DniGodzinMinutSekund
Start ligi

Legia bije Rekord! TO BYŁ MECZ 2022 #2

02.01.23Utworzono
Według wielu to właśnie w Warszawie Rekord Bielsko-Biała stracił tytuł mistrzowski. Porażka zawodników Chusa Lopeza 1:2 z Legią była jedną z największych, jeśli nie największą sensacją 2022 roku.

A nic na to nie wskazywało. Rekord w pierwszej połowie oddał aż 40 uderzeń – więcej niż niejednokrotnie zespoły oddają w całym meczu, ale świetnie między słupkami spisywał się Tomasz Warszawski.

Niesieni głośnym dopingiem Legioniści utrzymali do przerwy bezbramkowy remis, co już było sporą niespodzianką. Puenta nadeszła jednak dopiero po zmianie stron.

Na 1:0 po dalekim podaniu trafił Michał Knajdrowski, który na raty pokonał Bartłomieja Nawrata. Rekordziści wycofali zatem bramkarza, bramkę nawet zdobył Matheus Ferreira, ale powodów do radości nie było.

Chwilę wcześniej z gola mógł się cieszyć bowiem Mariusz Milewski, co ostatecznie dało Legii zwycięstwo 2:1.

LEGIA WARSZAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:1 (0:0)

Bramki: Michał Knajdrowski (29), Mariusz Milewski (39) – Matheus Ferreira (39).