zawodnik klub wynik
1 Pedro de Oliveira Silva Pedro de Oliveira Silva Constract Lubawa 43
2 Vinicius Lazzaretti Vinicius Lazzaretti Piast Gliwice 26
3 Pedro Pereira Pedro Pereira BSF ABJ Bochnia 25
4 José Luis  Tangarife José Luis Tangarife GI Malepszy Arth Soft Leszno 21
5 Stefan Rakić Stefan Rakić Rekord Bielsko-Biała 21
6 Miguel Pegacha Miguel Pegacha Piast Gliwice 18
7 Oleksandr Kolesynkov Oleksandr Kolesynkov GI Malepszy Arth Soft Leszno 18
8 Krzysztof Elsner Krzysztof Elsner FC Reiter Toruń 18
9 Paweł Budniak Paweł Budniak Rekord Bielsko-Biała 17
10 Sebastian Leszczak Sebastian Leszczak BSF ABJ Bochnia 17
11 Adrian Skrzypek Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy 17
12 Matheus Ferreira Matheus Ferreira Rekord Bielsko-Biała 17
13 Edgar Varela Edgar Varela Piast Gliwice 17
14 Daniel Gallego Garcia Daniel Gallego Garcia GI Malepszy Arth Soft Leszno 16
15 Sebastian Grubalski Sebastian Grubalski Constract Lubawa 16
16 Rafael Cadini Rafael Cadini Piast Gliwice 16
17 Kamil Kucharski Kamil Kucharski Widzew Łódź 16
18 Jefferson Ortiz Jefferson Ortiz Widzew Łódź 15
19 Minor Cabalceta Minor Cabalceta BSF ABJ Bochnia 15
20 Tomasz Kriezel Tomasz Kriezel Constract Lubawa 15
21 Felipe Deyvisson De Freitas Felipe Deyvisson De Freitas Dreman Opole Komprachcice 15
22 Marek Bugański Marek Bugański Dreman Opole Komprachcice 14
23 Waldemar Sobota Waldemar Sobota Dreman Opole Komprachcice 14
24 Brayan Parra Toloza Brayan Parra Toloza Dreman Opole Komprachcice 14
25 Michał Klaus Michał Klaus Legia Warszawa 14
26 Adriano Lemos Adriano Lemos Constract Lubawa 14
27 Brayan Mera Brayan Mera WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 13
28 Andre Luiz Andre Luiz Legia Warszawa 13
29 Kamil Surmiak Kamil Surmiak BSF ABJ Bochnia 13
30 Denys Blank Denys Blank Dreman Opole Komprachcice 13
31 Breno Bertoline Breno Bertoline Piast Gliwice 12
32 Kristián Medoň Kristián Medoň Widzew Łódź 12
33 Yvaaldo De Macedo Gomes Yvaaldo De Macedo Gomes Red Dragons Pniewy 12
34 Taras Korolyshyn Taras Korolyshyn Rekord Bielsko-Biała 12
35 Rui Pinto Rui Pinto Legia Warszawa 12
36 Milinton Tijerino Milinton Tijerino WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 11
37 Mykyta Storozhuk Mykyta Storozhuk Legia Warszawa 11
38 Mateusz Madziąg Mateusz Madziąg WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 11
39 Martin Doša Martin Doša Constract Lubawa 11
40 Hugo Freitas Hugo Freitas Widzew Łódź 11
41 Kacper Konopacki Kacper Konopacki GI Malepszy Arth Soft Leszno 11
42 Jakub Kąkol Jakub Kąkol GI Malepszy Arth Soft Leszno 10
43 Jean Carlos Pereira Costa Jean Carlos Pereira Costa AZS UW Darkomp Wilanów 10
44 Patryk Szczepaniak Patryk Szczepaniak FC Reiter Toruń 10
45 Viacheslav Kozhemiaka Viacheslav Kozhemiaka GI Malepszy Arth Soft Leszno 10
46 Rajmund Siecla Rajmund Siecla GI Malepszy Arth Soft Leszno 10
47 Serhii Malyshko Serhii Malyshko GI Malepszy Arth Soft Leszno 9
48 Piotr Skiepko Piotr Skiepko JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 9
49 Luis Bortoletto Luis Bortoletto Piast Gliwice 9
50 Victor Lopez Victor Lopez Constract Lubawa 9
51 Bruno Graça Bruno Graça Piast Gliwice 9
52 Sebastian Szadurski Sebastian Szadurski Dreman Opole Komprachcice 8
53 Mikołaj Zastawnik Mikołaj Zastawnik Rekord Bielsko-Biała 8
54 Adam Wędzony Adam Wędzony BSF ABJ Bochnia 8
