Ósme miejsce dla AZS UŚ Katowice

25.05.19Utworzono
/uploads/assets/1840/pog-azs43.JPG
Dziś brązowe medale mistrzostw Polski odebrali futsaliści Clearexu Chorzów, z Gattą Zduńska Wola pożegnał się Mariusz Milewski i zakończyła się rywalizacja w grupie spadkowej.

W Zduńskiej Woli Gatta do 31 minuty prowadziła z Clarexem Chorzów 5:3, a potem w ciągu dziewięciu minut straciła aż siedem goli i ostatecznie przegrała 6 do 10. Na pożegnanie z gattą Mariusz Milewski zdobył trzy bramki.

W Szczecinie Pogoń'04 przegrała z AZS UŚ Katowice 4:11 i to katowiczanie zajęli 8. miejsce na koniec rozgrywek. Na dziewiątym zakończyła sezon ekipa Red Devils Chojnice, która przegrała 2:3 z Red Dragons Pniewy po golu Romana Vakhuly praktycznie w ostatniej sekundzie.

AZS UG Gdańsk pożegnał się z Futsal Ekstraklasa porażką 3:5 ze Słonecznym Stokiem Białystok, choć do przerwy prowadził 3:0.