice  
Łukasz Sobański 2, Wadym Iwanow 7, Ołeksandr Bondar 20, 33, Marco Aurélio 24
FC Toruń 3-0 Red Dragons Pniewy  
Marcin Mikołajewicz 11, 35, Michał Suchocki 33
Euromaster Głogów 3-3 Nbit Gliwice  

Grzegorz Nowak 17, 40, Piotr Pietruszko 39 - Przemysław Dewucki 29, 36, Kamil Musiał 32

 

 

 

 

Kolejka 3 - 3-4 października

 

Euromaster Głogów 3-1 Gwiazda Ruda Śląska  
Dariusz Pieczyński 17, 39, Daniel Lebiedziński 38 - Dmytro Drozd 40
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Red Devils Chojnice  
Artur Popławski 11, Michał Marek 21
Gatta Zduńska Wola 4-2 GAF-Omega Gliwice  
Michał Marciniak 20, 39, Daniel Krawczyk 33, Mariusz Milewski 35 - Tomasz Lutecki 4, Marcin Kiełpiński 5
Clearex Chorzów 0-1 Pogoń 04 Szczecin  
Łukasz Tubacki 35
Nbit Gliwice 2-1 FC Toruń  
Zbigniew Mirga 16, Przemysław Dewucki 39 - Michał Suchocki 4
Red Dragons Pniewy 3-1 AZS UŚ Katowice  

Tomasz Dura 23 (s), Piotr Błaszyk 23, Adam Wachoński 37 - Tomasz Dura 30

 

 

 

 

Kolejka 4 - 10-11 października

 

Gwiazda Ruda Śląska 1-4 Pogoń 04 Szczecin  
Ariel Piasecki 38 - Artur Jurczak 21, 29, Łukasz Tubacki 21, Michał Kubik 33
GAF-Omega Gliwice 1-1 Clearex Chorzów  
Damian Ficek 32 - Mariusz Seget 28
Red Devils Chojnice 5-1 Gatta Zduńska Wola  
Ołeksandr Bondar 11, Tomasz Kriezel 25, Łukasz Sobański 25, 39, Mario Modrušan 35 - Michał Szymczak 26
Red Dragons Pniewy 1-1 Rekord Bielsko-Biała  
Oskar Stankowiak 33 - Rafał Franz 14
AZS UŚ Katowice 6-1 Nbit Gliwice  
Tomasz Dura 6, 9, 33, Krzysztof Piskorz 20, 38, Robert Gładczak 26 - Michał Włodarek 34
FC Toruń 6-4 Euromaster Głogów  

Krzysztof Elsner 3, Robert Świtoń 5, Michał Suchocki 18, Marcin Mikołajewicz 23, 36, Sylwester Kieper 24 - Mateusz Niedźwiedź 9, Łukasz Pieczyński 24, Piotr Pietruszko 33, 40

 

 

 

 

Kolejka 5 - 17-18 października

 

FC Toruń 3-0 Gwiazda Ruda Śląska  
Michał Wojciechowski 37, Patryk Szczepaniak 38, Mykoła Morozow 39
Gatta Zduńska Wola 3-1 Red Dragons Pniewy  
Mariusz Milewski 5, Arkadiusz Szypczyński 22, Daniel Krawczyk 40 - Piotr Błaszyk 29
Clearex Chorzów 6-1 Red Devils Chojnice  
Daniel Wojtyna 20, Mirosław Miozga 22, Tomasz Golly 29, 30, Paweł Budniak 35, Mateusz Omylak 37 - Sebastian Wojciechowski 29
Euromaster Głogów 3-2 AZS UŚ Katowice  
Piotr Pietruszko 16, 30, Mateusz Niedźwiedź 27 - Tomasz Dura 16, Paweł Barański 18
Nbit Gliwice 0-6 Rekord Bielsko-Biała  
Roman Wachuła 12, Radek Polášek 14, 18, 23, Rafał Franz 20, Artur Popławski 24
GAF-Omega Gliwice 0-3 Pogoń 04 Szczecin  

Artur Jurczak 28, Mateusz Gepert 34, Ołeksandr Szamotij 37

 

 

 

 

Kolejka 6 - 24-25 października

 