55 Moustapha Diakite Djigue Moustapha Diakite Djigue AZS UW Darkomp Wilanów 8
56 Artur Popławski Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 8
57 Mariusz  Seget Mariusz Seget Ruch Chorzów 8
58 Michał Dubiel Michał Dubiel Ruch Chorzów 8
59 Bruno Ferreira Bruno Ferreira EUROBUS PRZEMYŚL 8
60 Oliwier Siuda Oliwier Siuda Red Dragons Pniewy 8
61 Hubert Zadroga Hubert Zadroga Constract Lubawa 8
62 Kacper Sendlewski Kacper Sendlewski Constract Lubawa 7
63 Everton Ferreira Everton Ferreira Constract Lubawa 7
64 German Romero Amaro German Romero Amaro Red Dragons Pniewy 7
65 Davidson Silva Davidson Silva Legia Warszawa 7
66 Denys Lifanov Denys Lifanov AZS UW Darkomp Wilanów 7
67 Michał Marek Michał Marek Rekord Bielsko-Biała 7
68 Yaroslav Lebid Yaroslav Lebid EUROBUS PRZEMYŚL 7
69 Willy May Willy May Widzew Łódź 7
70 Mateusz Kostecki Mateusz Kostecki Red Dragons Pniewy 7
71 Tomasz Lutecki Tomasz Lutecki Rekord Bielsko-Biała 7
72 Łukasz Biel Łukasz Biel BSF ABJ Bochnia 7
73 Mariusz Milewski Mariusz Milewski Legia Warszawa 7
74 Yaroslav Zmiivskyi Yaroslav Zmiivskyi AZS UW Darkomp Wilanów 7
75 Michał Marciniak Michał Marciniak Widzew Łódź 7
76 Krzysztof Salisz Krzysztof Salisz Ruch Chorzów 7
77 Michał Kubik Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała 6
78 Stanisław Krawiec Stanisław Krawiec SFF KS SOŚNICA GLIWICE 6
79 Michał Wojciechowski Michał Wojciechowski FC Reiter Toruń 6
80 Miłosz Krzempek Miłosz Krzempek Widzew Łódź 6
81 Paweł Barański Paweł Barański SFF KS SOŚNICA GLIWICE 6
82 Remigiusz Spychalski Remigiusz Spychalski FC Reiter Toruń 6
83 Mateusz Łabieniec Mateusz Łabieniec JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 6
84 Łukasz Błaszczyk Łukasz Błaszczyk Red Dragons Pniewy 6
85 Grzegorz Makal Grzegorz Makal JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 6
86 Vadym Ivanov Vadym Ivanov Dreman Opole Komprachcice 5
87 Michal Seidler Michal Seidler Rekord Bielsko-Biała 5
88 Bartłomiej Gładyszewski Bartłomiej Gładyszewski Red Dragons Pniewy 5
89 Michał Kiełpiński Michał Kiełpiński Red Dragons Pniewy 5
90 Gilberth Vindas Gilberth Vindas FC Reiter Toruń 5
91 Błażej Wenta Błażej Wenta WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 5
92 Patryk Hoły Patryk Hoły Red Dragons Pniewy 5
93 Paweł Kaniewski Paweł Kaniewski Constract Lubawa 5
94 Sebastian Brocki Sebastian Brocki Ruch Chorzów 5
95 Jonatan De Agostini Jonatan De Agostini EUROBUS PRZEMYŚL 5
96 Gustavo Henrique Gustavo Henrique Rekord Bielsko-Biała 5
97 Luiz Cláudio Sampaio Filho Luiz Cláudio Sampaio Filho Constract Lubawa 5
98 Mateusz Mrowiec Mateusz Mrowiec Constract Lubawa 5
99 Mateusz Wesserling Mateusz Wesserling WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 4
100 Jakub Wankiewicz Jakub Wankiewicz AZS UW Darkomp Wilanów 4
101 Eryk Kajewski Eryk Kajewski JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 4
102 Albert Betowski Albert Betowski GI Malepszy Arth Soft Leszno 4
103 Łukasz Rudnicki Łukasz Rudnicki EUROBUS PRZEMYŚL 4
104 Piotr Błaszyk Piotr Błaszyk Red Dragons Pniewy 4
105 Nuno Chuva Nuno Chuva Legia Warszawa 4
106 Aleksander Hartstein Aleksander Hartstein Ruch Chorzów 4
107 Michał Grecz Michał Grecz Ruch Chorzów 4
108 Wojciech Przybył Wojciech Przybył BSF ABJ Bochnia 4
109 Bartosz Stencel Bartosz Stencel WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 4
