Mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy na platformie WP Pilot!

08.09.21Utworzono
/uploads/assets/3636/0782c70ac9d20370ba825915c1f3044b.png
Kolejny wielki krok spółki Futsal Ekstraklasa ku profesjonalizacji naszych rozgrywek! Po wielu wysiłkach i działaniach na przestrzeni ostatnich miesięcy udało się nawiązać współpracę z jednym z liderów wśród telewizji internetowych! Od sezonu 2021/22 wszystkie transmisje internetowe spotkań STATSCORE Futsal Ekstraklasy będą pokazywane na platformie WP Pilot! Mecze 1. kolejki będą zaś dostępne za darmo!

WP Pilot będzie jedyną platformą, na której będzie można obejrzeć wszystkie 210 spotkań STATSCORE Futsal Ekstraklasy transmitowanych w internecie. Transmisje będą realizowane w weekendy, w jakości HD, na dedykowanych kanałach w ramach WP Pilota. Rozgrywki potrwają do końca maja 2022. - Piłka zostaje w grze na stronie WP Pilota i to jest świetna informacja dla naszych abonentów poszukujących, szczególnie ostatnimi czasy, sportowych emocji na żywo, w świetnej jakości, a do tego w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu. Futsal to niesamowicie szybki, dynamiczny sport drużynowy, na pewno widzowie nie będą się nudzić - podkreśla Marcin Malicki, szef WP Pilota.

- Cieszymy się ze współpracy. Na pewno to kolejny krok w rozwoju naszej kochanej dyscypliny. Sprzedaż praw do transmisji meczów w internecie to proces i konsekwencja trzech ostatnich lat. Jesteśmy dumni, że będziemy w tak prestiżowym towarzystwie innych dyscyplin na platformie WP Pilot. Liczę, że nasi kibice będą także zadowoleni, a w przyszłości znacznie powiększy się ich grono - dodaje Maciej Karczyński, Prezes Futsal Ekstraklasa.

WP Pilot to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV i Samsung Smart TV oraz na platformę Android TV. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w lipcu 2021 roku z WP Pilot korzystało 2 miliony Polaków.