Hotele Diament Oficjalnym Partnerem FOGO Futsal Ekstraklasy!

23.02.23Utworzono
/uploads/assets/4830/FFE_BANDY_7.jpg
Hotele Diament oficjalnie nowym Partnerem FOGO Futsal Ekstraklasy. Umowa z największą siecią hotelarską z wyłącznie polskim kapitałem została zawarta do końca sezonu 2023/2024.

Spółka Hotele Diament S.A. została oficjalnie nowym Partnerem rozgrywek FOGO Futsal Ekstraklasy. Największa sieć hotelarska z wyłącznie polskim kapitałem posiada w sumie trzynaście hoteli zlokalizowanych w centrach miast Górnego oraz Dolnego Śląska, a także w bezpośrednim sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych oraz miejsc organizacji najważniejszych wydarzeń gospodarczych, konferencji, kongresów i imprez sportowych.
- Hotele Diament to kolejny bardzo ważny Partner dołączający do rodziny FOGO Futsal Ekstraklasy. Mieliśmy już przyjemność gościć w Hotelach Diament podczas Walnego Zebrania Akcjonariuszy, a także podczas spotkania Prezesów Klubów i warsztatów marketingowych. Dzięki temu możemy z pełnym przekonaniem polecić usługi hotelowe i gastronomiczne oferowane przez Hotele Diament S.A. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że razem będziemy współpracować przy projekcie FOGO Futsal Ekstraklasy - mówi Paweł Mrozkowiak, Prezes Zarządu FOGO Futsal Ekstraklasy.

Obecnie Hotele Diament oferują ponad dwa tysiące miejsc noclegowych w ponad tysiącu pokojach, a do dyspozycji gości są także sale konferencyjne i bankietowe o łącznej powierzchni trzech tysięcy metrów kwadratowych.
 - Cieszymy się, że możemy dołączyć do tak prężnie rozwijającego się projektu, jakim obecnie stała się FOGO Futsal Ekstraklasa. Nasza sieć hoteli miała do tej pory możliwość wspierania futsalu na rynku bardziej lokalnym, ale udana współpraca zachęciła nas do pójścia za ciosem. Widzimy potencjał w tej dyscyplinie oraz całych rozgrywkach i chcemy rozwijać się wraz z nią – mówi Andrzej Kłapyta, Wiceprezes Zarządu  i Dyrektor Zarządzający Hotele Diament S.A. 

Z usług Hoteli Diament można skorzystać m.in. w Katowicach, Gliwicach, Wrocławiu i Ustroniu. Spółka już teraz planuje jednak kolejne inwestycje w Polsce i zagranicą, zwiększające jej potencjał i pozycję rynkową. Szczegółowe informacje na temat oferty naszego Partnera znajdziecie na stronie www.hotelediament.pl.