1 sierpnia - start!

08.07.18Utworzono
/uploads/assets/1173/clearecxmiozga.JPG
8 lipca. Futsalowe wakacje. Ale powoli na horyzoncie zaczynają pojawiać się początki przygotowań do sezonu naszych drużyn.

Przypominamy: nowy sezon Futsal Ekstraklasa Sp. z o.o. zacznie się 15 września - dwa tygodnie wcześniej, niż poprzedni. Wiele drużyn na początek sierpnia wyznaczyło termin przygotowań do nowych rozgrywek.

 

- Rozpoczynamy 1 sierpnia - poinformował trener Piast Gliwice - Futsal, Klaudiusz Hirsch. - Od 2 lipca zaczęliśmy indywidualne przygotowania, od 1 sierpnia wchodzimy do hali - mówi z kolei futsalista Clearexu Chorzów i reprezentacji Polski, Mikołaj Zastawnik. - Plan przygotowań i treningów jest dostosowany pod to, czego będzie wymagał od nas w nowym sezonie trener Mirosław Miozga.

 

1 sierpnia to także pierwszy dzień przygotowań FC Toruń. - Tego dnia zaczynamy na swoich obiektach - wyjaśnia Marcin Mikołajewicz. - A na przełomie sierpnia i września mamy wyjechać na tygodniowy obóz do Bielska-Białej.

 

Dwa dni wcześniej zacznie MOKS Słoneczny Stok Białystok. - Początek przygotowań wyznaczyliśmy na 30 lipca - oznajmił grający trener, Adrian Citko.

 

Tekst: Krzysztof Dziedzic
Zdj. Agnieszka Olejniczak "Dziennik Łódzki"