Najlepsi strzelcy w historii Futsal Ekstraklasy

Najlepsi srzelcy w historii Futsal Ekstraklasy - od sezonu 1994/95

Stan na 27 września 2022 roku

 

Lp Nazwisko i imię Kluby Bramki
1 Krawczyk Daniel 75/Boruta Zgierz; 58/Hurtap Łęczyca; 9/Marwit Toruń; 172/Gatta Zduńska Wola; 1/Clearex Chorzów; 3/Widzew Łódź 328
2 Korczyński Błażej

40/Telsport Katowice; 59/Jango Gliwice; 109/P.A. Nova Gliwice; 16/Clearex Chorzów; 8/Baustal Kraków; 19/Inpuls Siemianowice Śl.; 8/FC Nova Katowice; 44/Wisła Krakbet Kraków; 11/AZS UŚ Katowice

314
3 Filipczak Krzysztof 26/Goldenmajer Kraków; 74/P.A. Nova Gliwice; 112/Baustal Kraków; 38/Clearex Chorzów; 49/Kupczyk Kraków; 9/Wisła Krakbet Kraków 308
4 Kuchciak Krzysztof 27/SUW-TOR Łódź; 48/Opał Gniezno; 12/P.A. Nova Gliwice; 19/Cambras Legnica; 164/Clearex Chorzów; 34/Grembach Zgierz 304
5 Szłapa Andrzej 31/Skała-Inter Tychy; 205/Clearex Chorzów; 31/Wisła Krakbet Kraków; 13/Rekord Bielsko-Biała 280
6 Marciniak Michał 39/Grembach Zgierz; 214/Gatta Zduńska Wola; 2/Widzew Łódź 255
7 Dąbrowski Robert 95/P.A. Nova Gliwice; 98/Baustal Kraków; 7/Holiday Chojnice; 10/Rekord Bielsko-Biała; 13/Inpuls Siemianowice Śl.; 13/Gaszyńscy Kraków; 4/Hurtap Łęczyca; 13/Kupczyk Kraków; 1/Wisła Krakbet Kraków 254
8 Mikołajewicz Marcin 1/Arpol Toruń; 17/Marwit Toruń; 83/Pogoń 04 Szczecin; 149/FC Toruń 250
9 Jasiński Krzysztof 24/KP Warszawa; 151/Clearex Chorzów; 16/Jango Mysłowice; 9/Baustal Kraków; 13/Holiday Chojnice; 21/Hurtap Łęczyca; 2/Red Devils Chojnice 236
10 Franz Rafał 53/P.A. Nova Gliwice; 30/Akademia FC Pniewy; 38/Wisła Krakbet Kraków; 62/Rekord Bielsko-Biała; 32/Piast Gliwice 215
11 Milewski Mariusz 21/Boruta Zgierz; 48/Hurtap Łęczyca; 102/Gatta Zduńska Wola; 21/Legia Warszawa 192
12 Szal Andrzej 182/Rekord Bielsko-Biała 182
13 Szymański Andrzej 74/Centrum Bielsko-Biała; 107/Rekord Bielsko-Biała 181
14 Sobalczyk Igor 22/Boruta Zgierz; 43/Hurtap Łęczyca; 20/Marwit Toruń; 94/Gatta Zduńska Wola; 1/AZS UW Wilanów 180
15 Marek Michał 179/Rekord Bielsko-Biała 179
15 Popławski Artur 8/Clearex Chorzów; 171/Rekord Bielsko-Biała 179
17 Budniak Paweł 19/Wisła Krakbet Kraków; 14/Clearex Chorzów; 145/Rekord Bielsko-Biała  178
18 Lebiedziński Daniel 17/P.A. Nova Gliwice; 112/Akademia FC Pniewy; 12/Marwit Toruń; 15/Wisła Krakbet Kraków; 12/Euromaster Głogów 168
19 Grądowski Radosław 65/P.A. Nova Gliwice; 96/Cuprum Polkowice; 6/Marioss Opole 167
20 Maksym Szymon 17/Jard Gliwice; 62/P.A. Nova Gliwice; 14/Telsport Katowice; 42/Jango Gliwice; 8/Baustal Kraków; 15/Inpuls Siemianowice Śl.; 3/Clearex Chorzów 161
21 Piechówka Adam 157/Rekord Bielsko-Biała 157
21 Marzec Krzysztof 3/KP Warszawa; 97/Baustal Kraków; 41/Clearex Chorzów; 16/Kupczyk Kraków   157
23 Machura Paweł 2/P.A. Nova Glwice; 27/Inpuls Siemianowice Śl.; 44/Jango Katowice; 81/Rekord Bielsko-Biała 154
24 Myszor Piotr 30/Skała-Inter Tychy; 94/GKS Tychy; 23/MKF Wieliczka 147
25 Bondar Oleksandr 28/Wisła Krakbet Kraków; 31/Red Devils Chojnice; 84/Rekord Bielsko-Biała 143
26 Kusia Krzysztof 8/Goldenmajer Kraków; 35/Baustal Kraków; 20/Clearex Chorzów; 26/Kupczyk Kraków; 51/Wisła Krakbet Kraków 140
27 Miozga Mirosław 8/Telsport Katowice ; 114/Clearex Chorzów; 9/Gwiazda Ruda Śląska; 3/GKS Tychy; 5/FC Siemianowice Śląskie  139
28 Kubik Michał 85/Pogoń 04 Szczecin; 53/Rekord Bielsko-Biała 138
29 Fortuna Jacek 124/P.A. Nova Gliwice; 12/Jango Gliwice 136
29 Ciastko Tomasz 32/P.A. Nova Gliwice; 90/Cuprum Polkowice; 13/Marioss Opole; 1/Marioss Wawelno 136
31 Kwiatkowski Stanisław 133/Team Legnica; 2/Wulkan Wrocław 135
32

