Terminarz

1 kolejka
26.08.2022Piątek
20:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
07
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS UŚ Katowice: Żółte kartki: Filip Rafanides;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (15:25) Artur Popławski (13:55) Paweł Budniak (12:04) Stefan Rakić (20:46) Jani Korpela (5:57, 21:03) Michał Marek (27:24); Żółte kartki: Matheus Ribeiro Ferreira Stefan Rakić;
27.08.2022Sobota
16:00
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logoSłoneczny Stok Jagiellonia Białystok
28
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Adrian Citko (27:39) Szymon Danilewicz (39:05);
Constract Lubawa: Bramki: Paweł Kaniewski (5:01, 25:31) Sebastian Vargas Otero (21:13, 22:39) Pedro De Oliveira Silva (38:11) Ramon Rabello Tubau (26:15) Jakub Raszkowski (12:13) Daniel Mesa Darias (29:54); Żółte kartki: Paweł Kaniewski;
16:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
53
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (18:33) Daniel Krawczyk (27:16, 36:12) Michał Marciniak (35:21) Maksym Pautiak (25:2); Żółte kartki: Marcin Stanisławski Viacheslav Kozhemiaka;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (29:43) Rajmund Siecla (16:23) Kacper Kędra (35:43); Żółte kartki: Jakub Kąkol Marcel Wolan Yvaaldo De Macedo Gomes; Czerwone kartki: Jakub Kąkol;
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
64
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Adam Wędzony (37:27) Daniel Blanco Mendez (14:56) Andrzej Musiał (3:05) Arkadiusz Budzyn (5:23, 16:31); Żółte kartki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria;
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (18:45) Mariusz Milewski (30:19, 34:14) Michał Madej (2:03); Żółte kartki: Grzegorz Och Davidson Do Nascimento Silva Michał Madej;
28.08.2022Niedziela
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
31
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy: Bramki: Piotr Błaszyk (12:33) Romero Amaro German (14:15, 25:07); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Piotr Błaszyk Romero Amaro German;
Clearex Chorzów: Bramki: Szymon Cichy (10:59); Żółte kartki: Sebastian Brocki Szymon Cichy;
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
33
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
FC Reiter Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (31:2) Jefferson Moreno Ortiz (18:53); Żółte kartki: Remigiusz Spychalski; Czerwone kartki: Marcin Mrówczyński;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (10:2, 23:57) Denys Blank (37:1); Żółte kartki: Brayan Parra Toloza Felipe Deyvisson De Freitas;
28.09.2022Środa
18:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
82
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (31:55) Marek Bugański (34:16) Mateusz Mrowiec (29:55) Miguel Angelo Parreira Pegacha (27:31) Breno Bertoline Dendal Rosa (39:34) Matej Fiderśek (25:25, 35:23) Vinicius Lazzaretti (30:59); Żółte kartki: Breno Bertoline Dendal Rosa;
Red Devils Chojnice: Bramki: Luiz Fernando Teixeira Filho (16:09) Guladi Kokoladze (4:24);
2 kolejka
03.09.2022Sobota
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
32
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logo Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok
Red Dragons Pniewy: Bramki: Łukasz Błaszczyk (37:13) Bartłomiej Gładyszewski (32:46) Piotr Błaszyk (32:26); Żółte kartki: Patryk Hoły;
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Mateusz Lisowski (29:26) Cristian Camilo Neme Vargas (37:55); Żółte kartki: Piotr Skiepko Oleksandr Kolesnykov;
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
42
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Yvaaldo De Macedo Gomes (26:37, 35:33) Rajmund Siecla (32:42) Kacper Kędra (30:44);
Piast Gliwice: Bramki: Miguel Angelo Parreira Pegacha (32:3) Sebastian Szadurski (24:34); Żółte kartki: Miguel Angelo Parreira Pegacha Breno Bertoline Dendal Rosa;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
80
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (28:28, 38:27) Pedro De Oliveira Silva (6:13, 33:23) Oskar Dmochewicz (39:35) Jakub Raszkowski (36:06) Daniel Mesa Darias (7:36, 14:04); Żółte kartki: Jaakko Ilkka Johannes Alasuutari;
04.09.2022Niedziela
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
132
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (5:49, 38:59, 39:57) Mikołaj Zastawnik (18:47) Artur Popławski (32:59) Paweł Budniak (8:37, 19:05) Stefan Rakić (9:31) Sebastian Leszczak (19:21, 22:39) Michał Marek (35:56) Michał Kubik (37:27);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (9:48) Denys Lifanov (18:39); Żółte kartki: Denys Lifanov Michał Rabiej;
