27-28.08.2022

  • Red Dragons Pniewy VS Clearex Chorzów
  • MOKS Słoneczny Stok Białystok VS KS Constract Lubawa
  • BSF Bochnia VS Legia Warszawa
  • FC REITER Toruń VS Dreman Opole Komprachcice
  • Widzew Łódź VS GI Malepszy Futsal Leszno
  • Piast Gliwice VS Red Devils Chojnice
  • AZS UŚ Katowice VS Rekord Bielsko-Biała
  • AZS UW Darkomp Wilanów VS GREDAR FIT-MORNING BRZEG

Wszystkie letnie sparingi [ZOBACZ WYNIKI I TERMINY SPOTKAŃ]

17.08.22Utworzono
/uploads/assets/4341/280631895_400967721881642_1856990181184679985_n.jpg
Początek sezonu 2022/2023 już 27 sierpnia! Poniżej znajdziecie wszystkie wyniki meczów sparingowych drużyn Futsal Ekstraklasy oraz terminy nadchodzących meczów towarzyskich.

REKORD BIELSKO-BIAŁA - FK CHRUDIM (Czechy) 4:4 (2:3)

Bramki: Matheus Ferreira (17, 40 k.), Kamil Surmiak (19), Michał Kuik (37) - Jaris Kubat (2), Everton (11), Pavel Drozd (13), Marko Radovanović (29).

Rekord: Krzysztof Iwanek, Bartłomiej Nawrat - Artur Popławski, Michał Kubik, Paweł Budniak, Michał Marek, Stefan Rakić, Jani Korpela, Matheus Ferreira, Sebastian Leszczak, Kamil Surmiak, Mikołaj Zastawnik, Miłosz Krzempek.


AZS UW DARKOMP WILANÓW - FC REITER TORUŃ 4:4

Bramki dla FC Toruń:
Remigiusz Spychalski, Bartosz Przypis, Daniel Gallego Garcia x2.


COPYLEADERS PRIEVIDZA (Słowacja) - BSF ABJ BOCHNIA 3:2

Bramki:
Patrik Zatović x2, Daniel Dojćinović - Adam Wędzony (20), Milinton Tijerino (37).


REKORD BIELSKO-BIAŁA – FK CHRUDIM (Czechy) 2:7 (0:4)

Bramki:
Mikołaj Zastawnik (29), Pavel Drozd (40 s.) - Max Weber Jeniffer (3), Marko Radovanović (4), Everton (10, 32), David Drozd (17), Martin Dosa (35), Dominik Balog (39).

Rekord: Bartłomiej Nawrat, Krzysztof Iwanek - Jani Korpela, Matheus Ferreira, Sebastian Leszczak, Michał Marek, Artur Popławski, Paweł Budniak, Mikołaj Zastawnik, Sebastian Leszczak, Kamil Surmiak, Stefan Rakić, Michał Kubik, Miłosz Krzempek.


PIAST GLIWICE - AZS UŚ KATOWICE 4:0 (3:0)

Bramki: Vinicius Teixteria (2), Bruno Graca (5, 35), Miguel Pegacha (6).

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK - LEGIA WARSZAWA 5:3

Bramki dla MOKS-u:
Krystian Belzyt x2, zawodnik testowany x2, zawodnik testowany.

Grano 3x20 minut bez zatrzymywania czasu.


MIMEL LUCENEC (Słowacja) - BSF ABJ BOCHNIA 2:2

Bramki:
Washington Luis Fernandes, Jakov Grcić - Minor Cabalceta (14), Piotr Matras (40).


KS CONSTRACT LUBAWA - FC REITER TORUŃ 5:2
 

Bramki: Kacper Sendlewski x2, Paweł Kaniewski, Ramon Rabello Tubau, Adriano Lemos Da Silva - Marcin Mrówczyński, Michał Wojciechowski.


DREMAN OPOLEKOMPRACHCICE - SKUP FUTSAL OLOMOUC (Czechy) 13:1


CLEAREX CHORZÓW - EUROBUS PRZEMYŚL 8:0 (3:0)

Bramki: Krzysztof Salisz x2, Mariusz Seget, Sebastian Brocki, Przemysław Dewucki, Maciej Mizgajski, Szymon Cichy, Dominik Niemczyk.