Polasek Radek

50/Jango Katowice; 82/Rekord Bielsko-Biała 132
33 Słonina Michał  19/Clearex Chorzów; 2/Jango Mysłowice; 70/GKS Tychy; 15/Wisła Krakbet Kraków; 17/Gwiazda Ruda Śląska; 4/AZS UŚ Katowice   127
34 Kriezel Tomasz 45/Red Devils Chojnice; 19/AZS UG Gdańsk; 39/FC Toruń; 21/KS Constract Lubawa 124
35 Dewucki Przemysław 1/Radan Gliwice; 4/P.A. Nova Gliwice; 8/Pogoń 04 Szczecin; 15/GAF Jasna Gliwice; 11/Nbit Gliwice; 39/Piast Gliwice, 44/Clearex Chorzów       122
36 Leszczak Sebastian 9/Lex Kancelaria Słomniki; 91/Clearex Chorzów; 21/Rekord Bielsko-Biała 121
37 Łeszyk Bartosz  113/Akademia FC Pniewy; 4/Euromaster Głogów  117
38 Lubczyński Dariusz 90/Cuprum Polkowice; 14/Marioss Opole; 20/Marioss Wawelno 115
39 Kaźmierczak Mariusz 33/Jango Gliwice; 10/Holiday Chojnice; 10/Hurtap Łęczyca; 60/Red Devils Chojnice 113
39 Pieczyński Dariusz 92/Akademia FC Pniewy; 6/Red Devils Chojnice; 15/Euromaster Głogów  113
39 Pieczyński Łukasz 72/Akademia FC Pniewy; 14/Red Devils Chojnice; 27/Euromaster Głogów 113
42 Hirsch Klaudiusz 112/Akademia FC Pniewy 112
42 Wojciechowski Sebastian 39/Clearex Chorzów; 21/Wisła Krakbet Kraków; 1/Gatta Zduńska Wola; 14/Red Devils Chojnice; 10/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 27/GI Malepszy Futsal Leszno 112
42

