Tabela wszech czasów rozgrywek EKSTRAKLASY FUTSALU /do 2008 roku I LIGI FUTSALU/ STAN NA DZIEŃ 30-05-2019

Lp. Zespół Sezony M Pkt.* Z R P B+ B-
1 CLEAREX Chorzów 20 461 858 269 51 141 1985 1339
2

 

REKORD Bielsko-Biała 3) 21 499 815 259 64 176 2100 1684
3 P.A. NOVA Gliwice 15 334 636 209 47 78 1510 1001
4 POGOŃ '04 Szczecin 14 339 444 126 66 147 1052 1183
5 GATTA Active Zduńska Wola 8 217 422 129 35 53 808 573
6 FC NOVA Katowice 1) 12 258 414 127 33 98 949 899
7 AKADEMIA FUTSAL Club Pniewy 4) 9 207 410 126 32 49 873 580
8 CUPRUM Polkowice 2) 12 262 373 116 33 113 1098 1171
9 WISŁA Krakbet Kraków 5 133 295 91 22 20 642 331
10 TPC Komputery Legnica 5) 10 220 276 87 35 98 855 903
11 RED DEVILS Chojnice 8 199 228 62 42 95 570 646
12 BAUSTAL Kraków 4 82 203 66 5 11 532 278
13 BORUTA Zgierz 7) 7 154 193 57 22 75 566 616
14 FC Toruń 4 103 185 57 14 29 327 246
15 HURTAP Łęczyca 4 88 185 58 11 19 363 228
16 AZS UŚ Katowice 7 175 181 48 37 90 463 626
17 RED DRAGONS Pniewy 5 128 175 52 19 57 336 362
18 GKS Futsal Tychy 8 186 170 49 23 114 569 815
19 GWIAZDA Ruda Śląska 8 187 161 47 20 120 503 560
20 KUPCZYK Kraków 6 132 160 44 28 60 453 479
20 Piast Gliwice (16) 4 103 155 46 17 40 309 286
22 RADIO FLASH Katowice 6) 4 84 145 47 12 25 373 292
23 MISTREATED Jaworzno 5 106 140 45 13 48 474 480
24 SKAŁA INTER Tychy 8) 6 126 140 42 14 70 492 621
25 HOLIDAY Chojnice 3 66 137 43 8 15 297 212
26 AZS UG Gdańsk 6 153 135 38 21 94 468 672
27 FC Siemianowice Śląskie 9) 6 128 134 40 14 74 439 565
28 EUROMASTER Chrobry Głogów 4 93 114 32 18 43 251 303
29 MARWIT Toruń 15) 3 77 108 32 12 33 226 215
30 SEDTEX Gliwice 11) 5 110 108 32 21 57 379 467
31 WP Warszawa 10) 3 66 95 30 5 31 278 300
32 JARD Gliwice 3 70 89 35 10 25 314 261
33 GOLDENMAJER Kraków 3 64 82 24 10 30 295 327
34 GAZOWNIK Wawelno 12) 3 68 80 23 11 34 247 279
35 IREX Sosnowiec 5 106 78 23 14 69 369 574
36 OPAŁ Gniezno 2 46 75 26 8 12 237 172
37 TELSPORT Katowice 3 66 73 21 10 35 253 301
38 RADAN Gliwice 3 64 68 20 8 36 212 277
39 Słoneczny Stok Białystok 2 54 62 18 8 28 183 215
40 UNISOFT Gdynia 2 42 62 19 5 18 226 207
41 GAF Gliwice 2 44 61 19 4 21 143 149
42 CENTRUM Bielsko-Biała 13) 4 94 60 22 9 63 275 520
43 ENERGETYK Jaworzno 3 79 59 23 11 45 250 317
44 ZIS Gaszyńscy Kraków 2 46 50 15 5 26 151 186
45 REMEDIUM Pyskowice 2 46 48 14 6 26 118 131
45 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 27 48 16 0 11 94 82
46 Solne Miast Wieliczka 2 54 38 11 5 38 122 212
47 SUW-TOR Łódź 1 28 37 16 5 7 108 70
48 IMPEL Głogów 1 22 35 10 5 7 80 71
49 MORiS Chorzów 14) 2 40 30 11 3 26 157 170
50 MAREX Chorzów 1 22 20 6 2 14 78 97
51 Słomniczanka Słomniki 1 27 18 6 0 21 35 115
52 JUMI Lubin 1 20 14 4 2 14 62 124
53 K.P. Laguna Brzeg Dolny 1 22 12 3 3 16 79 123
54 AZS UW Warszawa 1 24 12 3 3 18 56 118
55 ARPOL Toruń 1 22 11 3 2 17 51 109
56 PAULO-TORHEN Gorzów Wlkp. 1 22 10 3 1 18 46 144
57 PROMONT Kielce 1 28 5 1 3 24 54 184
58 WULKAN Wrocław 1 22 1 0 1 21 33 139

Źródło: bts.rekord.com.pl


W sezonach 1994/1995 i 1995/1996 za zwycięstwo przyznawane były 2 punkty.

1) FC Nova Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą: Jango Katowice, Jango Mysłowice, Jango Gliwice
2) Cuprum Polkowice - występował w rozgrywkach jako Cuprum Polkowice, TPH
3) Rekord Bielsko-Biała - występował w rozgrywkach jako BTS Lipnik
4) Akademia Futsal Club Pniewy - występował w rozgrywkach jako Akademia Słowa Poznań
5) TPC Komputery Legnica - występował w rozgrywkach pod nazwą Cynk-Mal, Cambras, DSI, Team Legnica
6) Radio Flash Katowice - występował w rozgrywkach pod nazwą Rancho - Amica Knurów
7) Boruta Zgierz - występował w rozgrywkach pod nazwą Grembach, Grembach - Kolejarz, Owlex Łódź
8) Skała - Inter Tychy - występował w rozgrywkach pod nazwą Gralco
9) FC Siemianowice Śląskie - występowały w rozgrywkach pod nazwą Timemaster, Inpuls Alpol
10) WP Warszawa - występował w rozgrywkach pod nazwą Żywiec Trade, KP
11) Sedtex Gliwice - występował w rozgrywkach pod nazwą Mar-HO
12) Gazownik Wawelno - występował w rozgrywkach pod nazwą Marioss Opole
13) Centrum Bielsko Biała - występował w rozgrywkach pod nazwą Team
14) MORiS Chorzów - występował w rozgrywkach pod nazwą Stolbud
15) Marwit Toruń - występował w rozgrywkach pod nazwą Marwit Zławieś Wielka
16 Drużyny, które brały udział w rozgrywkach 2016/2017 mają doliczoną pełną pulę punktów za sezon zasadniczy oraz rundę dodatkową (Piast Gliwice, FC Toruń, Red Dragons Pniewy, MKF Solne Miasto Wieliczka, Gatta Active Zduńska Wola, Rekord Bielsko-Biała, Pogon'04 Szczecin, Clearex Chorzów, Red Devils Chojnice, Euromaster Chorzów, AZS UŚ Katowice, AZS UG Gdańsk).