Gwiazda Ruda Śląska 2-3 GAF-Omega Gliwice  
Jewhen Danyłejko 3, Mateusz Krzymiński 4 - Damian Ficek 16, Maciej Mizgajski 34, Maksym Pautiak 38
Red Devils Chojnice 3-3 Pogoń 04 Szczecin  
Ołeksandr Bondar 26, 28, Sebastian Wojciechowski 33 - Michał Kubik 14, Ołeksandr Szamotij 21, Marek Bugański 35
Red Dragons Pniewy 5-3 Clearex Chorzów  
Łukasz Frajtag 3, 33, Adam Wachoński 24, 37, 39 - Paweł Budniak 32, Łukasz Frajtag 38 (s), Krzysztof Salisz 40
Nbit Gliwice 3-3 Gatta Zduńska Wola  
Kamil Musiał 30, Tomasz Czech 37, Michał Cygnarowski 37 - Tomasz Starowicz 29 (s), Marcin Stanisławski 31, Mariusz Milewski 39
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Euromaster Głogów  
Artur Popławski 15, Michał Marek 16, Radek Polášek 17, Piotr Szymura 33 - Piotr Pietruszko 3
AZS UŚ Katowice 5-3 FC Toruń  

Krzysztof Piskorz 21, 38, Tomasz Szczurek 29, Paweł Barański 31, Robert Gładczak 35 - Marcin Mikołajewicz 3, Michał Wojciechowski 8, Sylwester Kieper 12

 

 

 

 

Kolejka 7 - 31 października

 

AZS UŚ Katowice 3-3 Gwiazda Ruda Śląska  
Paweł Baranowski 23, 24, Marcin Minkus 32 - Łukasz Biel 7, Jacek Hewlik 13, Dmytro Drozd 35
Clearex Chorzów 2-3 Nbit Gliwice  
Mirosław Miozga 39, 40 - Tomasz Starowicz 18, Tomasz Czech 30, Michał Włodarek 34
Pogoń 04 Szczecin 4-1 Red Dragons Pniewy  
Mateusz Jakubiak 5, 19, 30, Adam Jonczyk 11 - Oskar Stankowiak 36
GAF-Omega Gliwice 2-2 Red Devils Chojnice  
Tomasz Lutecki 14, Maksym Pautiak 35 - Ołeksandr Bondar 30, 32
FC Toruń 4-1 Rekord Bielsko-Biała  
Marcin Mikołajewicz 2, 16, 36, 40 - Paweł Machura 15
Euromaster Głogów 1-4 Gatta Zduńska Wola  

Piotr Pietruszko 12 - Mariusz Milewski 13, 32, 40, Michał Szymczak 36

 

 

 

 

Kolejka 8 - 7-8 listopada

 

Gwiazda Ruda Śląska 3-4 Red Devils Chojnice  
Jacek Hewlik 12, 25, Olaf Białek 21 - Tomasz Kriezel 5, Ołeksandr Bondar 18, 25, Łukasz Sobański 29
Red Dragons Pniewy 2-1 GAF-Omega Gliwice  
Adam Wachoński 14, 23 - João Baptista 17
Nbit Gliwice 7-2 Pogoń 04 Szczecin  
Tomasz Starowicz 23, Robert Satora 32, 34, Przemysław Dewucki 32, 35, 40, Tomasz Czech 37 - Ołeksandr Szamotij 18, Mateusz Jakubiak 32
Clearex Chorzów 3-3 Euromaster Głogów  
Mariusz Seget 3, Krzysztof Salisz 9, Mateusz Omylak 16 - Mateusz Herbuś 14, Grzegorz Nowak 18, Adrian Niedźwiecki 37
Gatta Zduńska Wola 2-2 FC Toruń  
Igor Sobalczyk 1, Michał Szymczak 39 - Marcin Mikołajewicz 23, Sylwester Kieper 24
Rekord Bielsko-Biała 2-1 AZS UŚ Katowice  

Paweł Machura 3, Artur Popławski 14 - Paweł Barański 38

 

 

 

 

Kolejka 9 - 21-22 listopada

 