Iwanow Wadym

54/Red Devils Chojnice; 39/Clearex Chorzów; 18/Dreman Opole Komprachcice  112
45 Kostecki Mateusz 110/Red Dragons Pniewy 110
46 Wachuła Roman 56/Wisła Krakbet Kraków; 22/Rekord Bielsko-Biała; 5/Lex Kancelaria Słomniki; 16/Red Dragons Pniewy; 5/Clearex Chorzów; 2/Piast Gliwice; 3/AZS UŚ Katowice 109
46 Pięta Wojciech 41/Unisoft Gdynia; 36/Clearex Chorzów; 26/Holiday Chojnice; 5/Boruta Zgierz 108
48 Neutzling Ferreira Douglas 5/Jango Mysłowice; 23/P.A. Nova Gliwice; 37/Wisła Krakbet Kraków; 6/Rekord Bielsko-Biała; 15/Piast Gliwice; 20/GI Malepszy Futsal Leszno  106
49 Dura Tomasz  9/Gwiazda Ruda Śląska; 72/Rekord Bielsko-Biała; 3/GAF Jasna Gliwice; 21/AZS UŚ Katowice 105
50 Brauhoff Dariusz

22/Telsport Katowice; 34/Jango Katowice; 11/Inpuls Siemianowice Śląskie; 37/P.A. Nova Gliwice

104
51 Kluska Wojciech 11/Jard Gliwice; 89/Rancho-Amica Knurów; 1/Clearex Chorzów; 2/Sedtex Gliwice

103

52

Lutecki Tomasz

32/Clearex Chorzów; 19/GAF Jasna Gliwice; 9/GSF Gliwice; 8/KS Constract Lubawa; 33/Dreman Opole Komprachcice

101
52 Stanisławski Marcin  13/Boruta Zgierz; 1/Clearex Chorzów; 16/Hurtap Łęczyca; 12/Akademia FC Pniewy; 56/Gatta Zduńska Wola  101
54 Wojtas Damian 9/FRiB-EX Ruda Śląska; 21/Inpuls Siemianowice Śl.; 40/Jango Katowice; 6/P.A. Nova Gliwice; 4/Rekord Bielsko-Biała; 2/GKS Tychy; 14/AZS UŚ Katowice; 2/GAF Jasna Gliwice; 2/Nbit Gliwice

100

55 Jonczyk Adam 26/Gwiazda Ruda Śląska; 10/Wisła Krakbet Kraków; 30/Pogoń 04 Szczecin; 1/Lex Kancelaria Słomniki; 6/Piast Gliwice; 25/AZS UŚ Katowice 98
56 Leśniak Tomasz  26/Goldenmajer Kraków; 27/Baustal Kraków; 22/Clearex Chorzów; 21/Kupczyk Kraków 96
56 Jarzmik Rafał  1/Telsport Katowice; 4/Jango Katowice; 13/Irex Chorzów; 10/Clearex Chorzów; 21/Radan Gliwice; 31/P.A. Nova Gliwice; 3/Gwiazda Ruda Śląska; 2/FC Nova Katowice; 11/AZS UŚ Katowice    96
58 Kasprzyk Tomasz 16/FRiB-EX Ruda Śląska, 33/Clearex Chorzów; 41/Jango Katowice; 4/Gwiazda Ruda Śląska; 1/GAF Jasna Gliwice 95
58 Biel Łukasz 3/Gwiazda Ruda Śląska; 91/Rekord Bielsko-Biała; 1/Clearex Chorzów 95
60 Sapa Andrzej 45/Cuprum Polkowice; 33/Marioss Opole; 15/Marioss Wawelno; 1/Dreman Opole Komprachcice 94
61

