zawodnik klub gole
1 Alex Viana Da Silveira Junior Alex Viana Da Silveira Junior Rekord Bielsko-Biała 46
2 Sebastian Leszczak Sebastian Leszczak Clearex Chorzów 32
3 Pedro De Oliveira Silva Pedro De Oliveira Silva KS Constract Lubawa 32
4 Michał Marek Michał Marek Rekord Bielsko-Biała 32
5 Mateusz Mrowiec Mateusz Mrowiec Piast Gliwice 31
6 Artur Popławski Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 30
7 Michał Klaus Michał Klaus AZS UW Darkomp Wilanów 28
8 Mateusz Kostecki Mateusz Kostecki Red Dragons Pniewy 26
9 Piotr Pietruszko Piotr Pietruszko GI Malepszy Futsal Leszno 25
10 Arkadiusz Szypczyński Arkadiusz Szypczyński KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 24
11 Pedro Henrique Da Silva Pereira Pedro Henrique Da Silva Pereira KS Constract Lubawa 23
12 Matheus Ribeiro Ferreira Matheus Ribeiro Ferreira Rekord Bielsko-Biała 22
13 Mykyta Storozhuk Mykyta Storozhuk Red Devils Chojnice 21
14 Mateusz Madziąg Mateusz Madziąg LSSS Team Lębork 21
15 Kacper Konopacki Kacper Konopacki GI Malepszy Futsal Leszno 20
16 Dawid Witek Dawid Witek FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 18
17 Rodrigo Dasaiev Dias Silva Rodrigo Dasaiev Dias Silva Piast Gliwice 18
18 Patrik Zatović Patrik Zatović P.A. Nova Gliwice 17
19 Przemysław Dewucki Przemysław Dewucki Clearex Chorzów 17
20 Patryk Hoły Patryk Hoły Red Dragons Pniewy 16
21 Victor Seiji Martins De Souza Victor Seiji Martins De Souza KS Constract Lubawa 16
22 Sebastian Brocki Sebastian Brocki Clearex Chorzów 16
23 Sebastian Grubalski Sebastian Grubalski KS Constract Lubawa 16
24 Paweł Budniak Paweł Budniak Rekord Bielsko-Biała 16
25 Kamil Surmiak Kamil Surmiak Rekord Bielsko-Biała 16
26 Adrian Skrzypek Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy 15
27 Alejandro Arriazu Asensio Alejandro Arriazu Asensio Red Devils Chojnice 15
28 Daniel  Krawczyk Daniel Krawczyk Gatta Active Zduńska Wola / Clearex Chorzów 14
29 Serhii Fil Serhii Fil Dreman Opole Komprachcice 14
30 Jakub Kąkol Jakub Kąkol KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 14
31 Lucas Bonifacio Dos Santos Lucas Bonifacio Dos Santos LSSS Team Lębork 14
32 Marcin Mikołajewicz Marcin Mikołajewicz FC REITER Toruń 14
33 Norbert Dregier Norbert Dregier Gatta Active Zduńska Wola / AZS UW Darkomp Wilanów 13
34 Nuno Andre Loureiro Chuva Nuno Andre Loureiro Chuva Dreman Opole Komprachcice 13
35 Michał Osypiuk Michał Osypiuk MOKS Słoneczny Stok Białystok 13
36 Ixemad Jose Gonzalez Cabrera Ixemad Jose Gonzalez Cabrera Piast Gliwice 13
37 Kamil Kucharski Kamil Kucharski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 13
38 Robert Gładczak Robert Gładczak AZS UŚ Katowice 13
39 Rafał Franz Rafał Franz Piast Gliwice 13
40 Maciej Pikiewicz Maciej Pikiewicz AZS UW Darkomp Wilanów 13
41 Sebastian Wojciechowski Sebastian Wojciechowski GI Malepszy Futsal Leszno 12
42 Hubert Olszak Hubert Olszak GI Malepszy Futsal Leszno 12
43 Bartłomiej Piórkowski Bartłomiej Piórkowski KS Constract Lubawa 12
44 Michał Kubik Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała 12
45 Mykyta Mozheiko Mykyta Mozheiko KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 12
46 Andrey Baklanov Andrey Baklanov Red Dragons Pniewy 11
47 Patryk Laskowski Patryk Laskowski Red Devils Chojnice 11
48 Adam Wędzony Adam Wędzony Clearex Chorzów 11
49 Mikołaj  Zastawnik Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów 11
50 Łukasz Biel Łukasz Biel Rekord Bielsko-Biała 11
