LETNIE OKIENKO TRANSFEROWE [RAPORT]

03.06.24Utworzono
/uploads/assets/5866/428604055_778814154280927_1195780476375406632_n.jpg
Koniec sezonu oznacza czas ruchów transferowych klubów FOGO Futsal Ekstraklasy. Poniżej podsumowanie transferów przychodzących i wychodzących oficjalnie potwierdzonych przez kluby.

Rekord Bielsko-Biała

 

Przybyli: Kamil Surmiak (BSF ABJ Bochnia), Miłosz Krzempek (Widzew Łódź).

 

Odeszli: Artur Popławski (AZS UŚ Katowice).

 


Constract Lubawa

 

Przybyli: Jakub Raszkowski (CD UMA Antequera), Pedro Pereira (BSF ABJ Bochnia).

 

Odeszli: Martin Doša, Mateusz Lisowski, Keko, Mateusz Mrowiec, Maciej Jankowski (We-Met FC Kamienica Królewska), Grzegorz Okuniewski, Victor Lopez.

 


Piast Gliwice

 

Przybyli:  

 

Odeszli: Alex Gonzalez, Piotr Matras, Patrik Zaťovič, Rafael Cadini (Eurobus Przemyśl), Alan Gitahy.

 


GI Malepszy Arth Soft Leszno

 

Przybyli: 

 

Odeszli: Marcin Firańczyk.

 


Dreman Opole Komprachcice

 

Przybyli: Mateusz Matlęga (AZS UŚ Katowice), Mateusz Kosowski (GKS Futsal Tychy).

 

Odeszli: Arkadiusz Szypczyński (Widzew Łódź).

 


BSF ABJ Bochnia

 

Przybyli: 

 

Odeszli: Łukasz Biel (AZS UŚ Katowice), Pedro Pereira (Constract Lubawa), Kamil Surmiak (Rekord Bielsko-Biała), Kevin Kollar (FC Reiter Toruń).

 


Legia Warszawa

 

Przybyli: 

 

Odeszli: Adam Grzyb, Nuno Chuva, Davidson Silva, Mariusz Milewski.

 


Widzew Łódź

 

Przybyli: Arkadiusz Szypczyński (Dreman Opole Komprachcice).

 

Odeszli: Hugo Freitas (We-Met FC Kamienica Królewska).

 


Red Dragons Pniewy

 

Przybyli: 

 

Odeszli: German Romero, Yvaaldo Gomes, Adrian Skrzypek. 

 


FC Reiter Toruń

 

Przybyli: Kevin Kollar (BSF ABJ Bochnia), Dmytro Fedyk (Futsal Team Levice).

 

Odeszli: 

 


Eurobus Przemyśl

 

Przybyli: Rafael Cadini (Piast Gliwice).

 

Odeszli: Vladyslav Valihura, Ricardo Fernandes, Ramon Tubau, Ołeksandr Bondar.

 


AZS UW Darkomp Wilanów

 

Przybyli: 

 

Odeszli: Franklin Neto, Yaroslav Zmiivskyi, Maksym Panasenko.

 


We-Met Futsal Club Kamienica Królewska

 

Przybyli: Maciej Jankowski (Constract Lubawa), Hugo Freitas (Widzew Łódź).

 

Odeszli: Kewin Sidor, Ihor Dmitriiev, Szymon Wroński, Patryk Labuda, Maciej Młyński.

 


Red Devils Chojnice

 

Przybyli: 

 

Odeszli: 

 


AZS UŚ Katowice

 

Przybyli: Łukasz Biel (BSF ABJ Bochnia), Artur Popławski (Rekord Bielsko-Biała).

 

Odeszli: Mateusz Matlęga (Dreman Opole Komprachcice).

 


PKO Gwiazda Ruda Śląska

 

Przybyli: Facundo Setti (CCC Futsal Serramanna), Daniel Pineda (Cordoba). 

 

Odeszli: Daniel Jagodziński, Cesar Baldrich.