STATSCORE Futsal Ekstraklasa jak NBA!

13.01.21Utworzono
/uploads/assets/2954/C+.png
Mecze na żywo, skróty spotkań, magazyny ligowe, najładniejsze bramki kolejki – to wszystko możecie obejrzeć w aplikacji CANAL+ oraz na stronie Canal+ telewizja przez internet. Co więcej, przez drugi miesiąc możecie robić to całkowicie za darmo!

Do tej pory w telewizji oraz aplikacji Canal+ na antenie nSport+ można było obejrzeć jedno ligowe spotkanie STATSCORE Futsal Ekstraklasy w każdej kolejce.

 

Od teraz jednak, dzięki wspomnianej aplikacji CANAL+ i stronie Canal+ telewizja przez internet będzie można obejrzeć nie tylko jego skrót, ale i cały Magazyn STATSCORE Futsal Ekstraklasy, a także najładniejsze bramki oraz interwencje z danej serii gier.

 

Jeśli jesteś zatem abonamentem Canal+, możesz już teraz pobrać aplikację CANAL+ lub wejść na www.canalplus.com i cieszyć się dostępem do wszystkich materiałów (dokładną instrukcję rejestracji dla abonamentów satelitarnych można znaleźć TUTAJ). Jeśli jednak jeszcze nie jesteś posiadaczem abonamentu, to gorąco do tego zachęcamy, bowiem drugi miesiąc jest całkowicie bezpłatny.

 

Tym bardziej polecamy tę usługę, bowiem niepotrzebny do tego jest żaden dekoder – wszystko działa na zasadzie telewizji przez Internet. Wystarczy, że wejdziemy na: kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet, wybierzemy pakiet sportowy, szybka rejestracja i już możemy oglądać wszystko co tylko chcemy, bez żadnych ograniczeń, zarówno na komputerze, jak i telefonie lub tablecie.

 

Przy okazji, poza STATSCORE Futsal Ekstraklasą można oglądać także mnóstwo innych dyscyplin i materiałów, które udostępnia nam telewizja Canal+. Są to m.in. spotkania Rekordu Bielsko-Biała w Lidze Mistrzów, a także rozgrywki NBA, tenisowe turnieje WTA oraz największe piłkarskie ligi w Europie, jak Premier League, czy Bundesliga.  

 

A więcej o współpracy STATSCORE Futsal Ekstraklasy z telewizją CANAL+ już jutro!