51 Michał  Bartnicki Michał Bartnicki GI Malepszy Futsal Leszno 10
52 Adrian Niedźwiedzki Adrian Niedźwiedzki GI Malepszy Futsal Leszno 10
53 Adrian Citko Adrian Citko MOKS Słoneczny Stok Białystok 10
54 Sebastian  Szadurski Sebastian Szadurski Piast Gliwice 10
55 Dominik Depta Dominik Depta LSSS Team Lębork 10
56 Marcin Mrówczyński Marcin Mrówczyński FC REITER Toruń 10
57 Remigiusz Spychalski Remigiusz Spychalski FC REITER Toruń 10
58 Michał  Marciniak Michał Marciniak Gatta Active Zduńska Wola 10
59 Jan Janovsky Jan Janovsky Rekord Bielsko-Biała 10
60 Marcin Grzywa Marcin Grzywa Dreman Opole Komprachcice 10
61 Jani Korpela Jani Korpela Rekord Bielsko-Biała 10
62 Robert Świtoń Robert Świtoń Red Devils Chojnice 9
63 Vadym Ivanov Vadym Ivanov Dreman Opole Komprachcice 9
64 Alexandr Grigorescu Alexandr Grigorescu Dreman Opole Komprachcice 9
65 Daniel Wojtyna Daniel Wojtyna AZS UŚ Katowice 9
66 Paweł Boczarski Paweł Boczarski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 9
67 Tomasz Kriezel Tomasz Kriezel KS Constract Lubawa 9
68 Michał Wojciechowski Michał Wojciechowski FC REITER Toruń 9
69 Vitalii Lisnychenko Vitalii Lisnychenko GI Malepszy Futsal Leszno 9
70 Tomasz Czech Tomasz Czech Piast Gliwice 9
71 Jakub Raszkowski Jakub Raszkowski KS Constract Lubawa 9
72 Wilson Alexandre Monteiro Tavares Wilson Alexandre Monteiro Tavares FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 9
73 Andre Luiz De Lima Silva Andre Luiz De Lima Silva LSSS Team Lębork 9
74 Patryk  Szczepaniak Patryk Szczepaniak FC REITER Toruń 8
75 Malouk Mallouk Morad Malouk Mallouk Morad Red Devils Chojnice 8
76 Piotr Błaszyk Piotr Błaszyk Red Dragons Pniewy 8
77 Krzysztof  Kożuszkiewicz Krzysztof Kożuszkiewicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 8
78 Piotr Łopuch Piotr Łopuch AZS UŚ Katowice 8
79 Adam Jonczyk Adam Jonczyk AZS UŚ Katowice 8
80 Tomasz Lutecki Tomasz Lutecki KS Constract Lubawa 8
81 Kacper Kędra Kacper Kędra KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8
82 Krzysztof Salisz Krzysztof Salisz Clearex Chorzów 8
83 Mateusz Lisowski Mateusz Lisowski GI Malepszy Futsal Leszno 8
84 Łukasz Borkowski Łukasz Borkowski P.A. Nova Gliwice 8
85 Maciej  Małek Maciej Małek P.A. Nova Gliwice 8
86 Denys Lifanov Denys Lifanov AZS UW Darkomp Wilanów 8
87 Krzysztof  Elsner Krzysztof Elsner Gatta Active Zduńska Wola / Dreman Opole Komprachcice 7
88 Igor Sobalczyk Igor Sobalczyk Gatta Active Zduńska Wola / AZS UW Darkomp Wilanów 7
89 Gracjan Miałkas Gracjan Miałkas Red Dragons Pniewy 7
90 Paweł Aleksandrowicz Paweł Aleksandrowicz MOKS Słoneczny Stok Białystok 7
91 Tomasz Dzierzgowski Tomasz Dzierzgowski MOKS Słoneczny Stok Białystok 7
92 Piotr Skiepko Piotr Skiepko MOKS Słoneczny Stok Białystok 7
93 Victor Wilson De Andrade Coelho Victor Wilson De Andrade Coelho FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 7
94 Eric Tabares Allalba Eric Tabares Allalba LSSS Team Lębork 7
95 Matuesz Olczak Matuesz Olczak Gatta Active Zduńska Wola 7
96 Mateusz Waszak Mateusz Waszak FC REITER Toruń 7
97 Radosław Marcinkowski Radosław Marcinkowski AZS UW Darkomp Wilanów 7
98 Ribeiro Carlos-Henrique Ribeiro Carlos-Henrique KS Constract Lubawa 7
99 Alexsander De Lima Soares Alexsander De Lima Soares Piast Gliwice 6
100 Przemysław Laskowski Przemysław Laskowski Red Devils Chojnice 6
101 Łukasz Sobański Łukasz Sobański Red Devils Chojnice 6
102 Piotr Kowalczyk Piotr Kowalczyk MOKS Słoneczny Stok Białystok 6