Clearex: Kacper Burzej, Rafał Krzyśka, Oskar Banasiak - Szymon Łuszczek, Przemysław Dewucki, Sebastian Brocki, Michał Dubiel - Krzysztof Salisz, Mariusz Seget, Łukasz Biel, Dominik Jankowski, Paweł Barański, Maciej Mizgajski, Szymon Cichy, Dominik Niemczyk.
 

Grano 2x35 minut bez zatrzymywania czasu.


PIAST GLIWICE - WIDZEW ŁÓDŹ 5:0 (0:0)
 

Bramki: Bartłomiej Piórkowski x2, Miguel Pegacha x2, Rafael Cadini.
 

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


GI MALEPSZY ARTH SOFT LESZNO - DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE 6:9 (2:4)

Bramki:
Douglas, Marcel Wolan x2, Yaroslav Zmiivskyi, Kacper Konopacki, Yvaaldo Gomes - Felipe O Magoo, Bryan Nicolas Parra x4, Tomasz Lutecki, Arkadiusz Szypczyński x2, Denys Blank.


FC REITER TORUŃ - RED DRAGONS PNIEWY 3:4 (2:2)
 

Bramki: Daniel Gallego Garcia, Patryk Szczepaniak, Karol Kaczmarek - Piotr Błaszyk, Mykyta Storozhuk, Patryk Hoły, Adam Wachoński.

Grano 2x25 minut z zatrzymywanym czasem.


AZS UŚ KATOWICE - COPYLEADRES PRIEVIDZA (Słowacja) 1:2 (1:1, 1:2)

Bramki: Roman Vakhula (14) - Daniel Dojčinovič (13), Marc Delunas (26).
 

Grano 3x20 minut.


KS CONSTRACT LUBAWA - LEGIA WARSZAWA 5:5


Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


KS CONSTRACT LUBAWA - AZS UW DARKOMP WILANÓW 7:2

Bramki dla Constractu:
Paweł Kaniewski x2, gol samobójczy, Sebastian Vargas Otero, Oskar Dmochewicz x3.


REKORD BIELSKO-BIAŁA - COPYLEADRES PRIEVIDZA (Słowacja) 5:2 (1:1)
 

Bramki: Miłosz Krzempek (12), Paweł Budniak (24), Matheus Ferreira (33, 34), Kamil Surmiak (35) - Almedin Bundavica (7), Patrik Zatović (27).

Rekord: Krzysztof Iwanek, Bartłomiej Nawrat - Artur Popławski, Michał Kubik, Paweł Budniak, Michał Marek, Jani Korpela, Matheus Ferreira, Kamil Surmiak, Sebastian Leszczak, Mikołaj Zastawnik, Miłosz Krzempek.


PIAST GLIWICE - CLEAREX CHORZÓW 5:1 (2:0)

 

Bramki: Bruno Graca (7, 14), Vinicius Teixeira (25), Miguel Pegacha (37), Breno Bertoline (40) - Mariusz Seget (28).
 

 

Clearex: Rafał Krzyśka, Kacper Burzej - Krzysztof Salisz, Mariusz Seget, Szymon Cichy, Łukasz Biel - Szymon Łuszczek, Michał Dubiel, Paweł Barański, Przemysłąw Dewucki, Sebastian Brocki, Dominik Niemczyk.
 

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


BSF ABJ BOCHNIA - FTZS LIBEREC 9:1 (5:0)
 

Bramki dla BSF-u: Adam Wędzony (1, 2, 27), Piotr Matras (11), Minor Cabalceta (11, 30), Wojciech Przybył (13, 34), Andrzej Musiał (38).


LEGIA WARSZAWA - WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 3:4

Grano 2x25 minut bez zatrzymywania czasu + 25 minut z czasem zatrzymywanym.


HALADAS VSE (Węgry) - REKORD BIELSKO-BIAŁA 4:8 (1:3)
 

Bramki: Zoltan Szalmas (20), Diniz Henrique (27), Milan Hajmasi (28), Adam Vas (39) - Miłosz Krzempek (10, 11, 22, 23), Matheus Ferreira (13, 25, 37), Jani Korpela (26).

Rekord: Krzysztof Iwanek, Bartłomiej Nawrat – Jani Korpela, Matheus Ferreira, Kamil Surmiak, Sebastian Leszczak, Stefan Rakić, Mikołaj Zastawnik, Michał Kubik, Miłosz Krzempek, Paweł Budniak, Michał Marek.
 