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
21
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice: Bramki: Piotr Kręcki (27:42); Żółte kartki: Luiz Fernando Teixeira Filho;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Roman Vakhula (39:43);
19:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
41
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (12:4) Nuno Andre Loureiro Chuva (8:44) Kamil Kucharski (33:23) Denys Blank (39:48); Żółte kartki: Serghei Burduja Denys Blank;
Widzew Łódź: Bramki: Viacheslav Kozhemiaka (7:47); Żółte kartki: Daniel Krawczyk;
19.10.2022Środa
20:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
36
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (17:31) Michał Knajdrowski (23:28) Davidson Do Nascimento Silva (12:43);
FC Reiter Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (29:19) Daniel Gallego Garcia (15:53, 29:42, 38:54) Jefferson Moreno Ortiz (35:13) Patryk Szczepaniak (19:23); Żółte kartki: Jefferson Moreno Ortiz;
3 kolejka
09.09.2022Piątek
19:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
30
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (12:53) Milinton Andrey Tijerino (31:59) Adam Wędzony (2:43);
Red Dragons Pniewy: Żółte kartki: Romero Amaro German;
10.09.2022Sobota
18:00
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logoSłoneczny Stok Jagiellonia Białystok
65
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Jacek Stefanowicz (16:13) Mateusz Lisowski (37:39, 39:41) Oleksandr Kolesnykov (12:23, 25:53) Grzegorz Makal (31:51); Żółte kartki: Adrian Citko Cristian Camilo Neme Vargas Oleksandr Kolesnykov;
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (17:11) Przemysław Dewucki (34:33) Paweł Barański (30:56) Łukasz Biel (16:49); Żółte kartki: Kacper Burzej Mariusz Seget Krzysztof Salisz Paweł Barański;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
62
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (37:56) Daniel Krawczyk (13:13) Michał Marciniak (39:02) Viacheslav Kozhemiaka (5:5) Joao Bernardes (13:39) Maksym Pautiak (28:37); Żółte kartki: Marcin Stanisławski Daniel Krawczyk Joao Bernardes;
Legia Warszawa: Bramki: Adam Grzyb (9:55) Grzegorz Och (22:38); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva Michał Knajdrowski Mariusz Milewski Davidson Do Nascimento Silva;
11.09.2022Niedziela
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
03
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (0:5) Yaroslav Piesotskyi (8:4) Guladi Kokoladze (13:16);
18:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
38
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
AZS UŚ Katowice: Bramki: Adam Jonczyk (7:58) Filip Rafanides (34:19) Krzysztof Piskorz (14:38);
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (19:3) Yvaaldo De Macedo Gomes (3:57, 22:09) Douglas Neutzling Ferreira (4:49, 39:19) Rajmund Siecla (13:06, 26:44) Kacper Kędra (5:01);
18:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
43
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (20:23) Dominik Śmiałkowski (30:48) Breno Bertoline Dendal Rosa (36:54) Vinicius Lazzaretti (14:18); Żółte kartki: Vinicius Lazzaretti;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (29:12) Nuno Andre Loureiro Chuva (35:29) Felipe Deyvisson De Freitas (25:45); Żółte kartki: Felipe Deyvisson De Freitas Damian Makowski;
26.10.2022Środa
20:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
53
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
FC Reiter Toruń: Bramki: Jefferson Moreno Ortiz (11:2) Kamil Roll (38:04, 38:19) Maksymilian Lewandowski (11:48) Remigiusz Spychalski (25:3); Żółte kartki: Michał Wojciechowski;
Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Vargas Otero (29:39) Tomasz Kriezel (12:55, 18:37);
4 kolejka
24.09.2022Sobota
16:00
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logoSłoneczny Stok Jagiellonia Białystok
33
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Adrian Citko (21:5) Cristian Camilo Neme Vargas (32:28) Oleksandr Kolesnykov (39:56); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz Kamil Gryko;
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (9:15, 26:52) Milinton Andrey Tijerino (29); Żółte kartki: Piotr Matras;
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
26
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (2:53); Żółte kartki: Kacper Burzej;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (29:02) Mikołaj Zastawnik (2:2) Artur Popławski (34:58, 35:2) Jani Korpela (14:29) Sebastian Leszczak (24:31); Żółte kartki: Paweł Budniak;