Sobański Łukasz  

1/Wulkan Wrocław; 3/Holiday Chojnice; 89/Red Devils Chojnice   93
61 Janovsky Jan 10/Jango Mysłowice; 9/P/A. Nova Gliwice; 7/Akademia FC Pniewy; 67/Rekord Bielsko-Biała  93
63 Hewlik Jacek 51/Gwiazda Ruda Śląska; 4/Clearex Chorzów; 7/GKS Tychy; 3/Remedium Pyskowice; 24/AZS UŚ Katowice 89
63 Mizgajski Maciej  24/GAF Jasna Gliwice; 16/Piast Gliwice; 49/Clearex Chorzów  89
65 Skrzypek Adrian 87/Red Dragons Pniewy 87
66 Sebastian Jędrzejewski 64/Cuprum Polkowice; 10/Impel Głogów; 7/Wulkan Wrocław; 5/TPH Polkowice 86
66 Szymczak Michał 14/Boruta Zgierz; 66/Gatta Zduńska Wola; 6/Legia Warszawa 86
68 Olejniczak Marcin 50/Boruta Zgierz; 35/Gatta Zduńska Wola 85
69 Wojtyna Daniel 3/Inpuls Siemianowice Śląskie; 52/Clearex Chorzów; 29/AZS UŚ Katowice 84
69 Gładczak Robert 28/Clearex Chorzów; 10/GSF Gliwice; 46/AZS UŚ Katowice 84
69 Zastawnik Mikołaj 3/Wisła Krakbet Kraków; 73/Clearex Chorzów; 8/Rekord Bielsko-Biała 84
72 Słupek Michał  83/Kupczyk Kraków  83
72 Solecki Dominik 3/Akademia FC Pniewy; 21/Red Devils Chojnice; 19/Red Dragons Pniewy; 8/Pogoń 04 Szczecin; 3/Kancelaria Słomniki; 17/Piast Gliwice; 12/GI Malepszy Futsal Leszno 83
74 Wojciechowski Michał  17/Akademia FC Pniewy; 9/Marwit Toruń; 7/Red Devils Chojnice; 49/FC Toruń 82
74 Szypczyński Arkadiusz 33/Gatta Zduńska Wola; 32/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 17/Dreman Opole Komprachcice 82
76 Viana Alex 81/Rekord Bielsko-Biała 81
77 Pawłowski Marcin 33/Clearex Chorzów; 6/Skała-Inter Tychy; 5/Jango Mysłowice; 34/Hurtap Łęczyca, 2/Kupczyk Kraków 80
77 Czok Tomasz 5/Jard Gliwice; 74/P.A. Nova Gliwice; 1/Radan Gliwice 80
77

Lisowski Mateusz

47/MOKS Słoneczny Stok Białystok; 33/GI Malepszy Futsal Leszno 80
80 Zamiar Robert

44/Opał Gniezno; 9/Impel Głogów; 9/Team Legnica; 6/P.A. Nova Gliwice; 11/Hurtap Łęczyca 

79
81 Surożyński Arkadiusz 65/Cuprum Polkowice; 7/Impel Głogów; 6/TPH Polkowice 78
81 Grendziak Marek 41/Cuprum Polkowice; 12/P.A. Nova Gliwice; 20/Marioss Opole; 5/Marioss Wawelno 78

83

Seget Mariusz 4/Inpuls Siemianowice Śląskie; 2/FC Nova Katowice; 71/Clearex Chorzów 77
84 Jędrzejewski Adrian Cuprum; Impel Głogów, Wulkan Wrocław; TPH Polkowice 76
85 Wysowski Marek

67/Mistreated Jaworzno; 8/Skała-Inter Tychy 

75
86 Legutko Piotr 74/Mistreated Jaworzno  74
86 Wiejacha Tomasz 37/Irex Sosnowiec; 4/Clearex Chorzów; 27/Rekord Bielsko-Biała; 6/Jango Mysłowice  74
88 Bubec Piotr 71/Rekord Bielsko-Biała; 2/Gwiazda Ruda Śląska 73
88 Salisz Krzysztof 60/Clearex Chorzów; 13/AZS UŚ Katowice 73
90

