Tabela wszech czasów FOGO Futsal Ekstraklasy

Tabela wszech czasów FOGO Futsal Ekstraklasy - od sezonu 1994/95

Stan na 1 czerwca 2024 roku

 

Lp.

Zespół Sezony M Pkt.* Z R P B+ B-
1 REKORD Bielsko-Biała 3) 26 651 1208 387 73 191 2961 1980
2

 

RUCH Chorzów 20) 25 599 1025 316 77 206 2426 1886
3 P.A. NOVA Gliwice 15 334 636 209 47 78 1510 1001
4 PIAST Gliwice 16) 9 254 494 153 35 66 976 598
5 GATTA ACTIVE Zduńska Wola 10 267 482 148 38 81 929 765
6 POGOŃ '04 Szczecin 14 339 444 126 66 147 1052 1183
7 FC NOVA Katowice 1) 12 258 414 127 33 98 949 899
8 AKADEMIA FUTSAL CLUB Pniewy 4) 9 207 410 126 32 49 873 580
9 FC Toruń  9 243 383 113 44 86 727 713
10 CUPRUM Polkowice 2)  12 262 373 116 33 113 1098 1171
11 KS CONSTRACT Lubawa 5 155 365 116 17 22 782 330
12 RED DRAGONS Pniewy 10 269 364 105 49 115 773 817
13 RED DEVILS Chojnice  13 334 358 99 61 174 934 1195
14 WISŁA KRAKBET Kraków 5 133 295 91 22 20 642 331
15 TPC KOMPUTERY Legnica 5)  10 220 276 87 35 98 855 903
16 AZS UŚ Katowice 10 253 248 67 47 141 652 944
17 GI MALEPSZY FUTSAL Leszno 5 153 245 75 20 58 608 492
18 JAGIELLONIA Białystok 19) 7 192 205 59 28 105 583 777
19 BAUSTAL Kraków 4 82 203 66 5 11 532 278
20 DREMAN Opole Komprachcice 4 125 200 62 14 49 444 381
21 BORUTA Zgierz 7) 7 154 193 57 22 75 566 616
22 HURTAP Łęczyca 4 88 185 58 11 19 363 228
23 GKS FUTSAL Tychy 8 186 170 49 23 114 569 815
24 GWIAZDA Ruda Śląska 9 205 169 49 22 134 538 641
25 KUPCZYK Kraków 6 132 160 44 28 60 453 479
26 AZS UG Gdańsk 7 183 148 41 25 117 539 835
27 AZS UW Warszawa 18) 5 145 146 39 29 77 364 526
28 RADIO FLASH Katowice 6) 4 84 145 47 12 25 373 292
29 MISTREATED Jaworzno 5 106 140 45 13 48 474 480
30 SKAŁA INTER Tychy 8) 6 126 140 42 14 70 492 621
31 HOLIDAY Chojnice 3 66 137 43 8 15 297 212
32 FC Siemianowice Śląskie 9)   6 128 134 40 14 74 439 656
33 ORZEŁ Jelcz-Laskowice 3 77 126 37 15 25 231 197
34 EUROMASTER CHROBRY Głogów 4 93 114 32 18 43 251 303
35 LEGIA Warszawa 3 90 109 32 13 45 312 353
36 MARWIT Toruń 15)   3 77 108 32 12 33 226 215
37 SEDTEX Gliwice 11) 5 110 108 32 21 57 379 467
38 WP Warszawa 10)  3 66 95 30 5 31 278 300
39 JARD Gliwice 3 70 89 35 10 25 314 216
40 BSF Bochnia 2 60 85 26 7 27 201 212
41 GOLDENMAJER Kraków 3 64 82 24 10 30 295 327
42 GAZOWNIK Wawelno 12) 3 68 80 23 11 34 247 279
43 IREX Sosnowiec 5 106 78 23 14 69 369 574
44 WIDZEW Łódź 2 60 76 23 7 30 175 212
45 OPAŁ Gniezno 2 46 75 26 8 12 237 172
46 TELSPORT Katowice 3 66 73 21 10 35 253 301
47 LSSS TEAM Lębork 2 62 68 20 8 34 176 237
48 RADAN Gliwice 3 64 68 20 8 36 212 277
49 FUTSAL TEAM Brzeg 2 62 66 20 6 36 167 232
50 UNISOFT Gdynia  2 42 62 19 5 18 226 207
51