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
41
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Dominik Solecki (23:31) Jakub Molicki (11:04) Douglas Neutzling Ferreira (27:42, 32:07); Żółte kartki: Kacper Kędra;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Vitalii Lisnychenko (13:19); Żółte kartki: Vitalii Lisnychenko Kacper Opatowski;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
41
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Nuno Andre Loureiro Chuva (3:27) Felipe Deyvisson De Freitas (20:31) Kamil Kucharski (36:22) Arkadiusz Szypczyński (8:28); Żółte kartki: Arkadiusz Szypczyński;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Jakub Maślak (38:5); Żółte kartki: Tomasz Golly Filip Rafanides Serhii Lapa; Czerwone kartki: Kamil Lasik;
25.09.2022Niedziela
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
33
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
Red Dragons Pniewy: Bramki: Piotr Błaszyk (22:32) Romero Amaro German (1:14, 27:21); Żółte kartki: Piotr Błaszyk Romero Amaro German;
FC Reiter Toruń: Bramki: Jakub Wiśniewski (18:48, 23:33) Remigiusz Spychalski (19:46);
18:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
13
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Legia Warszawa: Bramki: Krzysztof Jarosz (28:08); Żółte kartki: Paweł Tarnowski Adam Grzyb;
Piast Gliwice: Bramki: Marek Bugański (24:41) Mateusz Mrowiec (13:38) Breno Bertoline Dendal Rosa (5:11); Żółte kartki: Matej Fiderśek;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
90
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
Constract Lubawa: Bramki: Kacper Sendlewski (8:57, 26:48) Paweł Kaniewski (19:59) Adriano Lemos Da Silva (16:15, 31:19) Sebastian Vargas Otero (14:15, 38:26) Pedro De Oliveira Silva (25:03, 29:33); Żółte kartki: Paweł Kaniewski;
Widzew Łódź: Żółte kartki: Maksym Panasenko Michał Marciniak;
5 kolejka
30.09.2022Piątek
18:30
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
100
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Miłosz Krzempek (25:13, 35:49) Matheus Ribeiro Ferreira (16:2) Artur Popławski (31:5) Paweł Budniak (7:09, 11:56, 29:37) Sebastian Leszczak (36) Michał Kubik (29:19); Żółte kartki: Michał Kubik;
Red Devils Chojnice: Żółte kartki: Guladi Kokoladze;
01.10.2022Sobota
16:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
63
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logo Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok
FC Reiter Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (7:53, 32:56) Jefferson Moreno Ortiz (26:22) Marcin Mrówczyński (1:13, 19:03, 19:59); Żółte kartki: Daniel Gallego Garcia Marcin Mrówczyński;
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Cristian Camilo Neme Vargas (39:07) Oleksandr Kolesnykov (16:27, 19:22); Żółte kartki: Cristian Camilo Neme Vargas;
16:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
22
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Vitalii Lisnychenko (27:45, 35:57); Żółte kartki: Kamil Wójcik;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Krzysztof Elsner (21:03) Damian Makowski (29:28); Żółte kartki: Krzysztof Elsner Kamil Kucharski Arkadiusz Szypczyński;
17:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
22
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
AZS UŚ Katowice: Bramki: Adam Jonczyk (38:35) Krzysztof Piskorz (29:13); Żółte kartki: Adam Jonczyk Filip Rafanides Krzysztof Piskorz;
Legia Warszawa: Bramki: Adam Grzyb (1:16) Davidson Do Nascimento Silva (39:58); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva;
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
61
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (5:34, 25:15, 26:23) Milinton Andrey Tijerino (33:49) Daniel Blanco Mendez (36:29) Arkadiusz Budzyn (32:21); Żółte kartki: Milinton Andrey Tijerino;
Clearex Chorzów: Bramki: Maciej Mizgajski (15:37); Żółte kartki: Robert Rotuski;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
15
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Widzew Łódź: Bramki: Łukasz Góralczyk (39:44); Żółte kartki: Dariusz Słowiński Daniel Krawczyk Viacheslav Kozhemiaka;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (22:23) Mateusz Kostecki (4:17, 28:13) Adrian Skrzypek (34:19) Piotr Błaszyk (27:15); Żółte kartki: Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk;
02.10.2022Niedziela
18:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
22
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (27:01) Rafael Nunes Cadini (20:22); Żółte kartki: Kyrylo Tsypun Bruno Alexandre Martins Graca;
Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Vargas Otero (14:23) Tomasz Kriezel (30:32); Żółte kartki: Paweł Kaniewski Jaakko Ilkka Johannes Alasuutari Ramon Rabello Tubau;
6 kolejka
15.10.2022Sobota
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
63
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (27:4, 36:3) Maciej Mizgajski (39:42) Przemysław Dewucki (29:15) Łukasz Biel (2:05);
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (22:57) Guladi Kokoladze (33:38) Piotr Kręcki (14:3); Czerwone kartki: Pavlo Puchka;
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
37
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Jakub Kąkol (17:23) Douglas Neutzling Ferreira (21:01, 21:18);
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (7:11) Artur Popławski (9:49) Paweł Budniak (26:37, 35:56) Sebastian Leszczak (20:34) Michał Marek (3:17, 28:27); Żółte kartki: Mikołaj Zastawnik;
18:00
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logoSłoneczny Stok Jagiellonia Białystok
24
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Mateusz Lisowski (4:02) Piotr Skiepko (26:31);
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (38:32) Daniel Krawczyk (11:06) Michał Marciniak (19:34) Viacheslav Kozhemiaka (17:55); Żółte kartki: Viacheslav Kozhemiaka;
16.10.2022Niedziela
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
63
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (12:54, 24:56) Milinton Andrey Tijerino (39:05) Wojciech Przybył (16:01, 16:54); Żółte kartki: Piotr Matras;
FC Reiter Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (38:54) Jefferson Moreno Ortiz (4:04, 23:45); Żółte kartki: Jefferson Moreno Ortiz Remigiusz Spychalski Kamil Naparło;
18:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
33
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Legia Warszawa: Bramki: Michał Knajdrowski (3:43, 39:5) Davidson Do Nascimento Silva (29:05); Żółte kartki: Michał Knajdrowski;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (9:21, 39:59) Michał Rabiej (37:53); Żółte kartki: Vitalii Lisnychenko;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
92
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (27:58, 37:41) Sebastian Vargas Otero (27:07) Tomasz Kriezel (25:41) Ramon Rabello Tubau (26:47) Oskar Dmochewicz (3:51, 7:22) Maciej Jankowski (6:08, 37:56); Żółte kartki: Adriano Lemos Da Silva;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Jakub Maślak (9:06) Łukasz Krysiak (33:56);
20:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
24
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy: Bramki: Patryk Hoły (37:58);
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (16:28) Breno Bertoline Dendal Rosa (26:29) Vinicius Lazzaretti (35:55) Rafael Nunes Cadini (27:29); Żółte kartki: Matej Fiderśek;
7 kolejka
20.10.2022Czwartek
17:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
53
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logo Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (17:37) Matej Fiderśek (3:27) Vinicius Lazzaretti (16:46) Vinicius Teixeira Drummond Lonza (11:07) Rafael Nunes Cadini (19:18); Żółte kartki: Kyrylo Tsypun Marek Bugański Vinicius Lazzaretti Vinicius Teixeira Drummond Lonza;
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Helver Smith Tachack Moreno (21:45) Krystian Belzyt (13:1) Kamil Gryko (13:35); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz Krystian Belzyt Oleksandr Kolesnykov;
22.10.2022Sobota
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
32
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Jani Korpela (37:54) Michał Marek (21:03); Żółte kartki: Michał Marek Bartłomiej Nawrat; Czerwone kartki: Artur Popławski;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (1:54); Żółte kartki: Nuno Andre Loureiro Chuva Denys Blank;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
31
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Constract Lubawa: Bramki: Pedro De Oliveira Silva (30:53) Tomasz Kriezel (29:25) Jakub Raszkowski (24:54); Żółte kartki: Paweł Kaniewski Adriano Lemos Da Silva Tomasz Kriezel;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Vitalii Lisnychenko (16:22);
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
34
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (38:43) Daniel Krawczyk (5:1) Michał Marciniak (11:27); Żółte kartki: Daniel Krawczyk;
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (22:34, 31:26) Piotr Matras (13:29) Adam Wędzony (2:26);
23.10.2022Niedziela
15:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
42
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (24:19) Adam Jonczyk (19:58) Roman Vakhula (20:22) Krzysztof Piskorz (39:33); Żółte kartki: Jakub Maślak Michał Król Dominik Wilk;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (30:42) Mateusz Kostecki (30:01); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk;
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
15
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
FC Reiter Toruń: Bramki: Kamil Roll (13:54); Żółte kartki: Jefferson Moreno Ortiz; Czerwone kartki: Daniel Gallego Garcia;
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (38:35, 39:4) Maciej Mizgajski (18:05) Krzysztof Salisz (16:23) Przemysław Dewucki (38:16); Żółte kartki: Sebastian Brocki Szymon Łuszczek Robert Rotuski;
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
12
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (23:08); Żółte kartki: Pavlo Skubchenko;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Jakub Kąkol (18:06) Marcel Wolan (11:49); Żółte kartki: Orfeusz Jarożek Jakub Kąkol;
8 kolejka
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
29.10.2022Sobota
16:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
25
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Clearex Chorzów: Bramki: Szymon Łuszczek (35:55); Żółte kartki: Sebastian Brocki Szymon Cichy Łukasz Biel;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (17) Jakub Kąkol (32:22) Douglas Neutzling Ferreira (25:03) Rajmund Siecla (21:56, 34:21);
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
41
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Red Dragons Pniewy: Bramki: Patryk Hoły (6:18, 34:16) Bartłomiej Gładyszewski (5); Żółte kartki: Oskar Stankowiak;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Rabiej (35:1); Żółte kartki: Kacper Opatowski;
18:00
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logoSłoneczny Stok Jagiellonia Białystok
37
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Mateusz Lisowski (2:04) Helver Smith Tachack Moreno (12:24); Żółte kartki: Oleksandr Kolesnykov;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (0:58, 28:4) Adam Jonczyk (38:36) Roman Vakhula (32:51, 39:35) Serhii Lapa (14:13, 39:47);
30.10.2022Niedziela
16:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
42
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
FC Reiter Toruń: Bramki: Jefferson Moreno Ortiz (23:07) Kamil Roll (2:4, 22:27) Maksymilian Lewandowski (36:27);
Widzew Łódź: Bramki: Jan Dudek (34:48) Michał Marciniak (31:15);
16:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
36
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (32:21) Michał Knajdrowski (39:13) Davidson Do Nascimento Silva (19:12); Żółte kartki: Tomasz Warszawski Davidson Do Nascimento Silva;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (25:39) Paweł Budniak (16:13, 30:1) Stefan Rakić (22:03, 30:49) Michał Kubik (21:35); Żółte kartki: Miłosz Krzempek Sebastian Leszczak Michał Kubik;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
70
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Czech (22:3, 26:17) Brayan Parra Toloza (13:52, 15:56, 31:59) Felipe Deyvisson De Freitas (9:32) Denys Blank (21:19);
Red Devils Chojnice: Żółte kartki: Piotr Kręcki;
9 kolejka
05.11.2022Sobota
15:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
10
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (13:07);
17:00
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logoSłoneczny Stok Jagiellonia Białystok
33
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Cristian Camilo Neme Vargas (20:46, 39:21) Piotr Skiepko (34); Żółte kartki: Jacek Stefanowicz Cristian Camilo Neme Vargas;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Denys Lifanov (34) Maciej Pikiewicz (28:19) Vitalii Lisnychenko (17:07); Żółte kartki: Denys Lifanov;
17:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
36
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Golly (31) Dominik Wilk (39:5); Żółte kartki: Dominik Wilk Krzysztof Piskorz;
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (14:22, 33:03) Piotr Matras (19:55) Milinton Andrey Tijerino (4:29) Daniel Blanco Mendez (38:12); Żółte kartki: Arkadiusz Budzyn;
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
35
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Stefan Rakić (26:51) Sebastian Leszczak (19:02);
Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Vargas Otero (39:46) Pedro De Oliveira Silva (22:01) Maciej Jankowski (24:42); Żółte kartki: Tomasz Kriezel;
19:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
66
