Do startu nowego sezonu pozostało

:::
DniGodzinMinutSekund
Start ligi

LETNIE OKIENKO TRANSFEROWE [RAPORT]

23.06.24Utworzono
/uploads/assets/5883/BRUNO_CINTRA_BENFICA_CONSTRACT.jpg
Koniec sezonu oznacza czas ruchów transferowych klubów FOGO Futsal Ekstraklasy. Poniżej podsumowanie transferów przychodzących i wychodzących oficjalnie potwierdzonych przez kluby.

Rekord Bielsko-Biała

 

Przybyli: Kamil Surmiak (BSF ABJ Bochnia), Miłosz Krzempek (Widzew Łódź).

 

Odeszli: Artur Popławski (AZS UŚ Katowice), Taras Korolyshyn (MNK Novo Vrijeme, Chorwacja), Tomasz Lutecki (AZS UŚ Katowice), Michal Seidler.

 


Constract Lubawa

 

Przybyli: Jakub Raszkowski (CD UMA Antequera, Hiszpania), Pedro Pereira (BSF ABJ Bochnia), Joao Miguel (ADCR Caxinas Poca Barca, Portugalia), Bruno Cintra (Benfica Lizbona), Szymon Licznerski (Constract Lubawa - piłka nożna), Jan Rutkowski (Constract Lubawa - juniorzy), Łukasz Frankiewicz (Constract Lubawa - piłka nożna), Gutta (Torreense, Portugalia).

 

Odeszli: Martin Doša, Mateusz Lisowski, Keko, Mateusz Mrowiec (Dreman Opole Komprachcice), Maciej Jankowski (We-Met FC Kamienica Królewska), Grzegorz Okuniewski, Victor Lopez, Oskar Dmochewicz.

 


Piast Gliwice

 

Przybyli: Rodrigo Dasaiev (Si Pa To Monstro Futsal, Brazylia), Jakub Kozłowski (Jagiellonia Białystok), Tiago Cruz (Electrico FC, Portugalia).

 

Odeszli: Alex Gonzalez (A.S.D. Futsal Canicattì, Włochy), Piotr Matras, Patrik Zaťovič, Rafael Cadini (Eurobus Przemyśl), Alan Gitahy (SC Ferreira do Zêzere, Portugalia). Rick (Yeesco Futsal, Brazylia).

 


GI Malepszy Arth Soft Leszno

 

Przybyli: Adrian Skrzypek (Red Dragons Pniewy).

 

Odeszli: Marcin Firańczyk.

 


Dreman Opole Komprachcice

 

Przybyli: Mateusz Matlęga (AZS UŚ Katowice), Mateusz Kosowski (GKS Futsal Tychy), Mateusz Mrowiec (Constract Lubawa), Roc Molins (FC Barcelona B, Hiszpania).

 

Odeszli: Arkadiusz Szypczyński (Widzew Łódź).

 


BSF ABJ Bochnia

 

Przybyli:

 

Odeszli: Łukasz Biel (AZS UŚ Katowice), Pedro Pereira (Constract Lubawa), Kamil Surmiak (Rekord Bielsko-Biała), Kevin Kollar (FC Reiter Toruń), Ivan Petrović (HMNK Rijeka, Chorwacja).

 


Legia Warszawa

 

Przybyli:

 

Odeszli: Adam Grzyb, Nuno Chuva, Davidson Silva, Mariusz Milewski.

 


Widzew Łódź

 

Przybyli: Arkadiusz Szypczyński (Dreman Opole Komprachcice), Oleh Nehela (Red Devils Chojnice), Adrian Ramirez Martin (Superaquum, Włochy), Filip Vaktor (Slavia Praga, Czechy).

 

Odeszli: Hugo Freitas (We-Met Kamienica Królewska), Miłosz Krzempek (Rekord Bielsko-Biała).

 


Red Dragons Pniewy

 

Przybyli:

 

Odeszli: German Romero, Yvaaldo Gomes (Red Devils Chojnice), Adrian Skrzypek (GI Malepszy Arth Soft Leszno).

 


FC Reiter Toruń

 

Przybyli: Kevin Kollar (BSF ABJ Bochnia), Dmytro Fedyk (Futsal Team Levice, Słowacja), Mateusz Iwański (TAF Toruń).

 

Odeszli: Krzysztof Elsner, Bartosz Przypis.

 


Eurobus Przemyśl

 

Przybyli: Rafael Cadini (Piast Gliwice), Alexander Fink (Bastia Agglomeration Futsal, Francja), Artem Fareniuk (Uragan Iwano-Frankowsk, Ukraina).

 

Odeszli: Vladyslav Valihura, Ricardo Fernandes, Ramon Tubau, Ołeksandr Bondar (We-Met Kamienica Królewska - trener).

 


AZS UW Darkomp Wilanów

 

Przybyli:

 

Odeszli: Franklin Neto, Yaroslav Zmiivskyi, Maksym Panasenko, Jakub Wankiewicz, Miguel Sarmento (Deporcyl Guardo, Hiszpania).

 


We-Met Futsal Club Kamienica Królewska

 

Przybyli: Maciej Jankowski (Constract Lubawa), Hugo Freitas (Widzew Łódź), Dmytro Rybitskyi (Futsal Szczecin).

 

Odeszli: Kewin Sidor, Ihor Dmitriiev, Szymon Wroński, Patryk Labuda, Maciej Młyński, Iuri Portugal, Bartosz Stencel.

 


Red Devils Chojnice

 

Przybyli: Yvaaldo Gomes (Red Dragons Pniewy).

 

Odeszli: Oleh Nehela (Widzew Łódź).

 


AZS UŚ Katowice

 

Przybyli: Łukasz Biel (BSF ABJ Bochnia), Artur Popławski (Rekord Bielsko-Biała), Tomasz Lutecki (Rekord Bielsko-Biała).

 

Odeszli: Mateusz Matlęga (Dreman Opole Komprachcice), Bartosz Gruszczyński.

 


PKO Gwiazda Ruda Śląska

 

Przybyli: Facundo Setti (CCC Futsal Serramanna, Włochy), Daniel Pineda (Cordoba Patrimonio Humanidad, Hiszpania), Cristian Alberto Torres (univesidad de Manizales, Kolumbia), Konrad Podobiński (KS Sośnica Gliwice), Jacek Brzyski (KS Sośnica Gliwice), Dominik Środa.

 

Odeszli: Daniel Jagodziński, Cesar Baldrich, Ariel Piasecki.