Dreman odetchnął z ulgą, kłopoty GI Malepszy

26.09.21Utworzono
Dreman Opole Komprachcice pokonał 2:0 zespół GI Malepszy Leszno na zakończenie 3. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

W 9 minucie Tomasz Lutecki (na zdjęciu) trafił do bramki leszczynian - i ten gol okazał się bardzo ważny. Kolejne bramki nie padały i na kilka minut przed końcem gospodarze skupili się na pilnowaniu jednobramkowej przewagi, a bezradni goście wycofali bramkarza. Oba zespoły miały na koncie już pięć przewinień w tej połowie: stało się jasne, że kolejny faul może być bardzo istotny. Faulu nie było, ale sędziowie odgwizdali Mateuszowi Lisowskiemu z GI Malepszy zagranie ręką w środku boiska - i gospodarze mieli przedłużony rzut karny. Vinicius Teixeira wykorzystał szansę i skończyło się 2:0.

Dreman odniósł drugie zwycięstwo i może być zadowolony z sześciu punktów po trzech meczach. Odwrotnie goście: leszczynianie mają tylko jeden punkt i zaledwie cztery gole w trzech spotkaniach.

Dreman Opole Komprachcice - GI Malepszy Leszno 2:0 (1:0)

Bramki: Lutecki (9), Teixeira (38-przedłużony karny)