27-28.08.2022

  • Red Dragons Pniewy VS Clearex Chorzów
  • MOKS Słoneczny Stok Białystok VS KS Constract Lubawa
  • BSF Bochnia VS Legia Warszawa
  • FC REITER Toruń VS Dreman Opole Komprachcice
  • Widzew Łódź VS GI Malepszy Futsal Leszno
  • Piast Gliwice VS Red Devils Chojnice
  • AZS UŚ Katowice VS Rekord Bielsko-Biała
  • AZS UW Darkomp Wilanów VS GREDAR FIT-MORNING BRZEG

Sezon sparingowy rozpoczęty!

25.07.22Utworzono
/uploads/assets/4337/azs uw.jpg
Wczorajszym spotkaniem AZS-u UW DARKOMP Wilanów z Widzewem Łódź rozpoczęliśmy okres sparingowy w Futsal Ekstraklasie. Akademicy wygrali pewnie, bo aż 7:1. A jakie jeszcze spotkania nas czekają?

Tak jak miniony sezon rozpoczęliśmy w Warszawie, tak też okres sparingowy otworzyliśmy właśnie w stolicy, gdzie miejscowy AZS UW DARKOMP Wilanów pewnie pokonał beniaminka Widzew Łódź 7:1.


AZS UW DARKOMP – WIDZEW ŁÓDŹ 7:1

Bramki dla AZS-u: Denys Lifanov x2, Michał Klaus x2, Sylwester Wielgat, Kacper Opatowski, zawodnik testowany.

Grano 2x35 minut bez zatrzymywania czasu.


A jakie mecze sparingowe czekają nas jeszcze w najbliższych tygodniach? Tak prezentuje się lista oficjalnie potwierdzonych już spotkań:

 

27 lipca

Piast Gliwice - BSF Bochnia

 

28 lipca

godz. 18:30 Clearex Chorzów – AZS UŚ Katowice

 

29 lipca

godz. 13:00 Dreman Opole Komprachcice – Rekord Bielsko-Biała

 

30 lipca

godz. 13:00 WE-MET Kamienica Królewska

Rekord Bielsko-Biała – Clearex Chorzów

Piast Gliwice – AZS UW DARKOMP Wilanów

 

3 sierpnia

Widzew Łódź - Wenecja Pułtusk 

 

5 sierpnia

godz. 19:00 Haladas VSE (Węgry) – Rekord Bielsko-Biała

 

6 sierpnia

godz. 12:00 KS Constract Lubawa - FC Reiter Toruń

godz. 14:00 Haladas VSE (Węgry) – Rekord Bielsko-Biała

Piast Gliwice - Dreman Opole Komprachcice

Legia Warszawa – WE-MET Kamienica Królewska

Widzew Łódź – Clearex Chorzów

GI Malepszy Arth Soft Leszno – Red Dragons Pniewy

 

7 sierpnia

AZS UW DARKOMP Wilanów – WE-MET Kamienica Królewska

 

10 sierpnia

Piast Gliwice – Clearex Chorzów

 

12 sierpnia

godz. 20:00 KS Constract Lubawa – AZS UW DARKOMP Wilanów

Rekord Bielsko-Biała – CopyLeaders Prievidza (Słowacja)

 

13 sierpnia

godz. 12:00 KS Constract Lubawa – Legia Warszawa

godz. 16:00 FC Reiter Toruń – Red Dragons Pniewy

GI Malepszy Arth Soft Leszno – Dreman Opole Komprachcice

Widzew Łódź - Piast Gliwice

 

15 sierpnia

Clearex Chorzów – Eurobus Przemyśl

 

16 sierpnia

godz. 18:00 FC Reiter Toruń – AZS UW DARKOMP Wilanów

 

17 sierpnia

godz. 19:00 Dreman Opole Komprachcice - SKUP Futsal Olomouc (Czechy)

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Legia Warszawa

 

18 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała – FK Chrudim (Czechy)

 

19 sierpnia

godz. 19:00 KS Constract Lubawa - Vikingai Jonau (Litwa)

Rekord Bielsko-Biała – FK Chrudim (Czechy)

AZS UMCS Lublin – AZS UW DARKOMP Wilanów

Clearex Chorzów – Sośnica Gliwice

 

20 sierpnia

godz. 12:00 KS Constract Lubawa - Vikingai Jonau (Litwa)

godz. 13:00 Dreman Opole Komprachcice - Gwiazda Ruda Śląska

Red Dragons Pniewy – GI Malepsz Arth Soft Leszno

 

21 sierpnia

Wenecja Pułtusk – Legia Warszawa

Widzew Łódź - Helios Białystok 


Fot. AZS UW DARKOMP Wilanów