Rekord pomścił Clearex

03.08.18Utworzono
/uploads/assets/1203/sokol1.jpg
Mistrzowie Polski, futsaliści Rekordu Bielsko-Biała, pokonali dziś w sparingu pogromcę Clearexu Chorzów - Sokoła Chmielnicki - 5:3. Mecz kontrolny przegrały natomiast Red Dragons Pniewy.

Sokół Chmielnicki wczoraj pokonał w Chorzowie Clearex 4:1. Ale z Rekordem nie miał wiele do powiedzenia. Drużyny umówiły się na mecz 2 x 35 minut bez zatrzymywania zegara. Po 16 minutach było 2:0 dla Rekordu po dwóch trafieniach Jana Janowskiego. Do przerwy było 4:0, a po przerwie na 5:0 podwyższył nowy nabytek rekordzistów Alex Viana.

 

Rekord zagrał w składzie: Nawrat (Kałuża) – Popławski, Bondar, Budniak, Marek, Janovsky, Kubik, Surmiak, Biel, Mura, Dudek, Alex Viana, Gąsior.

 

Już w niedzielę, lotem do stolicy Katalonii, bielszczanie rozpoczną kolejny etap przygotowań do sezonu. W tym czasie „rekordziści” rozegrają dwa mecze kontrolne z aktualnymi wicemistrzami Hiszpanii, trzecią drużyną tegorocznego Final Four UEFA Futsal Cup – FC Barcelona. Pierwsze ze spotkań odbędzie się w czwartek, 9 sierpnia, rewanż nazajutrz.

 

A zespół Red Dragons Pniewy przegrał 1:2 (1:1) z mistrzem Niemiec, VfL 05 Hohenstein-Ernstthal e. V. 

 

Fot. Rekord Bielsko-Biała