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


PIAST GLIWICE - DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE 6:2 (4:0)

Bramki dla Piasta: Bruno Graca x2, Breno Bertoline x2, Sebastian Szadurski, Rafael Cadini.


GI MALEPSZY ARTH SOFT LESZNO - RED DRAGONS PNIEWY 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
 

Bramki: Marcel Wolan, Robert Świtoń, Jakub Kąkol - Mykyta Storozhuk, Patryk Hoły.

Grano 3x20 minut z zatrzymywanym czasem.


WIDZEW ŁÓDŹ - CLEAREX CHORZÓW 5:2 (3:1)
 

Bramki dla Clearexu: Łukasz Biel (k), Krzysztof Salisz.
 

Clearex: Kacper Burzej, Rafał Krzyśka, Oskar Banasiak - Maciej Mizgajski, Szymon Łuszczek, Michał Dubiel, Sebastian Brocki - Krzysztof Salisz, Mariusz Seget, Szymon Cichy, Łukasz Biel, Przemysław Dewucki, Dominik Jankowski.
 

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


AZS UW DARKOMP WILANÓW - MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 3:5 (1:4)
 

Bramki: Michał Klaus, Sylwester Wielgat, Vitalii Lisnychenko - zawodnik testowany x2, zawodnik testowany, Krystian Belzyt, Karol Domalewski.


MOKS: Szymon Danilewicz, Igor Pogorzelski - Kamil Gryko, Krystian Belzyt, Krzysztof Kożuszkiewicz, Karol Domalewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.


AZS UŚ KATOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE 3:1 (0:1)


HALADAS VSE (Węgry) - REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:3 (1:1)

Bramki: Daniel Feher (10), Diniz Henrique (28), Zoltan Droth (40) - Paweł Budniak (11, 26), Matheus Ferreira (40).

Rekord: Bartłomiej Nawrat, Krzysztof Iwanek – Jani Korpela, Matheus Ferreira, Mikołaj Zastawnik, Michał Marek, Stefan Rakić, Michał Kubik, Kamil Surmiak, Sebastian Leszczak, Miłosz Krzempek.
 

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


WIDZEW ŁÓDŹ - WENECJA PUŁTUSK 5:2

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


BSF ABJ BOCHNIA - PIAST GLIWICE 1:6 (1:1)

Bramki: Bruno Graca x3, gol samobójczy, Vinicius Lazzaretti, Sergio Parra - Wojciech Przybył.


PIAST GLIWICE - AZS UW DARKOMP WILANÓW 4:1 (1:1)

Bramki: Vinicius Lazzaretti x2, Breno Bertoline, Marek Bugański - Denys Lifanov.

Piast: Kyryło Cypun, Michał Widuch, Jakub Janiszewski - Bruno Graca, Mareg Bugański, Sergio Parra, Dominik Śmiałkowski, Miguel Pegacha, Breno Bertoline, Vinicius Lazzaretti, Bartłomiej Piórkowski, Vinicius Teixeira, Sebastian Szadurski, Maciej Mazur, Rafael Cadini.

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


KS CONSTRACT LUBAWA - WE-MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 18:1

Bramki dla Constractu: Sebastian Vargas Otero x4, Lucas, Paweł Kaniewski, Kacper Sendlewski x2, Ramon Rabello Tubau x2, Adriano Lemos Da Silva, Tomasz Kriezel x3, Pedrinho x4.

Constract: Jakub Kornat, Grzegorz Okuniewski, Hubert Zadroga - Sebastian Vargas Otero, Lucas, Kaniewski, Kacper Sendlewski, Ramon Rabello Tubau, Adriano Lemos Da Silva, Tomasz Kriezel, Pedrinho.

Grano 3x15 minut z zatrzymywanym czasem.


REKORD BIELSKO-BIAŁA - CLEAREX CHORZÓW 11:1 (7:1)

Bramki: Mikołaj Zastawnik (4, 4, 15), Kamil Surmiak (11, 36), Stefan Rakić (14, 14), Jani Korpela (20), Matehus Ferreira (23, 32), Michał Marek (29) - Łukasz Biel (10).

