Sparingi, sparingi

02.08.19Utworzono
/uploads/assets/1907/reddevils-azsus.jpg
Sezon Futsal Ekstraklasy coraz bliżej! Czujecie to? ;) Za niespełna miesiąc mecz o Superpuchar - to jeszcze trochę czasu. Ale nasze drużyny na dobre zaczynają sparingi.

Letni okres dla kibica futsalu jest trudny. Mamy transfery, jednak wszyscy czekają, aby futsaliści wybiegli na parkiet. I tak zaraz będzie, bo czas na mecze kontrolne.

 

W ten weekend zobaczymy w akcji pięć drużyn. W sobotę o godz. 11 Red Dragons Pniewy zmierzą się w Poniecu z Futsalem Leszno, a Red Devils Chojnice od 16 podejmą Futsal Piła. Natomiast w niedzielę od godz. 17 hali przy ul. Jasnej w Gliwicach starcie GSF Gliwice z Piastem Gliwice.

 

A pierwsze mecze sparingowe innych zespołów?

 

Mistrz Polski Rekord Bielsko-Biała 8 sierpnia zagra z Constractem Lubawa. 9 sierpnia AZS UŚ Katowice podejmie Gwiazdę Ruda Śląska, Clearex Chorzów zagra ze słowacką Żyliną, a Acana Orzeł Jelcz-Laskowice zmierzy się u siebie z czeskim Gamaspolem Jeseník. Wicemistrz FC Toruń zacznie 10 sierpnia od meczu z Red Dragons Pniewy. Gatta Zduńska Wola - jak informował trener Marcin Stanisławski - rozpocznie 12 sierpnia z zagranicznym rywalem, a 14 sierpnia Słoneczny Stok Białystok zmierzy się z Constractem Lubawa.

 

Tekst: Krzysztof Dziedzic

Zdj. Red Devils Chojnice