Rekord znów zrobił swoje

06.03.22Utworzono
Rekord Bielsko-Biała bez problemów zrobił kolejny krok ku obronie tytułu mistrza Polski. Pokonał 7:2 LSSS Team Lębork.

Mecz Rekordu z LSSS Team Lębork nie miał zwrotów akcji. Gospodarze zaatakowali gości presingiem - i zawodnicy z Lęborka mieli ogromne kłopoty z wyjściem w własnej połowy. Pierwszy celny strzał oddali dopiero pod koniec 16 minuty. A pierwszego gola strzelili w 20 minucie - przy stanie 6:0 dla Rekordu. Zwłaszcza czwarta bramka Artura Popławskiego zasługuje na uznanie: Artur trafił z woleja po rzucie rożnym.

Oczywiście prowadząc wysoko Rekord po przerwie zwolnił. I gościom z Lęborka pozostała satysfakcja z korzystnego wyniku drugiej połowy.

Rekord Bielsko-Biała - LSSS Team Lębork 7:2 (6:1)

Bramki: Leszczak (6), Marek 2 (6, 37), Matheus (9), Popławski (13), Budniak (20), Biel (20) - Witkowski (20), Madziąg (22)