Rekord: Krzysztof Iwanek, Bartłomiej Nawrat – Stefan Rakić, Kamil Surmiak, Paweł Budniak, Sebastian Leszczak, Artur Popławski, Michał Kubik, Matheus Ferreira, Michał Marek, Mikołaj Zastawnik, Jani Korpela, Miłosz Krzempek.

Clearex: Rafał Krzyśka, Kacper Burzej - Krzysztof Salisz, Szymon Cichy, Mariusz Seget, Łukasz Biel - Maciej Mizgajski, Przemysław Dewucki, Michał Dubiel, Sebastian Brocki.

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE - REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:7 (1:4)

Bramki: Damian Makowski (24), Denys Blank (36), Piotr Czech (46) - Michał Marek (9, 13), Kamil Surmiak (14), Matheus Ferreira (15), Sebastian Leszczak (34, 49), Miłosz Krzempek (48).

Dreman: Serghei Burduja, Dawid Lach - Krzysztof Elsner, Felipe O MaGoo, Tomasz Czech, Tomasz Lutecki, Denys Blank, Nuno Chuva, Vadym Ivanov, Arkadiusz Szypczyński, Damian Makowski, Kacper Glinka, Piotr Czech.

Rekord: Bartłomiej Nawrat, Krzysztof Iwanek – Artur Popławski, Michał Kubik, Paweł Budniak, Michał Marek, Jani Korpela, Matheus Ferreira, Kamil Surmiak, Sebastian Leszczak, Stefan Rakić, Mikołaj Zastawnik, Miłosz Krzempek.

Grano 2x25 minut z zatrzymywanym czasem.


CLEAREX CHORZÓW – AZS UŚ KATOWICE 5:3

Bramki: Łukasz Biel x3, Krzysztof Salisz, Sebastian Brocki – Filip Rafanides, Adam Jonczyk, Tomasz Golly.

Clearex: Rafał Krzyśka, Kacper Burzej, Oskar Banasiak - Maciej Mizgajski, Szymon Łuszczek, Michał Dubiel, Sebastian Brocki - Krzysztof Salisz, Szymon Cichy, Mariusz Seget, Łukasz Biel, Przemysław Dewucki, Dominik Niemczyk.

Grano 2x35 minut bez zatrzymywania czasu.


PIAST GLIWICE – BSF ABJ BOCHNIA 3:2 (2:0)

Bramki: Vinicius Teixeira (10), Sergio Parra (15), Breno Bertoline (34 k.) – Piotr Matras (28), Minor Cabalceta (30).

Grano 2x20 minut z zatrzymywanym czasem.


AZS UW DARKOMP – WIDZEW ŁÓDŹ 7:1
 

Bramki dla AZS-u: Denys Lifanov x2, Michał Klaus x2, Sylwester Wielgat, Kacper Opatowski, zawodnik testowany.
 

Grano 2x35 minut bez zatrzymywania czasu.


19 sierpnia

godz. 18:00 Clearex Chorzów – Sośnica Gliwice

godz. 18:30 AZS UMCS Lublin – AZS UW DARKOMP Wilanów

godz. 19:00 AZS UŚ Katowice - AZS UEK Futsal

godz. 20:00 KS Constract Lubawa - Vikingai Jonau (Litwa)
 

20 sierpnia

godz. 11:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Bonito Helios Białystok

godz. 11:00 Dreman Opole Komprachcice - Gwiazda Ruda Śląska

godz. 12:00 Bonito Helios Białystok - AZS UW DARKOMP Wilanów

godz. 12:00 KS Constract Lubawa - Vikingai Jonau (Litwa)

godz. 12:30 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Allstars Jagiellonia

godz. 13:00 WKS 42 P.P - AZS UW DARKOMP Wilanów

godz. 14:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - WKS 42 P.P

godz. 14:30 WKS 42 P.P - AZS UW DARKOMP Wilanów

godz. 15:30 MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UW DARKOMP Wilanów

Red Dragons Pniewy – GI Malepszy Arth Soft Leszno
 

21 sierpnia

godz. 13:00 FC Reiter Toruń - Vikingai Jonau (Litwa)

Wenecja Pułtusk – Legia Warszawa

Widzew Łódź - Bonito Helios Białystok

 

23 sierpnia

godz. 20:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - Bonito Helios Białystok


Fot. Paweł Mruczek