Z niecierpliwością oczekujemy na początek sezonu 2019/2020

Czekamy na wyjątkowy szlagier

11.02.19Utworzono
/uploads/assets/1614/PodTorun3.jpg
Szlagier - to słowo dobrze pasuje do dzisiejszego starcia Rekordu Bielsko-Biała z FC Toruń. Mecz lidera z wiceliderem od godz. 20 - transmisja w SportKlubie, spotkanie można zobaczyć w każdej restauracji Bierhalle w Polsce.

Hit bez dwóch gwiazd: w Rekordzie zabraknie najlepszego strzelca Michała Marka (kontuzja), w FC Toruń najlepszego bramkarza Nicolae Neagu (kartki). Faworytem gospodarze, którzy będą chcieli pokazać, że jest Rekord - i długo, długo nic. Jeżeli wygrają, zwiększą przewagę nad torunianami do 7 punktów. No i będą chcieli zrewanżować się za porażkę 1:2 na wyjeździe.

 

I co na to FC Toruń?

 

- Na pewno kluczem do osiągnięcia dobrego rezultatu będzie żelazna dyscyplina taktyczna, konsekwencja oraz determinacja - stwierdzi trener wicelidera, Łukasz Żebrowski. - Jeżeli te elementy zafunkcjonują, to będziemy w stanie zneutralizować atuty Rekordu. Ważna będzie dyspozycja dnia. Musimy się liczyć z dużą presją ze strony gospodarzy. Zagramy o pełną pulę, postaramy się stworzyć wraz z Rekordem fajne widowisko.

 

Cała futsalowa Polska czeka na wyjątkowy mecz.

 

Tekst: Krzysztof Dziedzic
Zdj. Rekord Bielsko-Biała