FOGO Futsal Ekstraklasa na Konferencji Sport Biznes Polska

28.03.24Utworzono
/uploads/assets/5740/Zdjęcie WhatsApp 2024-03-28 o 12.17.26_9436b95b.jpg
W miniony wtorek, świat polskiego sportu zgromadził się na prestiżowym kongresie Sport Biznes Polska, by podzielić się wiedzą, doświadczeniem i nawiązać nowe, ważne kontakty. W Warszawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli FOGO Futsal Ekstraklasy oraz klubów.

Uczestnictwo FOGO Futsal Ekstraklasy na tak znaczącym wydarzeniu stanowiło nie tylko szansę na promocję samej ligi, ale także okazję do nawiązania ważnych relacji z innymi przedstawicielami świata sportu oraz biznesu. Konferencja Sport Biznes Polska stanowiła doskonałą platformę do wymiany poglądów, budowania partnerstw i poszukiwania nowych możliwości rozwoju. Nie zabrakło inspirujących wykładów, profesjonalnych prezentacji oraz wzbudzających refleksje wystąpień osób z różnych dziedzin świata sportu i biznesu. Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu uczestnicy konferencji mogli zgłębić najnowsze trendy, analizy rynkowe oraz strategie rozwoju.

 

Jednym z momentów, który wyróżnił się podczas wieczornej gali, było uhonorowanie partnera FOGO Futsal Ekstraklasy, firmy Superbet. Superbet, będący jednym z kluczowych partnerów ligi, otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii „Sponsor Sportu 2023 roku”, co jest nie tylko ogromnym wyróżnieniem dla samej firmy, ale także powodem do dumy dla całej FOGO Futsal Ekstraklasy.
 


Warto podkreślić, że obecność FOGO Futsal Ekstraklasy, zarówno jeżeli chodzi o przedstawicieli ligi, jak i klubów, był także doskonałą okazją do promocji dyscypliny oraz podkreślenia jej rosnącego znaczenia w kraju.