Rekord Bielsko-Biała 6-2 Gwiazda Ruda Śląska  
Roman Wachuła 6, 13, Wojciech Łysoń 28, Artur Popławski 30, 40, Paweł Machura 36 - Dmytro Drozd 6, Jacek Hewlik 40
Pogoń 04 Szczecin 5-3 Euromaster Głogów  
Adam Jonczyk 9, 39, Mateusz Jakubiak 12, Daniel Maćkiewicz 14, Ołeksandr Szamotij 30 - Marek Bugański 13 (s), Kacper Konopacki 13, Jacek Sander 39
GAF-Omega Gliwice 5-2 Nbit Gliwice  
João Baptista 9, 13, Marcin Kiełpiński 11, Maksym Pautiak 23, Piotr Łopuch 35 - Tomasz Starowicz 9, 39
Red Devils Chojnice 4-1 Red Dragons Pniewy  
Jakub Mączkowski 3, Patryk Laskowski 12, Ołeksandr Bondar 22, Patryk Hoły 40 (s) - Piotr Błaszyk 7
AZS UŚ Katowice 1-5 Gatta Zduńska Wola  
Jędrzej Jasiński 22 - Daniel Krawczyk 5, 35, Michał Szymczak 7, Arkadiusz Szypczyński 12, Marcin Stanisławski 26
FC Toruń 3-3 Clearex Chorzów  

Krzysztof Elsner 15, Marcin Mikołajewicz 18, Michał Suchocki 30 - Mariusz Seget 14, Tomasz Golly 18, Daniel Wojtyna 21

 

 

 

 

Kolejka 10 - 28-29 listopada

 

Nbit Gliwice 5-2 Red Devils Chojnice  
Michał Cygnarowski 20, 40, Przemysław Dewucki 24, 30, Łukasz Jagiełło 36 - Sebastian Wojciechowski 40, Ołeksandr Bondar 40
Euromaster Głogów 3-3 GAF-Omega Gliwice  
Łukasz Pieczyński 2, Grzegorz Nowak 15 (k), Piotr Pietruszko 22 - Daniel Lebiedziński 23 (s), Piotr Łopuch 36, Marcin Kiełpiński 40
Red Dragons Pniewy 2-3 Gwiazda Ruda Śląska  
Adrian Skrzypek 13, Adam Wachoński 16 - Łukasz Biel 7, Jakub Haase 30, Dmytro Drozd 38
Pogoń 04 Szczecin 2-2 FC Toruń  
Adam Jonczyk 37, Marek Bugański 40 - Marcin Mikołajewicz 16, 27
Clearex Chorzów 6-1 AZS UŚ Katowice  
Mariusz Seget 6, Mateusz Omylak 18, 29, Krzysztof Salisz 27, Paweł Budniak 34, 36 - Daniel Wojtyna 27 (s)
Gatta Zduńska Wola 3-2 Rekord Bielsko-Biała  

Arkadiusz Szypczyński 4, Michał Marciniak 31, Daniel Krawczyk 39 - Roman Wachuła 35, 37

 

 

 

 

Kolejka 11 - 5-6 grudnia

 

Gatta Zduńska Wola 3-1 Gwiazda Ruda Śląska  
Mariusz Milewski 30, Daniel Krawczyk 33, Michał Marciniak 39 - Jacek Hewlik 12
GAF-Omega Gliwice 2-0 FC Toruń  
Maciej Mizgajski 9, Tomasz Lutecki 22
Red Devils Chojnice 1-1 Euromaster Głogów  
Sebastian Wojciechowski 7 - Dariusz Pieczyński 33
Red Dragons Pniewy 1-3 Nbit Gliwice  
Adam Wachoński 12 - Michał Cygnarowski 17, 36, Przemysław Dewucki 35
Rekord Bielsko-Biała 4-2 Clearex Chorzów  
Paweł Machura 5, Artur Popławski 11, 34, Michał Marek 40 - Mateusz Omylak 23, 37
AZS UŚ Katowice 2-6 Pogoń 04 Szczecin  

Robert Gładczak 23, Tomasz Szczurek 37 - Łukasz Tosik 7 (s), Adam Jonczyk 16, 18, 40, Michał Kubik 21, Łukasz Turbacki 36

