2:4
Poniedziałek08.06.2026, 18:00
Wybraliśmy kilka wraz z odpowiedziami.
- Jaki mecz najlepiej wspominasz i dlaczego?
VITALIJ LISNICZENKO: - Jest to na pewno mecz z FC Toruń, w którym dostałem drugą dziwną kartkę. Zamieszanie przy linii bocznej w czasie zmiany. Sędzia pomylił mnie kompletnie z innym zawodnikiem i dostałem kartkę w dziwnych okolicznościach.
- Co uważasz za swoje najlepsze cechy na boisku?
MICHAŁ OSYPIUK: Jako zawodnik zbliżający się już do sportowej emerytury