:::

Radość i nadzieja

25.11.18Utworzono
/uploads/assets/1445/radpog.JPG
Radość w Szczecinie: Pogoń'04 Szczecin odniosła pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie Futsal Ekstraklasy. - Cieszymy się z trzech punktów jak z wczesnego prezentu na święta - stwierdził po wygranym 4:2 spotkaniu z Red Devils Chojnice, zawodnik Pogoni'04 Mateusz Gepert.

Pogoń'04 zaczęła dobrze i w 5 minucie prowadziła po trafieniu Mateusza Jakubiaka. Po ładnej akcji Daniela Maćkiewicza na 2:0 podwyższył Oleksandr Hirka. Gdy po przerwie na 3:0 trafił Konrad Prawucki wydawało się, że gospodarze będą mieli mecz pod kontrolą. Ale szczecinianom zabrakło sił. I najpierw Przemysław Laskowski głową po raz pierwszy trafił do bramki Pogoni (futsalista Red Devils Chojnice nie chciał po spotkaniu porozmawiać o bramce). Kontaktowego gola strzelił Vitalij Kolesnik, ale potem błysnął Gepert, który pięknym zwodem oszukał rywala i zaliczył asystę przy bramce Karola Czyszka.

- Bardzo fajna asysta Mateusza Geperta i Mateusza Jakubiaka - śmiał się po meczu Jakubiak. A bramkarz Daniel Szklarz dodał: - No nareszcie. Jest wielka ulga. Fajnie, że wygraliśmy i mam nadzieję, że odbijamy się od dna.

Kibice, którzy wypełnili całą halę, też mają podobną nadzieję.