Jedenasty raz na łopatkach

13.12.20Utworzono
Niespodzianki nie było: futsaliści GI Malepszy Leszno bez problemów pokonali 8:1 ostatnią w tabeli drużynę P.A. Nova Gliwice i w tabeli STATSCORE Futsal Ekstraklasy awansowali na piąte miejsce.

Już w 6 minucie było 2:0. Najpierw trafił Kacper Konopacki, a potem prowadzenie podwyższył mocnym strzałem po ziemi Sebastian Wojciechowski. Po przerwie Wojciechowski trafił na 3:0 - a na gola gliwiczan, autorstwa Piotra Hiszpańskiego, szybko odpowiedział Hubert Olszak, wykorzystując uderzenie jednego z kolegów.

Skończyło się 8:1. Już po raz jedenasty w tym sezonie gliwiczanie skończyli walkę na łopatkach (na zdjęciu bramkarz Dawid Barteczka). P.A. Nova marzy już o końcu roku, a leszczynianie czują się w ligowej tabeli coraz lepiej.

GI Malepszy Leszno - P.A. Nova Gliwice 8:1 (2:0)

Bramki: Konopacki 2 (4, 39), Wojciechowski 3 (6, 22, 38), Olszak (23), Molicki (27), Bartnicki (37) - Hiszpański (22)