 

 

 

 

Kolejka 12 - 16-17 stycznia

 

Euromaster Głogów 4-0 Red Dragons Pniewy  
Piotr Pietruszko 17, Sebastian Szala 23, Grzegorz Nowak 29, Dariusz Pieczyński 36
FC Toruń 2-2 Red Devils Chojnice  
Michał Suchocki 15, Cléverson 39 - Wadym Iwanow 14, Ołeksandr Bondar 29
Gwiazda Ruda Śląska 2-2 Nbit Gliwice  
Jacek Hewlik 1, Serhij Łapa 15 - Kamil Musiał 33, Robert Satora 38
GAF-Omega Gliwice 3-0 AZS UŚ Katowice  
Tomasz Lutecki 2, 33, 38
Pogoń 04 Szczecin 2-2 Rekord Bielsko-Biała  
Artur Jurczak 3, Daniel Maćkiewicz 36 - Jan Janovský 28, Rafał Franz 30
Clearex Chorzów 2-8 Gatta Zduńska Wola  

Paweł Budniak 31, 37 - Igor Sobalczyk 5, Michał Marciniak 7, 31, Michał Szymczak 8, 11, Daniel Krawczyk 29, Arkadiusz Szypczyński 33, Mateusz Olczak 40

 

 

 

 

Kolejka 13 - 23-24 stycznia

 

Red Dragons Pniewy 1-2 FC Toruń  
Adrian Skrzypek 36 - Michał Suchocki 40, Krzysztof Elsner 40
Nbit Gliwice 1-3 Euromaster Głogów  
Taras Tarasowycz 24 - Kamil Kaczmar 32, 36, Mateusz Niedźwiedź 33
Clearex Chorzów 4-0 Gwiazda Ruda Śląska  
Paweł Budniak 18, 37, Bartosz Siadul 36, Szymon Łuszczek 37
Gatta Zduńska Wola 4-3 Pogoń 04 Szczecin  
Daniel Krawczyk 12, 13, Mariusz Milewski 22, 28 - Marek Bugański 14, Mateusz Gepert 21, Adam Jonczyk 40 (k)
Rekord Bielsko-Biała 4-5 GAF-Omega Gliwice  
Wojciech Łysoń 27, Radek Polášek 29, Artur Popławski 30, 36 - Maciej Mizgajski 4, João Baptista 5, Piotr Łopuch 21, Maksym Pautiak 35, Tomasz Lutecki 35
AZS UŚ Katowice 1-4 Red Devils Chojnice  

Paweł Barański 26 - Tomasz Kriezel 6, 36, 38, Marco Aurélio 25

 

 

 

 

Kolejka 14 - 30-31 stycznia

 

FC Toruń 6-2 Nbit Gliwice  
Krzysztof Elsner 5, Karol Czyszek 6, 17, Marcin Mikołajewicz 10, 25, Michał Suchocki 38 - Tomasz Czech 11, Przemysław Dewucki 20
AZS UŚ Katowice 4-4 Red Dragons Pniewy  
Tomasz Dura 17, 36, Paweł Barański 18, Jędrzej Jasiński 34 - Patryk Zdankiewicz 4, Maciej Foltyn 7, Adrian Pater 9 (s), Piotr Błaszyk 39
Gwiazda Ruda Śląska 1-0 Euromaster Głogów  
Dmytro Drozd 22
Red Devils Chojnice 6-6 Rekord Bielsko-Biała  
Michal Holý 9, Patryk Laskowski 16, Ołeksandr Bondar 17, 37, 38, Wadym Iwanow 27 - Kamil Kmiecik 13, 16, Wojciech Łysoń 19, Jan Janovský 21, Douglas 33, Michał Marek 34
GAF-Omega Gliwice 3-3 Gatta Zduńska Wola  
Michał Grecz 10, Tomasz Lutecki 26, João Baptista 26 - Daniel Krawczyk 2, Michał Klaus 11, Marcin Stanisławski 34
Pogoń 04 Szczecin 2-0 Clearex Chorzów  

Daniel Maćkiewicz 9, Adam Jonczyk 36

 

 

 

 

Kolejka 15 - 13-14 lutego

 

