Porażka, remis, zwycięstwo

26.09.18Utworzono
Tytułowy bilans futsalowej reprezentacji Polski w Turnieju Państw Wyszehradzkich w czeskim Nymburku nieźle rokuje na przyszłość.

W swoim ostatnim meczu Polska wygrała z Węgrami 2:1. Prowadzenie zdobył Mikołaj Zastawnik na 10 sekund przed końcem pierwszej połowy, który po rzucie rożnym dobił własny strzał od słupka. Na 2:0 podwyższył w 33 minucie Sebastian Leszczak po kontrze, wykorzystując grę Węgrów z lotnym bramkarzem.

Wcześniej Polacy przegrali 2:4 ze Słowacją i zremisowali 5:5 z Czechami.

Polska - Węgry 2:1 (1:0)

Bramki dla Polski: Mikołaj Zastawnik (20), Sebastian Leszczak (33)

Polska: Michał Kałuża, Bartłomiej Nawrat - Robert Gładczak, Mikołaj Kreft, Tomasz Kriezel, Marcin Mikołajewicz, Michał Kubik, Sebastian Leszczak, Robert Świtoń, Adam Wędzony, Mikołaj Zastawnik, Radosław Marcinkowski, Piotr Pietruszko, Wojciech Przybył, Dominik Solecki, Sebastian Wojciechowski.

W drugim dzisiejszym spotkaniu Czechy rozpoczęły o godzinie 16 mecz ze Słowacją.