• 15.09.2018 Sobota 22
  • 15.09.2018 Sobota 43
  • 15.09.2018 Sobota 13
  • 16.09.2018 Niedziela 60
  • 16.09.2018 Niedziela 45
  • 17.09.2018 Poniedziałek 72

Terminarz

1 kolejka

15/16.09.2018

15.09.2018Sobota
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
43
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
22
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
13
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
20:00
16.09.2018Niedziela
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
60
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
16:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
45
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
17.09.2018Poniedziałek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
72
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
20:00
2 kolejka

29/30.09.2018

29.09.2018Sobota
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
30.09.2018Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
15:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
01.10.2018Poniedziałek
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
20:00
15.12.2018Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
16:00
3 kolejka

6/7.10.2018

Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
06.10.2018Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
08.10.2018Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20:00
4 kolejka

13/14.10.2018

Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
13.10.2018Sobota
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
15.10.2018Poniedziałek
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
20:00
5 kolejka

20/21.10.2018

Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20.10.2018Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
22.10.2018Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
6 kolejka

3/4.11.2018

Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
FC Toruń- logo FC Toruń
03.11.2018Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
7 kolejka

10.11.2018

FC Toruń- logo FC Toruń
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
10.11.2018Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
8 kolejka

17/18.11.2018

Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
FC Toruń- logo FC Toruń
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
17.11.2018Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
9 kolejka

24/25.11.2018

Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
24.11.2018Sobota
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
25.11.2018Niedziela
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
16:00
10 kolejka

1.12.2018

Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
FC Toruń- logo FC Toruń
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
01.12.2018Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
11 kolejka

8/9.12.2018

Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
FC Toruń- logo FC Toruń
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
08.12.2018Sobota
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
09.12.2018Niedziela
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
16:00