Mamy wirtualnego mistrza!!!

08.06.20Utworzono
/uploads/assets/2400/leszno854.jpg
Kibice GI Malepszy Leszno triumfatorami Wirtualnej Futsal Ekstraklasy! Tytuł zapewnili sobie na kolejkę przed końcem, po zwycięstwie 6:3 nad sympatykami FC Toruń.

Gratulujemy :)

 

Leszczynianie nie byli faworytami do złotego medalu. Stali się nimi, gdy pokonali po zadziwiającym meczu kibiców Constractu Lubawa 17:16. W 12 meczach punkty stracili tylko raz: po remisie 8:8 ze świetnie ostatnio spisującymi się fanami Rekordu Bielsko-Biała.

 

Dzięki pierwszemu miejscu GI Malepszy Leszno otrzyma w nagrodę 20 koszulek sportowych marki Huari Sport dla kibiców z logo Futsal Ekstraklasy oraz 10 oficjalnych piłek od Select Sport Poland - które przy okazji przekaże kibicom.

 

Drugie miejsce w Wirtualnej Futsal Ekstraklasie zajęli sympatycy Constractu Lubawa, którzy otrzymają 10 koszulek sportowych marki Huari Sport dla kibiców z logo Futsal Ekstraklasy oraz 10 replik oficjalnych piłek od Select Sport Poland.

 

A kto zajmie trzecie miejsce na podium? Przekonamy się za tydzień. Najprawdopodobniej Rekord Bielsko-Biała, któremu do brązowego medalu potrzebne jest zwycięstwo z Gattą Zduńska Wola.

 

Wyniki 12., przedostatniej, kolejki Wirtualnej Futsal Ekstraklasy:

 

Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice 3:0

 

Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola 1:1

 

Clearex Chorzów - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 0:1

 

Constract Lubawa - Gwiazda Ruda Śląska 5:1

 

Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice 2:2

 

Słoneczny Stok Białystok - GSF Gliwice 0:1

 

GI Malepszy Leszno - FC Toruń 6:3

 

Więcej o WFE - we wtorek.

 

Tekst: Krzysztof Dziedzic

Zdj. leszczynskisport.pl