Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy 4:2

03.08.19Utworzono
GI Malepszy Futsal Leszno pokonał 4:2 mocno młodzieżowy zespół Red Dragons Pniewy w dzisiejszym sparingu.

W drużynie z Pniew zagrał Łukasz Błaszczyk, który w poprzednim sezonie w 1. lidze bronił bramki klubu z Leszna.

Do przerwy było 1:0 dla pniewian, którzy na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy objęli prowadzenie po strzale Dawida Kubiaka. Gospodarze wyrównali w 22 minucie po samobójczym trafieniu, a zespół GI Malepszy Futsal Leszno na prowadzenie wyprowadził Kacper Konopacki. W 31. minucie swojego pierwszego gola w barwach klubu z Leszna strzelił Dawid Witek, podwyższając prowadzenie na 3:1. A na 4:1 podwyższył Jan Martin. W 38 minucie pniewianie zmniejszyli rozmiary porażki - drugiego gola dla Red Dragons strzelił Kubiak.