Zaskoczył ich brakiem podania

28.11.21Utworzono
Porażka walczącego o medal w tym sezonie STATSCORE Futsal Ekstraklasy Dremana: zespół z Opola Komprachcic przegrał w Toruniu z FC Reiter 2:3.

W pierwszej połowie na gola Marcina Mrówczyńskiego odpowiedział Andre i był remis. Po przerwie role się odwróciły: Tomasz Lutecki zszedł z piłką do środka i mocno uderzył - wyszedł precyzyjny strzał, który zaskoczył bramkarza torunian. Potem jednak odpowiedział Kolumbijczyk Daniel Gallego Garcia, który uderzeniem pod poprzeczkę wyrównał na 2:2.

A w 31 minucie Mrówczyński (na zdjęciu z lewej) urządził sobie rajd przez całe boisko i zaskoczył rywali brakiem... podania: sam skutecznie wykończył akcję i było 3:2 dla FC Reiter.

I jak się później okazało: był to gol na wagę bardzo cennego zwycięstwa. Torunianie mogą być z siebie bardzo zadowoleni: przypomnijmy, że wcześniej jako jedyni ograli na własnym parkiecie prowadzącego w tabeli Piasta Gliwice.

FC Reiter Toruń - Dreman Opole Komprachcice 3:2 (1:1)

Bramki: Mrówczyński 2 (12, 31), Gallego Garcia (24) - Andre (18), Lutecki (21)