110 Mateusz Lisowski Mateusz Lisowski Constract Lubawa 4
111 Ramon Tubau Ramon Tubau EUROBUS PRZEMYŚL 4
112 Arkadiusz Budzyn Arkadiusz Budzyn BSF ABJ Bochnia 4
113 Norbert Dregier Norbert Dregier Widzew Łódź 4
114 Maksym Panasenko Maksym Panasenko AZS UW Darkomp Wilanów 4
115 Patrik Zaťovič Patrik Zaťovič Piast Gliwice 4
116 Sebastian Pawlak Sebastian Pawlak EUROBUS PRZEMYŚL 4
117 Victor Diego Marinho Victor Diego Marinho EUROBUS PRZEMYŚL 4
118 Eryk Kiełbasa Eryk Kiełbasa EUROBUS PRZEMYŚL 4
119 Mateusz Wanat Mateusz Wanat EUROBUS PRZEMYŚL 4
120 Kamil Bała Kamil Bała EUROBUS PRZEMYŚL 4
121 Cleiton Henrique  Aparecido Ferreira Cleiton Henrique Aparecido Ferreira Piast Gliwice 3
122 Krzysztof Iwanek Krzysztof Iwanek Rekord Bielsko-Biała 3
123 Arkadiusz Szypczyński Arkadiusz Szypczyński Dreman Opole Komprachcice 3
124 Maksym Pautiak Maksym Pautiak Dreman Opole Komprachcice 3
125 Szymon Wroński Szymon Wroński WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 3
126 Hubert Klatkiewicz Hubert Klatkiewicz Red Dragons Pniewy 3
127 Bartosz Przypis Bartosz Przypis FC Reiter Toruń 3
128 Kacper Kaczka Kacper Kaczka Dreman Opole Komprachcice 3
129 Dawid Lach Dawid Lach Dreman Opole Komprachcice 3
130 Marcin Mianowicz Marcin Mianowicz AZS UW Darkomp Wilanów 3
131 Andre Thiago Grahl Andre Thiago Grahl Constract Lubawa 3
132 Jacek Dzienis Jacek Dzienis JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3
133 Oskar Dmochewicz Oskar Dmochewicz Constract Lubawa 3
134 Jakub Kozłowski Jakub Kozłowski JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3
135 Adam Grzyb Adam Grzyb Legia Warszawa 3
136 Michał Hyży Michał Hyży SFF KS SOŚNICA GLIWICE 3
137 Krystian Kraśniewski Krystian Kraśniewski FC Reiter Toruń 3
138 Maciej  Mizgajski Maciej Mizgajski Ruch Chorzów 3
139 Oscar Julian Diaz Oscar Julian Diaz FC Reiter Toruń 3
140 Krzysztof Kożuszkiewicz Krzysztof Kożuszkiewicz JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3
141 Adrian Citko Adrian Citko JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3
142 Jacek Stefanowicz Jacek Stefanowicz JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3
143 Grzegorz Haraburda Grzegorz Haraburda JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3
144 Wiktor Skała Wiktor Skała Dreman Opole Komprachcice 2
145 Bartłomiej Nawrat Bartłomiej Nawrat Rekord Bielsko-Biała 2
146 Kacper Zboralski Kacper Zboralski FC Reiter Toruń 2
147 Alex Gonzalez Alex Gonzalez Piast Gliwice 2
148 Szymon Sowula Szymon Sowula SFF KS SOŚNICA GLIWICE 2
149 Daniel Rakowiecki Daniel Rakowiecki SFF KS SOŚNICA GLIWICE 2
150 Wojciech Doroszkiewicz Wojciech Doroszkiewicz BSF ABJ Bochnia 2
151 Marcin Firańczyk Marcin Firańczyk GI Malepszy Arth Soft Leszno 2
152 Marcin Stanisławski Marcin Stanisławski Widzew Łódź 2
153 Ołeksandr Bondar Ołeksandr Bondar EUROBUS PRZEMYŚL 2
154 Yevhenii Kozlov Yevhenii Kozlov GI Malepszy Arth Soft Leszno 2
155 Ricardo Fernandes Ricardo Fernandes EUROBUS PRZEMYŚL 2
156 Michał Tkacz Michał Tkacz SFF KS SOŚNICA GLIWICE 2
157 Karol Dobek Karol Dobek WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 2
158 Dominik Jankowski Dominik Jankowski Ruch Chorzów 2
159 Maciej Jankowski Maciej Jankowski Constract Lubawa 2
160 Kamil Dobreńko Kamil Dobreńko JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2