Nbit Gliwice 1-1 AZS UŚ Katowice  
Michał Włodarek 23 - Marcin Krzywka 39
Euromaster Głogów 4-3 FC Toruń  
Daniel Lebiedziński 1, 40, Sebastian Szala 25, Dariusz Pieczyński 37 - Krzysztof Elsner 12, Karol Czyszek 21, Michał Wojciechowski 33
Pogoń 04 Szczecin 6-3 Gwiazda Ruda Śląska  
Adam Jonczyk 6, 25, Michał Kubik 12, 14, Mateusz Jakubiak 35, Artur Jurczak 37 - Wojciech Działach 23, Dariusz Kot 33, Jacek Hewlik 40
Clearex Chorzów 0-0 GAF-Omega Gliwice  
Gatta Zduńska Wola 4-2 Red Devils Chojnice  
Arkadiusz Szypczyński 20, 30, Mariusz Milewski 21, Daniel Krawczyk 22 - Ołeksandr Bondar 34, 39
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Red Dragons Pniewy  

Artur Popławski 19, Douglas 23, Michał Marek 31 - Łukasz Frajtag 13

 

 

 

 

Kolejka 16 - 20-21 lutego

 

AZS UŚ Katowice 3-3 Euromaster Głogów  
Marcin Czech 2, Paweł Barański 14, Łukasz Kuś 17 - Kamil Kaczmar 14, Damian Lebiedziński 36, Piotr Pietruszko 37
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Nbit Gliwice  
Douglas 30, Roman Wachuła 36 - Michał Cygnarowski 22, Michał Włodarek 23
Pogoń 04 Szczecin 3-3 GAF-Omega Gliwice  
Michał Kubik 18, Adam Jonczyk 32, Mateusz Jakubiak 38 - Karol Zdunek 15, Amadeusz Pasierb 16, João Baptista 32
Gwiazda Ruda Śląska 1-3 FC Toruń  
Sławomir Pękala 40 - Marcin Mikołajewicz 27, 40, Michał Suchocki 32
Red Dragons Pniewy 2-5 Gatta Zduńska Wola  
Łukasz Frajtag 18, Adam Wachoński 35 - Michał Marciniak 23, Daniel Krawczyk 34, 37, Michał Szymczak 38, Mariusz Milewski 39
Red Devils Chojnice 3-3 Clearex Chorzów  

Witalij Kołesnyk 12, 27, Marco Aurélio 35 - Mateusz Omylak 4, Daniel Wojtyna 21, Mariusz Seget 21

 

 

 

 

Kolejka 17 - 27-28 lutego

 

Euromaster Głogów 1-2 Rekord Bielsko-Biała  
Kamil Kaczmar 38 - Michał Marek 31, Artur Popławski 40
FC Toruń 2-2 AZS UŚ Katowice  
Mykoła Morozow 25, 39 - Adrian Pater 27, Jędrzej Jasiński 40
GAF-Omega Gliwice 2-2 Gwiazda Ruda Śląska  
Marcin Kiełpiński 18, Piotr Łopuch 35 - Serhij Łapa 6, Mateusz Krzymiński 37
Pogoń 04 Szczecin 3-3 Red Devils Chojnice  
Wadym Iwanow 14 (s), Mateusz Jakubiak 38, Adam Jonczyk 40 - Witalij Kołesnyk 5, Michal Holý 10, 34
Clearex Chorzów 2-3 Red Dragons Pniewy  
Robert Gładczak 31, 39 - Patryk Hoły 28, Adrian Skrzypek 37, Łukasz Frajtag 40
Gatta Zduńska Wola 4-5 Nbit Gliwice  

Marcin Stanisławski 2, 11, Daniel Krawczyk 7, Igor Sobalczyk 38 - Robert Satora 6, 33, 37, Taras Tarasowycz 16, Tomasz Czech 40

 

 

 

 

Kolejka 18 - 5-6 marca

 