103 Michał Dubiel Michał Dubiel AZS UŚ Katowice 6
104 Tomasz Szczurek Tomasz Szczurek AZS UŚ Katowice 6
105 Dominik Solecki Dominik Solecki Piast Gliwice 6
106 Kamil Hutyra Kamil Hutyra Rekord Bielsko-Biała 6
107 Mykola Morozov Mykola Morozov KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 6
108 Piotr Łapigrowski Piotr Łapigrowski LSSS Team Lębork 6
109 Piotr Hiszpański Piotr Hiszpański P.A. Nova Gliwice 6
110 Gustavo Henrique Steinwandter Gustavo Henrique Steinwandter Piast Gliwice 6
111 Bartosz Przyborek Bartosz Przyborek AZS UW Darkomp Wilanów 6
112 Jakub Nahorny Jakub Nahorny AZS UW Darkomp Wilanów 6
113 Vinicius Teixeira Drummond Lonza Vinicius Teixeira Drummond Lonza Dreman Opole Komprachcice 6
114 Jakub Molicki Jakub Molicki GI Malepszy Futsal Leszno 5
115 Amadeusz Pasierb Amadeusz Pasierb P.A. Nova Gliwice 5
116 Kamil Musiał Kamil Musiał AZS UŚ Katowice 5
117 Jose Luis Santiago Gutierrez Jose Luis Santiago Gutierrez FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 5
118 Jan Rojek Jan Rojek FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 5
119 Siarhei Shostak Siarhei Shostak MOKS Słoneczny Stok Białystok 5
120 Marek Bugański Marek Bugański Piast Gliwice 5
121 Maksym  Pautiak Maksym Pautiak KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5
122 Janis Pastars Janis Pastars KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5
123 Robert  Rotuski Robert Rotuski Clearex Chorzów 5
124 Dominik Wilk Dominik Wilk Piast Gliwice 5
125 Roman Vakhula Roman Vakhula Piast Gliwice / AZS UŚ Katowice 4
126 Bartłomiej  Gładyszewski Bartłomiej Gładyszewski Red Dragons Pniewy 4
127 Jarosław Radliński Jarosław Radliński GI Malepszy Futsal Leszno 4
128 Marvin Perkovic Marvin Perkovic Red Devils Chojnice 4
129 Mateusz Omylak Mateusz Omylak AZS UŚ Katowice 4
130 Michał Grochowski Michał Grochowski FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 4
131 Vitaliy Kolesnik Vitaliy Kolesnik LSSS Team Lębork 4
132 Andrii Burdiuh Andrii Burdiuh Red Devils Chojnice 4
133 Wojciech Kędziora Wojciech Kędziora P.A. Nova Gliwice 4
134 Szymon Łuszczek Szymon Łuszczek Clearex Chorzów 4
135 Maciej Mizgajski Maciej Mizgajski Clearex Chorzów 4
136 Mariusz  Seget Mariusz Seget Clearex Chorzów 4
137 Michał Rabiej Michał Rabiej Piast Gliwice 4
138 Paweł Kaniewski Paweł Kaniewski KS Constract Lubawa 4
139 Patryk Dykus Patryk Dykus Dreman Opole Komprachcice 4
140 Patryk Kilian Patryk Kilian Dreman Opole Komprachcice 4
141 Allyson Mendes Amantes Allyson Mendes Amantes Piast Gliwice 3
142 Moises Da Costa Espilio Moises Da Costa Espilio P.A. Nova Gliwice 3
143 Ricardo Jorge Pinto Fernandes Ricardo Jorge Pinto Fernandes Dreman Opole Komprachcice 3
144 Piotr Bondziul Piotr Bondziul MOKS Słoneczny Stok Białystok 3
145 Norbert Jendruczek Norbert Jendruczek MOKS Słoneczny Stok Białystok 3
146 Jakub Węgiel Jakub Węgiel P.A. Nova Gliwice 3
147 Jakub Jochymek Jakub Jochymek AZS UŚ Katowice 3
148 Przemysław Matejko Przemysław Matejko FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 3
149 Patryk Widuch Patryk Widuch P.A. Nova Gliwice 3
150 Bartłomiej  Twarkowski Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 3
151 Krzysztof Witkowski Krzysztof Witkowski LSSS Team Lębork 3
152 Artur Narewski Artur Narewski LSSS Team Lębork 3
153 Mateusz Łożyński Mateusz Łożyński KS Constract Lubawa 3
154 Przemysław Kępiński Przemysław Kępiński AZS UW Darkomp Wilanów 3
155 Mateusz  Suchodolski Mateusz Suchodolski Dreman Opole Komprachcice 3