161 Jakub Raszkowski Jakub Raszkowski Constract Lubawa 2
162 Alan Gitahy Alan Gitahy Piast Gliwice 2
163 Patryk Labuda Patryk Labuda WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 2
164 Jakub Molicki Jakub Molicki GI Malepszy Arth Soft Leszno 2
165 Hryhorii Zanko Hryhorii Zanko EUROBUS PRZEMYŚL 2
166 Ihor Dmitriiev Ihor Dmitriiev WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 2
167 Cristian Neme Cristian Neme EUROBUS PRZEMYŚL 2
168 Tomasz Czech Tomasz Czech Dreman Opole Komprachcice 1
169 Kamil Musiał Kamil Musiał SFF KS SOŚNICA GLIWICE 1
170 Kamil Naparło Kamil Naparło FC Reiter Toruń 1
171 Jakub Kornat Jakub Kornat WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 1
172 Jakub Sławkowski Jakub Sławkowski FC Reiter Toruń 1
173 Grzegorz Górka Grzegorz Górka SFF KS SOŚNICA GLIWICE 1
174 Sylwester Wielgat Sylwester Wielgat AZS UW Darkomp Wilanów 1
175 Kevin Kollár Kevin Kollár BSF ABJ Bochnia 1
176 Tomasz Warszawski Tomasz Warszawski Legia Warszawa 1
177 Franklin Lemos Diniz Franklin Lemos Diniz AZS UW Darkomp Wilanów 1
178 Roman Vakhula Roman Vakhula Ruch Chorzów 1
179 Piotr Matras Piotr Matras Piast Gliwice 1
180 Michał Staszowski Michał Staszowski SFF KS SOŚNICA GLIWICE 1
181 Kamil Ulman Kamil Ulman JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1
182 Mateusz Prokop Mateusz Prokop BSF ABJ Bochnia 1
183 Ignacio Casillas Ignacio Casillas Legia Warszawa 1
184 Miguel Sarmento Miguel Sarmento AZS UW Darkomp Wilanów 1
185 Pablo Rodriguez Pablo Rodriguez FC Reiter Toruń 1
186 Paweł Pstrusińki Paweł Pstrusińki Ruch Chorzów 1
187 Maciej Młyński Maciej Młyński WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 1
188 Kacper Machałowski Kacper Machałowski FC Reiter Toruń 1
189 Kacper Madeja Kacper Madeja Rekord Bielsko-Biała 1
190 Krystian Jaszczyński Krystian Jaszczyński BSF ABJ Bochnia 1
191 Daniel Krawczyk Daniel Krawczyk Widzew Łódź 1
192 Jakub Janczak Jakub Janczak Dreman Opole Komprachcice 1
193 Jakub Grzybowski Jakub Grzybowski SFF KS SOŚNICA GLIWICE 1
194 Vinicius Teixeira Vinicius Teixeira Piast Gliwice 1
195 Nikodem Krajewski Nikodem Krajewski Red Dragons Pniewy 1
196 Grzegorz Och Grzegorz Och AZS UW Darkomp Wilanów 1
197 Jhoan Daniel Porras Perez Jhoan Daniel Porras Perez EUROBUS PRZEMYŚL 1
198 Przemysław  Dewucki Przemysław Dewucki Ruch Chorzów 1
199 Fryderyk Maciejewski Fryderyk Maciejewski GI Malepszy Arth Soft Leszno 1
200 Sergio Monteiro Sergio Monteiro Legia Warszawa 1
201 Maciej Pikiewicz Maciej Pikiewicz Legia Warszawa 1
202 Kewin Sidor Kewin Sidor WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 1
203 Arkadiusz Wielgosz Arkadiusz Wielgosz EUROBUS PRZEMYŚL 1
204 Marcin Grzywa Marcin Grzywa Ruch Chorzów 1
205 Oskar Banasiak Oskar Banasiak Ruch Chorzów 1
206 Łukasz Borkowski Łukasz Borkowski Ruch Chorzów 1
207 Tomasz Szczurek Tomasz Szczurek SFF KS SOŚNICA GLIWICE 1
208 Sebastian Hinca Sebastian Hinca WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 1
209 Maksym Kisielov Maksym Kisielov Ruch Chorzów 1
210 Roman Koltok Roman Koltok EUROBUS PRZEMYŚL 1
211 Artur Kuźma Artur Kuźma EUROBUS PRZEMYŚL 1
212 Jarosław Mizera Jarosław Mizera SFF KS SOŚNICA GLIWICE 1
213 Kamil Swoboda Kamil Swoboda Ruch Chorzów 1
214 Spyridon Papakostas Spyridon Papakostas AZS UW Darkomp Wilanów 1