1 na 1 EXTRA z Rafałem Franzem

18.06.22Utworzono
/uploads/assets/4306/Bez tytułu.png
Już jutro o godzinie 19.00 na antenie CANAL+ Sport oraz platformie Canal+ Online do rozmowy z Wojciechem Jagodą w programie „1 na 1 EXTRA” zasiądzie dyrektor sportowy Piasta Gliwice, Rafał Franz. Czego możemy się po niej spodziewać?

Już dokładnie za 24 godziny kolejny odcinek programu „1 na 1 EXTRA” na CANAL+ Sport. Tym razem przy stole zasiądzie Wojciech Jagoda, która przepyta dyrektora sportowego Piasta Gliwice, Rafała Franza. Jakie tematy zostaną poruszone?

- Będzie praktycznie o wszystkim. O wszystkim tym co zrobił w Futsal Ekstraklasie jako zawodnik, ale i o tym jak się w ogóle w niej znalazł – będzie zatem też o jego dzieciństwie, o tym jak stawał na nogi. Będzie również o pierwszym mistrzostwie, zdobytego już jako dyrektor sportowy, a nie zawodnik, bo nie miał przecież rozegranej ani minuty, choć mógł – zapowiada Wojciech Jagoda.

- Padnie też pytanie o przyszły sezon Piasta – zarówno w lidze, jak i pucharach, ale będzie i o całych rozgrywkach, w związku z nadchodzącymi play-offami. Myślę, że do wysłuchania takiej rozmowy zasiądzie każdy – bez względu na to czy go kochał, czy nienawidził. A że będzie tez o życiu, to może zainteresować ona zwykłych ludzi, którzy być może nawet nie chcieliby tego usłyszeć, gdyby rozmowa nie była w ten sposób poprowadzona – przekonuje dziennikarz CANAL+ Sport.

Początek programu już jutro o godzinie 19.00 w CANAL+ Sport oraz na Canal+ Online. Serdecznie zapraszamy.


Autor: Łukasz Leski