Rekord Bielsko-Biała 5-4 FC Toruń  
Michał Marek 2, Douglas 2, Roman Wachuła 21, Piotr Szymura 26, Paweł Machura 32 - Sylwester Kieper 18, 22, Marcin Mikołajewicz 24, 40
Gatta Zduńska Wola 6-0 Euromaster Głogów  
Łukasz Pieczyński 15 (s), Marcin Stanisławski 16, Michał Marciniak 32, 37, Michał Szymczak 34, Daniel Krawczyk 35
Gwiazda Ruda Śląska 1-7 AZS UŚ Katowice  
Michał Tkacz 22 - Tomasz Szczurek 8, Rafał Krzyśka 23, 40, Krzysztof Piskorz 27, Adrian Pater 31, Marcin Czech 35, 36
Nbit Gliwice 0-2 Clearex Chorzów  
Robert Gładczak 33, Paweł Budniak 40
 
Red Dragons Pniewy 3-4 Pogoń 04 Szczecin  
Patryk Hoły 15, 19, Szymon Piasek 36 - Daniel Maćkiewicz 9, 40, Mateusz Gepert 17, Michał Kubik 40
Red Devils Chojnice 6-1 GAF-Omega Gliwice  

Ołeksandr Bondar 1, 4, 8, 15, 27, Sebastian Wojciechowski 20 - Piotr Łopuch 10

 

 

 

 

Kolejka 19 - 12-13 marca

 

Euromaster Głogów 1-0 Clearex Chorzów  
Tomasz Golly 5 (s)
FC Toruń 2-1 Gatta Zduńska Wola  
Cléverson 37, Marcin Mikołajewicz 40 - Michał Marciniak 2
AZS UŚ Katowice 1-6 Rekord Bielsko-Biała  
Jędrzej Jasiński 28 - Radek Polášek 8, Jan Janovský 9, 14, Paweł Machura 22, Artur Popławski 36, Michał Marek 37
Red Devils Chojnice 6-2 Gwiazda Ruda Śląska  
Tomasz Kriezel 9, 33, Ołeksandr Bondar 11, 25, Michal Holý 17, 31 - Jewhen Danyłejko 22, Sławomir Pękala 33
GAF-Omega Gliwice 2-4 Red Dragons Pniewy  
João Baptista 13, Maksym Pautiak 31 - Adrian Skrzypek 19, Michał Roj 35, Piotr Błaszyk 38, Maciej Foltyn 40
Pogoń 04 Szczecin 4-1 Nbit Gliwice  

Mateusz Jakubiak 6, 25, 37, 39 - Taras Tarasowycz 12

 

 

 

 

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

 

Gatta Zduńska Wola 8-3 AZS UŚ Katowice  
Marcin Stanisławski 1, Arkadiusz Szypczyński 8, Michał Marciniak 11, 12, 16, Igor Sobalczyk 13, 29, Michał Szymczak 37 - Tomasz Dura 22, Krzysztof Piskorz 37, Jędrzej Jasiński 39
Clearex Chorzów 0-3 FC Toruń  
Mateusz Waszak 27, Cléverson 29, Marcin Mikołajewicz 40
Gwiazda Ruda Śląska 2-4 Rekord Bielsko-Biała  
Jewhen Danyłejko 11, Ariel Piasecki 39 - Paweł Machura 26, Douglas 29, Wojciech Łysoń 39, Roman Wachuła 40
Euromaster Głogów 3-4 Pogoń 04 Szczecin  
Dariusz Pieczyński 8, Grzegorz Nowak 34, Piotr Pietruszko 40 - Artur Jurczak 17, 31, Marek Bugański 22, Dominik Solecki 33
Nbit Gliwice 4-2 GAF-Omega Gliwice  
Tomasz Starowicz 4, 27, Taras Tarasowycz 7, 32 - Marcin Kiełpiński 13, Maciej Mizgajski 40
Red Dragons Pniewy 1-3 Red Devils Chojnice  

Szymon Piasek 28 - Ołeksandr Bondar 5, 32, Marco Aurélio 28

 

 

 

 

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

 