156 Szymon Zaczkowski Szymon Zaczkowski P.A. Nova Gliwice 3
157 Kacper Opatowski Kacper Opatowski KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3
158 Tomasz Sztaba Tomasz Sztaba Gatta Active Zduńska Wola 2
159 Filip Marton Filip Marton P.A. Nova Gliwice 2
160 Michał Choszcz Michał Choszcz LSSS Team Lębork 2
161 Rajmund Siecla Rajmund Siecla GI Malepszy Futsal Leszno 2
162 Mateusz Prolejko Mateusz Prolejko MOKS Słoneczny Stok Białystok 2
163 Zbigniew Mirga Zbigniew Mirga P.A. Nova Gliwice / AZS UŚ Katowice 2
164 Konrad Jekiełek Konrad Jekiełek FC REITER Toruń 2
165 Kevin Kollar Kevin Kollar Red Devils Chojnice 2
166 Tchumburidze Nukri Tchumburidze Nukri Red Dragons Pniewy 2
167 Bernardo Jose Peivoto Bernardino Bernardo Jose Peivoto Bernardino Rekord Bielsko-Biała 2
168 Victor Diego Vieira Marinho Victor Diego Vieira Marinho Red Dragons Pniewy / AZS UW Darkomp Wilanów 2
169 Tomasz  Golly Tomasz Golly Clearex Chorzów 2
170 Jakub  Borkowski Jakub Borkowski P.A. Nova Gliwice 2
171 Mateusz Mika Mateusz Mika FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 2
172 Tomasz Buczek Tomasz Buczek AZS UW Darkomp Wilanów 2
173 Łukasz  Żebrowski Łukasz Żebrowski FC REITER Toruń 2
174 Kristan Medon Kristan Medon Red Devils Chojnice 2
175 Maksymilian Lewandowski Maksymilian Lewandowski FC REITER Toruń 1
176 Sylwester  Kieper Sylwester Kieper FC REITER Toruń 1
177 Dawid Kubiak Dawid Kubiak Red Dragons Pniewy 1
178 Jakub Stegliński Jakub Stegliński Gatta Active Zduńska Wola 1
179 Meteusz Wiśniowski Meteusz Wiśniowski P.A. Nova Gliwice 1
180 Mateusz Łabieniec Mateusz Łabieniec MOKS Słoneczny Stok Białystok 1
181 Dawid Barteczka Dawid Barteczka P.A. Nova Gliwice 1
182 Filip Turkowyd Filip Turkowyd KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1
183 Karol Piechota Karol Piechota AZS UŚ Katowice 1
184 Duarte Nuno Oliveira De Araujo Duarte Nuno Oliveira De Araujo AZS UW Darkomp Wilanów 1
185 Marcin Jastrzembski Marcin Jastrzembski AZS UŚ Katowice 1
186 Dominik Śmiałkowski Dominik Śmiałkowski Piast Gliwice 1
187 Janusz Okuniewski Janusz Okuniewski KS Constract Lubawa 1
188 Maciej Foltyn Maciej Foltyn KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1
189 Patryk Ziarko Patryk Ziarko LSSS Team Lębork 1
190 Paweł Friszkemut Paweł Friszkemut LSSS Team Lębork 1
191 Olaf Białek Olaf Białek P.A. Nova Gliwice 1
192 Michał  Szymczak Michał Szymczak Gatta Active Zduńska Wola 1
193 Mateusz Szyszko Mateusz Szyszko Piast Gliwice 1
194 Miłosz Krzempek Miłosz Krzempek Rekord Bielsko-Biała 1
195 Sylwester Wielgat Sylwester Wielgat AZS UW Darkomp Wilanów 1
196 Bartosz Żebrowski Bartosz Żebrowski AZS UW Darkomp Wilanów 1
197 Paweł Ossowski Paweł Ossowski KS Constract Lubawa 1
198 Adam Zdrahal Adam Zdrahal P.A. Nova Gliwice 1
199 Bernardo Jose Peixoto Bernardino Bernardo Jose Peixoto Bernardino FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 1
200 Stefan Karnatowski Stefan Karnatowski Dreman Opole Komprachcice 1
201 Krzysztof Gancarczyk Krzysztof Gancarczyk FIT-MORNING Gredar Team Brzeg 1
202 Janusz Fabijaniak Janusz Fabijaniak Dreman Opole Komprachcice 1
203 Andrzej  Sapa Andrzej Sapa Dreman Opole Komprachcice 1
204 Szymon Cichy Szymon Cichy KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1
205 Serghei Burduja Serghei Burduja Dreman Opole Komprachcice 1
206 Aleksander Waszka Aleksander Waszka AZS UŚ Katowice 1
207 Karol Czyszek Karol Czyszek Gatta Active Zduńska Wola 1