:::

Hit dla Clearexu!

25.02.19Utworzono
Clearex Chorzów pokonuje Rekord Bielsko-Biała 2:0 w hicie 18. kolejki Futsal Ekstraklasy i utrzymuje się na trzecim miejscu w tabeli. Niezwykle cenne punkty chorzowian.

W pierwszej połowie mecz nie porywał. Oba zespoły nastawiły się na... koncentrację. Nie chciały popełnić błędu. Trwały futsalowe szachy. I było 0:0.

Ale na początku drugiej połowy - trzęsienie ziemi. Mikołaj Zastawnik i Sebastian Leszczak potrzebowali niespełna czterech minut, by wyprowadzić Clearex na prowadzenie 2:0. Ten pierwszy ładną "podcinką", ten drugi zszedł do środka na lewą nogę, uderzył, a piłka po rykoszecie zaskoczyła Bartłomieja Nawrata.

Bezradny Rekord wycofał bramkarza, by grać z przewagą w polu. Nic to nie dało. I trzecia w sezonie porażka mistrza Polski oraz lidera tabeli stała się faktem.

Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
Bramki: Zastawnik (21), Leszczak (24)