Gwiazda Ruda Śląska 2-6 Red Dragons Pniewy  
Michał Hyży 26, Mateusz Krzymiński 26 - Ariel Piasecki 2 (s), Michał Roj 7, 16, Piotr Błaszyk 24, Michał Tkacz 27 (s), Łukasz Frajtag 33
FC Toruń 3-5 Pogoń 04 Szczecin  
Nicolae Neagu 26, Marcin Mikołajewicz 35, Michał Suchocki 39 - Adam Jonczyk 12, 17, Michał Kubik 16, 39, Mateusz Gepert 21
AZS UŚ Katowice 1-3 Clearex Chorzów  
Tomasz Szczurek 34 - Tomasz Golly 15, Szymon Łuszczak 36, Damian Purolczak 37
Rekord Bielsko-Biała 2-7 Gatta Zduńska Wola  
Radek Polášek 2, Wojciech Łysoń 40 - Daniel Krawczyk 1, 6, 11, Arkadiusz Szypczyński 9, Marcin Stanisławski 34, Michał Marciniak 37, Igor Sobalczyk 39
Red Devils Chojnice 11-4 Nbit Gliwice  
Ołeksandr Bondar 1, 2, Tomasz Kriezel 9, 13, 18, 32, Sebastian Wojciechowski 15, Wadym Iwanow 28, 39, Łukasz Sobański 34, Piotr Wardowski 35 - Taras Tarasowycz 6, 33, Zbigniew Mirga 29, Michał Włodarek 30
GAF-Omega Gliwice 6-4 Euromaster Głogów  

Tomasz Lutecki 2, João Baptista 6, 33, Maciej Mizgajski 22, 35, Maksym Pautiak 35 - Kamil Kaczmar 1, Grzegorz Nowak 11, Jacek Sander 17, 29

 

 

 

 

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

 

Clearex Chorzów 1-6 Rekord Bielsko-Biała  
Paweł Budniak 19 - Michał Marek 8, Wojciech Łysoń 13, Douglas 13, Pawel Machura 16, Roman Wachuła 19, 29
Pogoń 04 Szczecin 2-1 AZS UŚ Katowice  
Adam Jonczyk 10, Ołeksandr Szamotij 37 - Tomasz Dura 40
Gwiazda Ruda Śląska 3-5 Gatta Zduńska Wola  
Jacek Hewlik 8, Jakub Haase 37, Mateusz Krzymiński 40 - Michał Szymczak 4, Arkadiusz Szypczyński 5, Michał Marciniak 13, 32, Igor Sobalczyk 40
FC Toruń 3-2 GAF-Omega Gliwice  
Marcin Mikołajewicz 21, 23, 40 - Tomasz Lutecki 25, Maksym Pautiak 30
w Arenie Toruń
Euromaster Głogów 2-1 Red Devils Chojnice  
Jacek Sander 7, Daniel Lebiedziński 40 - Patryk Kubiszewski 22
Nbit Gliwice 0-3 Red Dragons Pniewy  

Adam Warchoński 1, 23, Piotr Błaszyk 24

 

1. Gatta Zduńska Wola 22 49 15 4 3 90-49 9 1 1 47-24 6 3 2 43-25
2. Pogoń 04 Szczecin 22 45 13 6 3 71-50 6 5 0 34-20 7 1 3 37-30
3. Rekord Bielsko-Biała 22 44 13 5 4 75-49 8 1 2 38-27 5 4 2 37-22
4. Red Devils Chojnice 22 37 10 7 5 78-54 7 4 0 54-23 3 3 5 24-31
5. FC Toruń 22 35 10 5 7 61-50 7 3 1 37-22 3 2 6 24-28
6. Nbit Gliwice 22 29 8 5 9 56-74 5 2 4 28-28 3 3 5 28-46
7. Red Dragons Pniewy 22 26 8 2 12 49-59 4 1 6 25-28 4 1 6 24-31
8. Euromaster Głogów 22 26 7 5 10 52-63 6 2 3 28-23 1 3 7 24-40
9. GAF-Omega Gliwice 22 26 6 8 8 50-57 4 5 2 27-22 2 3 6 23-35
10. Clearex Chorzów 22 23 6 5 11 53-58 3 2 6 26-29 3 3 5 27-29
11. AZS UŚ Katowice 22 17 4 5 13 50-75 3 3 5 31-39 1 2 8 19-36
12. Gwiazda Ruda Śląska 22 9 2 3 17 41-88 1 1 9 21-45 1 2 8 20-43

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco