Irański szkoleniowiec zmarł na koronawirusa
Wirus SARS-CoV-2 zbiera na całym świecie nowe, śmiertelne żniwo. W Iranie walkę z chorobą przegrał trener Ahmad Taheri. W przeszłości prowadził w rodzimej lidze takie zespoły, jak: Bank Tejarat, Peyman czy Esteghlal. Był również dyrektorem...