Demyszew Denis

47/Marwit Toruń; 24/GAF Jasna Gliwice; 1/Constract Lubawa 72
90 Kiełpiński Marcin 23/FC Nova Katowice; 13/Wisła Krakbet Kraków; 33/GAF Jasna Gliwice; 3/Gatta Active Zduńska Wola 72
90 Harazim Rafał 2/Telsport Katowice; 25/Jango Mysłowice; 45/GKS Tychy 72
90 Włodarek Michał 40/Inpuls Siemianowice Śląskie; 10/Clearex Chorzów; 6/FC Siemianowice Śląskie; 10/GKS Tychy; 1/AZS UŚ Katowice; 5/Nbit Gliwice 72
94 Jasiński Jędrzej

6/Gwiazda Ruda Śląska; 11/Clearex Chorzów; 1/Akademia FC Pniewy; 53/AZS UŚ Katowice

71
94

Karasiński Marek

71/Skała-Inter Tychy

71
96

Widzicki Marek

19/Unisoft Gdynia; 20/Holiday Chojnice; 20/Hurtap Łęczyca; 9/Red Devils Chojnice; 2/AZS UG Gdańsk 70
96 Powroźnik Piotr 14/Goldenmajer Kraków; 18/Baustal Kraków; 17/Clearex Chorzów; 15/Inpuls Siemianowice Śląskie; 6/Kupczyk Kraków 70
96 Jegor Andrzej  70/Rancho-Amica Knurów 70
96 Mirga Zbigniew 41/P.A. Nova Gliwice; 14/Wisła Krakbet Kraków; 5/Remedium Pyskowice; 3/Nbit Gliwice; 4/Piast Gliwice; 3/GSF Gliwice 70
100 Kędziora Wojciech 59/P.A. Nova Gliwice; 10/GSF Gliwice 69
100 Filosek Andrzej 69/Jard Gliwice 69
100 Antos Andrzej  10/SUW-TOR Łódź; 30/Opał Gniezno; 7/P.A. Nova Gliwice; 13/Team Legnica; 9/Clearex Chorzów 69
100 Sikora Wojciech 69/Sedtex Gliwice 69
104 Majka Andrzej 68/Energetyk Jaworzno 68
105

