• 25.05.2018 Piątek 18:30
  • 27.05.2018 Niedziela 18:00
  • 27.05.2018 Niedziela 18:00
  • 27.05.2018 Niedziela 18:00
  • 27.05.2018 Niedziela 18:00

Biało - czerwoni przed dwumeczem z Gruzją

04.12.17Utworzono
/uploads/assets/612/gruzja.jpg
Już niewiele wejściówek zostało na dzisiejsze spotkanie Polska – Gruzja, które rozpocznie się o godzinie 18-ej w Bełchatowie. Bezpłatne bilety można odbierać w recepcji hali, a otwarcie obiektu nastąpi na godzinę przed samym meczem. Zawodnicy w dobrych nastrojach wyczekują rozpoczęcia spotkania.

 

Na jutrzejszy mecz w Częstochowie bilety również jeszcze są – można je będzie chociażby nabyć w dniu meczu w kasie budynku Hali Sportowej Częstochowa, przy ulicy Żużlowej. Bilety kosztują 5 złotych. Zapowiadają nam się dwa ciekawe wieczory z futsalem, bo mecze z Gruzją będą już właściwie ostatnim testem przed powołaniem finałowej czternastki na styczniowe zgrupowania. Trener Błażej Korczyński będzie sprawdzał zapewne kilka wariantów gry, jak i zawodników, którzy do tej pory mniej grali – lub też w ogóle w reprezentacji. Mowa tu przede wszystkim o Michale Marku i duecie z Białegostoku.

 

Ciekawie w tej perspektywie przedstawia się sytuacja wśród bramkarzy. Na dwumecz został powołany Michał Kałuża oraz debiutant Norbert Jendruczek. - Michał Kałuża to przede wszystkim spokój, opanowanie (…). Norbert natomiast zadebiutuje w dwumeczu z Gruzją i zobaczymy… Generalnie zamysł jest taki, żeby mieć różnych zawodników na bramce. Norbert jest ciekawą opcją, bo bardzo dobrze sobie radzi w ofensywie, gdy trzeba wykorzystać bramkarza.- mówi w rozmowie na portalu Łączy Nas Piłka Tomasz Ulfik, trener bramkarzy. A przecież w odwodzie pozostaje jeszcze Michał Widuch.

 

Zapraszamy zatem do hal w Bełchatowie i Częstochowie, to drugie spotkanie będzie można również zobaczyć na antenie SportKlubu.