GAF Gliwice

2 44 61 19 4 21 143 149
52 CENTRUM Bielsko-Biała 13) 4 94 60 22 9 63 275 520
53 ENERGETYK Jaworzno 3 79 59 23 11 45 250 317
54 ZIS GASZYŃSCY  Kraków 2 46 50 15 5 26 151 186
55 REMEDIUM Pyskowice 2 46 48 14 6 26 118 131
56 SOLNE MIASTO Wieliczka  2 54 38 16 5 38 122 212
57 SUW-TOR Łódź 1 28 37 16 5 7 108 70
58 GSF Gliwice 17) 2 50 37 11 4 35 134 234
59 IMPEL Głogów 1 22 35 10 5 7 80 71
60 EUROBUS Przemyśl 1 30 31 9 4 17 86 130
61 MORiS Chorzów 14) 2 40 30 11 3 26 157 170
62 WE-MET Kamienica Królewska 1 30 27 8 3 19 94 135
63 MAREX Chorzów 1 22 20 6 2 14 78 97
64 SŁOMNICZANKA Słomniki 1 27 18 6 0 21 35 115
65 GÓRNIK Polkowice 1 30 16 5 1 24 80 176
66 JUMI Lubin 1 20 14 5 2 14 62 124
67 K.P. LAGUNA Brzeg Dolny 1 22 12 3 3 16 79 123
68 ARPOL Toruń 1 22 11 3 2 17 51 109
69 PAULO-TORHEN Gorzów Wielkopolski 1 22 10 3 1 18 46 144
70 KS SOŚNICA Gliwice 1 30 10 2 4 24 43 148
71 PROMONT Kielce 1 28 5 1 3 24 54 184
72 WULKAN  Wrocław 1 22 1 0 1 21 33 139


*W sezonach 1994/1995 i 1995/1996 za zwycięstwo przyznawane były 2 punkty.

1) FC Nova Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą Jango Katowice, Jango Mysłowice, Jango Gliwice
2) Cuprum Polkowice - występował w rozgrywkach jako Cuprum Polkowice, TPH
3) Rekord Bielsko-Biała - występował w rozgrywkach jako BTS Lipnik
4) Akademia Futsal Club Pniewy - występował w rozgrywkach jako Akademia Słowa Poznań
5) TPC Komputery Legnica - występował w rozgrywkach pod nazwą Cynk-Mal, Cambras, DSI, Team Legnica
6) Radio Flash Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą Rancho - Amica Knurów
7) Boruta Zgierz - występował w rozgrywkach pod nazwą Grembach, Grembach - Kolejarz, Owlex Łódź
8) Skała - Inter Tychy - występował w rozgrywkach pod nazwą Gralco
9) FC Siemianowice Śląskie - występowały w rozgrywkach pod nazwą Timemaster, Inpuls Alpol
10) WP Warszawa - występował w rozgrywkach pod nazwą Żywiec Trade, KP
11) Sedtex Gliwice - występował w rozgrywkach pod nazwą Mar-HO
12) Gazownik Wawelno - występował w rozgrywkach pod nazwą Marioss Opole
13) Centrum Bielsko Biała - występował w rozgrywkach pod nazwą Team
14) MORiS Chorzów - występował w rozgrywkach pod nazwą Stolbud
15) Marwit Toruń - występował w rozgrywkach pod nazwą Marwit Zławieś Wielka
16) Piast Gliwice - występował w rozgrywkach pod nazwą Nbit Gliwice
17) GSF Gliwice - występowało w rozgrywkach pod nazwą P.A. Nova Gliwice (sezon 2020/21)
18) AZS UW Warszawa - występował w rozgrywkach pod nazwą AZS UW Wilanów (od sezonu 2020/21)
19) JAGIELLONIA Białystok - występowała w rozgrywkach pod nazwą MOKS Słoneczny Stok Białystok (do końca 2022 roku)
20) RUCH Chorzów - występował w rozgrywkach pod nazwą Clearex Chorzów (do końca 2023 roku)