Satora Robert 

10/P.A. Nova Gliwice; 3/Jango Katowice; 29/Radan Gliwice; 5/Gwiazda Ruda Śląska; 6/Remedium Pyskowice; 6/AZS UŚ Katowice; 6/Nbit Gliwice; 2/Piast Gliwice 67
105 Szymura Piotr 65/Rekord Bielsko-Biała; 2/P.A. Nova Gliwice 67
107 Łysoń Wojciech 66/Rekord Bielsko-Biała 66
107 Maćkiewicz Daniel 66/Pogoń 04 Szczecin 66
107 Pedro De Oliveria Silva 66/KS Constract Lubawa 66
110 Kozdroń Armand 64/Team Legnica 64
110 Błaszyk Piotr 64/Red Dragons Pniewy 64
112 Poźniak Tomasz 63/AZS UG Futsal Gdańsk 63
112 Urbaniak Tomasz 27/Cuprum Polkowice; 18/TPH Polkowice; 18/Euromaster Chrobry Głogów 63
112 Czech Marcin 18/Kupczyk Kraków; 34/Wisła Krakbet Kraków; 3/AZS UŚ Katowice; 3/Lex Kancelaria Słomniki; 5/Piast Gliwice 63
115 Jurczak Artur 62/Pogoń 04 Szczecin 62
115 Nowosielski Robert 62/Sedtex Gliwice 62
115 Pietruszko Piotr 32/Euromaster Głogów; 30/GI Malepszy Futsal Leszno 62
115 Hyży Robert 46/Boruta Zgierz; 16/Hurtap Łęczyca 62
115 Jakubiak Mateusz 62/Pogoń 04 Szczecin 62
115 Łuszczek Szymon 32/Clearex Chorzów; 30/Gwiazda Ruda Śląska 62
121 Jacewicz Tadeusz 61/Team Legnica 61
121 Kałuża Dariusz 28/Jard Gliwice; 33/P.A. Nova Gliwice 61
121 Wolak Adam 61/GKS Tychy 61
124 Figura Grzegorz 39/Irex Sosnowiec; 21/Rekord Bielsko-Biała 60
124 Piechówka Piotr 60/Rekord Bielsko-Biała 60
124 Chrzonowski Artur 2/Unisoft Gdynia; 30/Holiday Chojnice; 28/Red Devils Chojnice 60
127 Lisnychenko Vitalii 41/MOKS Słoneczny Stok Białystok; 9/GI Malepszy Futsal Leszno; 9/AZS UW DARKOMP Wilanów 59
128 Pawełek Piotr 14/Irex Sosnowiec; 37/Rekord Bielsko-Biała; 7/Inpuls Siemianowice Śląskie 58
128 Wolański Dariusz 8/Radan Gliwice; 18/Inpuls Siemianowice Śląskie; 15/Clearex Chorzów; 3/Gwiazda Ruda Śląska; 5/Jango Katowice; 9/AZS UŚ Katowice 58
128 Klaus Michał 4/Gatta Active Zduńska Wola; 54/AZS UW DARKOMP Wilanów 58
131 Adwent Grzegorz 32/Energetyk Jaworzno; 25/Mistreated Jaworzno 57
131 Godula Piotr 54/Goldenmajer Kraków; 3/P.A. Nova Gliwice 57
133 Nowak Grzegorz 15/TPH Polkowice; 41/Euromaster Głogów 56
133 Róg Robert 56/Sedtex Gliwice 56
133 Łopuch Piotr 38/Clearex Chorzów; 4/GAF Omega Gliwice; 14/AZS UŚ Katowice 56
136 Wiewióra Robert 6/Jango Katowice; 45/P.A. Nova Gliwice; 4/GKS Tychy 55
136 Pawicki Wojciech 55/AZS UG Futsal 55
136 Tubacki Łukasz 55/Pogoń 04 Szczecin 55
136 Surmiak Kamil 55/Rekord Bielsko-Biała 55
140 Depta Dominik 45/AZS UG Futsal; 9/LSSS Team Lębork 54
140 Filipik Piotr 40/Unisoft Gdynia; 14/Holiday Chojnice 54
140 Pautiak Maksym 8/GAF Omega Gliwice; 7/Piast Gliwice; 8/Gatta Active Zduńska Wola; 10/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 19/Red Dragons Pniewy; 2/Widzew Łódź 54
143 Firańczyk Marcin 41/MOKS Słoneczny Stok Białystok; 6/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 6/GI Malepszy Futsal Leszno  53
143 Golly Tomasz 53/Clearex Chorzów 53
143 Mrowiec Mateusz 5/Gwiazda Ruda Śląska; 48/Piast Gliwice 53
146 Hoły Patryk 52/Red Dragons Pniewy 52
146 Szadurski Sebastian 52/Piast Gliwice 52
146 Goliasz Adam 36/Team Legnica; 9/Impel Głogów; 7/Wulkan Wrocław 52
149 Kąkol Jakub 21/Red Devils Chojnice; 14/Acana Orzeł Jelcz-Laskowice; 16/GI Malepszy Futsal Leszno 51
149 Nowakowski Kamil 46/TPH Polkowice; 5/Euromaster Głogów 51
151 Lang Damian 49/Jard Gliwice; 1/P.A. Nova Gliwice 50
151 Piskorz Krzysztof 4/Remedium Pyskowice; 42/AZS UŚ Katowice; 4/Piast Gliwice 50
151 Kołesnyk Witalij 39/Red Devils Chojnice; 11/Team Lębork 50