• 17.11.2018 Sobota 21
  • 17.11.2018 Sobota 62
  • 18.11.2018 Niedziela 51
  • 18.11.2018 Niedziela 26
  • 19.11.2018 Poniedziałek 51
zawodnik klub żółte czerwone
1 Marcin Stanisławski Marcin Stanisławski Gatta Active Zduńska Wola 2 1
2 Maciej Mizgajski Maciej Mizgajski Clearex Chorzów 0 1
3 Bartosz Przygórzewski Bartosz Przygórzewski Pogoń '04 Szczecin 4 0
4 Mateusz  Wesserling Mateusz Wesserling AZS UG Gdańsk 4 0
5 Andrii Burdiuh Andrii Burdiuh Red Devils Chojnice 4 0
6 Nicolae Neagu Nicolae Neagu FC Toruń 3 0
7 Łukasz Frajtag Łukasz Frajtag Red Dragons Pniewy 3 0
8 Michał Horbacz Michał Horbacz AZS UG Gdańsk 3 0
9 Tomasz Poźniak Tomasz Poźniak AZS UG Gdańsk 3 0
10 Allyson Mendes Amantes Allyson Mendes Amantes KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 0
11 Kamil Kucharski Kamil Kucharski KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3 0
12 Jose Luis Santiago Gutierrez Jose Luis Santiago Gutierrez Piast Gliwice 3 0
13 Jan Dudek Jan Dudek Rekord Bielsko-Biała 2 0
14 Oleksandr Hirka Oleksandr Hirka Pogoń '04 Szczecin 2 0
15 Karol Czyszek Karol Czyszek Pogoń '04 Szczecin 2 0
16 Dawid Kawka Dawid Kawka AZS UG Gdańsk 2 0
17 Michał Maciąg Michał Maciąg MOKS Słoneczny Stok Białystok 2 0
18 Tomasz Kriezel Tomasz Kriezel FC Toruń 2 0
19 Mateusz Waszak Mateusz Waszak FC Toruń 2 0
20 Michał Wojciechowski Michał Wojciechowski FC Toruń 2 0
21 Dominik Solecki Dominik Solecki Red Dragons Pniewy 2 0
22 Adam Wachoński Adam Wachoński Red Dragons Pniewy 2 0
23 Oskar Stankowiak Oskar Stankowiak Red Dragons Pniewy 2 0
24 Adrian Skrzypek Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy 2 0
25 Sebastian  Szadurski Sebastian Szadurski Piast Gliwice 2 0
26 Marcin Grzywa Marcin Grzywa Piast Gliwice 2 0
27 Michał Kubik Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała 2 0
28 Jan Janovsky Jan Janovsky Rekord Bielsko-Biała 2 0
29 Bernardo Ludovice Appleton Figueira Cruz Bernardo Ludovice Appleton Figueira Cruz Red Devils Chojnice 2 0
30 Mateusz Osiński Mateusz Osiński AZS UG Gdańsk 2 0
31 Victor Wilson De Andrade Coelho Victor Wilson De Andrade Coelho KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 0
32 Henry Shoji Fuzimotto Hatakeyama Henry Shoji Fuzimotto Hatakeyama KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 0
33 Mikołaj  Zastawnik Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów 2 0
34 Rafał Franz Rafał Franz Piast Gliwice 2 0
35 Alex Viana da Silveira Junior Alex Viana da Silveira Junior Rekord Bielsko-Biała 1 0
36 Michał Dubiel Michał Dubiel AZS UŚ Katowice 1 0
37 Robert Gładczak Robert Gładczak AZS UŚ Katowice 1 0
38 Szymon Łuszek Szymon Łuszek Clearex Chorzów 1 0
39 Krzysztof Salisz Krzysztof Salisz Clearex Chorzów 1 0
40 Sebastian Kartuszyński Sebastian Kartuszyński Red Devils Chojnice 1 0
41 Michał Osypiuk Michał Osypiuk MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
42 Krzysztof  Kożuszkiewicz Krzysztof Kożuszkiewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
43 Damian Grabowski Damian Grabowski MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
44 Marcin Firańczyk Marcin Firańczyk MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
45 Adrian Citko Adrian Citko MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
46 Mateusz Cyman Mateusz Cyman FC Toruń 1 0
47 Dawid Wędołowski Dawid Wędołowski FC Toruń 1 0
48 Kamil Domański Kamil Domański FC Toruń 1 0
49 Remigiusz Spychalski Remigiusz Spychalski FC Toruń 1 0
50 Marcin Mikołajewicz Marcin Mikołajewicz FC Toruń 1 0
51 Maksym Pautiak Maksym Pautiak Gatta Active Zduńska Wola 1 0
52 Arkadiusz  Szypczyński Arkadiusz Szypczyński Gatta Active Zduńska Wola 1 0
53 Michał  Szymczak Michał Szymczak Gatta Active Zduńska Wola 1 0
54 Michał  Marciniak Michał Marciniak Gatta Active Zduńska Wola 1 0
55 Igor  Sobalczyk Igor Sobalczyk Gatta Active Zduńska Wola 1 0
56 Mateusz  Olczak Mateusz Olczak Gatta Active Zduńska Wola 1 0
57 Roman  Vakhula Roman Vakhula Red Dragons Pniewy 1 0
58 Mateusz Kostecki Mateusz Kostecki Red Dragons Pniewy 1 0
59 Patryk Hoły Patryk Hoły Red Dragons Pniewy 1 0
60 Artur Popławski Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 1 0
61 Konrad  Podobiński Konrad Podobiński AZS UŚ Katowice 1 0
62 Tomasz Szczurek Tomasz Szczurek AZS UŚ Katowice 1 0
63 Kamil Musiał Kamil Musiał AZS UŚ Katowice 1 0
64 Jędrzej  Jasiński Jędrzej Jasiński AZS UŚ Katowice 1 0
65 Daniel Szklarz Daniel Szklarz Pogoń '04 Szczecin 1 0
66 Daniel Maćkiewicz Daniel Maćkiewicz Pogoń '04 Szczecin 1 0
67 Mateusz Jakubiak Mateusz Jakubiak Pogoń '04 Szczecin 1 0
68 Julian Gorbatyj Julian Gorbatyj Gatta Active Zduńska Wola 1 0
69 Kamil Dworzecki Kamil Dworzecki Piast Gliwice 1 0
70 Jakub Domżalski Jakub Domżalski AZS UG Gdańsk 1 0
71 Mykola Morozov Mykola Morozov KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 0
72 Mikołaj Kreft Mikołaj Kreft AZS UG Gdańsk 1 0
73 Przemysław Laskowski Przemysław Laskowski Red Devils Chojnice 1 0
74 Kacper Kędra Kacper Kędra KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 0
75 Adam Wędzony Adam Wędzony Clearex Chorzów 1 0
76 Nuno Alexandre Da Silva Barbosa Nuno Alexandre Da Silva Barbosa KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 0
77 Maciej Foltyn Maciej Foltyn KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 0
78 Vitalii Lisnychenko Vitalii Lisnychenko MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
79 Meteusz Lisowski Meteusz Lisowski MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 0
80 Sergio Parra Bonilla Sergio Parra Bonilla Piast Gliwice 1 0