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (29) Jakub Kąkol (9:54, 14:52) Marcel Wolan (25:28, 31:46) Yvaaldo De Macedo Gomes (27:22); Żółte kartki: Kacper Konopacki Yvaaldo De Macedo Gomes Douglas Neutzling Ferreira;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (27:38) Brayan Parra Toloza (7:43, 13:32) Felipe Deyvisson De Freitas (38:14) Damian Makowski (38:3) Kamil Kucharski (20:16); Żółte kartki: Vadym Ivanov Krzysztof Elsner;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
35
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Widzew Łódź: Bramki: Jan Dudek (9:26) Viacheslav Kozhemiaka (11:35, 16:53); Żółte kartki: Maksym Panasenko Tomasz Gąsior Maksym Pautiak;
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (38:24) Sebastian Brocki (17:12, 34:2, 34:58) Łukasz Biel (37:12); Żółte kartki: Maciej Mizgajski Szymon Cichy Paweł Barański;
06.11.2022Niedziela
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
41
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (24:37) Guladi Kokoladze (20:24) Pavlo Skubchenko (13:14) Pavlo Puchka (36:12); Żółte kartki: Oleh Nehela Vitaliy Kolesnik Pavlo Skubchenko Karol Szopiński;
Legia Warszawa: Bramki: Davidson Do Nascimento Silva (1:42);
10 kolejka
12.11.2022Sobota
16:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
56
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (3:45, 32:01) Adrian Skrzypek (4:17) Bartłomiej Gładyszewski (34:58) Piotr Błaszyk (25:45); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Patryk Hoły Oskar Stankowiak Piotr Błaszyk;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (38:02) Matheus Ribeiro Ferreira (18:23) Artur Popławski (4) Stefan Rakić (37:04) Sebastian Leszczak (34) Michał Kubik (39:02); Żółte kartki: Artur Popławski Paweł Budniak;
18:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
23
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Minor Lineker Cabalceta Chavarria (8:03) Piotr Matras (17:24);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Rabiej (5:27) Maciej Pikiewicz (32:41) Sylwester Wielgat (27:44); Żółte kartki: Michał Rabiej;
18:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
41
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
FC Reiter Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (39:28) Jefferson Moreno Ortiz (36:36) Maksymilian Lewandowski (17:52) Marcin Mrówczyński (23:19); Żółte kartki: Marcin Mrówczyński;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Krzysztof Piskorz (18:13); Żółte kartki: Krzysztof Piskorz;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
38
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Widzew Łódź: Bramki: Michał Marciniak (22:22) Viacheslav Kozhemiaka (28:22, 39:32); Żółte kartki: Dariusz Słowiński Jan Dudek Marcin Stanisławski Daniel Krawczyk;
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (27:1) Miguel Angelo Parreira Pegacha (23:14) Matej Fiderśek (20:3) Vinicius Lazzaretti (12:47) Vinicius Teixeira Drummond Lonza (10:36) Rafael Nunes Cadini (3:53) Sebastian Szadurski (39:47); Żółte kartki: Matej Fiderśek Vinicius Lazzaretti Vinicius Teixeira Drummond Lonza;
20:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
45
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Legia Warszawa: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (10:31) Mateusz Gliński (18:52) Davidson Do Nascimento Silva (25:19, 35:06); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva Krzysztof Jarosz Adam Grzyb Davidson Do Nascimento Silva;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Jakub Kąkol (38:3) Yvaaldo De Macedo Gomes (4:57, 5:04, 22:01); Żółte kartki: Yvaaldo De Macedo Gomes Douglas Neutzling Ferreira;
13.11.2022Niedziela
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
46
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Clearex Chorzów: Bramki: Kacper Burzej (0) Maciej Mizgajski (17:27) Sebastian Brocki (22:34) Łukasz Biel (36:05); Żółte kartki: Dominik Jankowski Szymon Łuszczek Michał Dubiel;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (7:03, 24:54) Brayan Parra Toloza (34:23) Krzysztof Elsner (37:03) Felipe Deyvisson De Freitas (37:32) Arkadiusz Szypczyński (39:08);
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
70
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Vargas Otero (7:17, 7:5) Tomasz Kriezel (3:18) Jakub Raszkowski (9:19, 13:32, 14:1) Maciej Jankowski (4:55);
Red Devils Chojnice: Żółte kartki: Patryk Laskowski;
11 kolejka
16.11.2022Środa
20:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
52
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Piast Gliwice: Bramki: Bruno Alexandre Martins Graca (5:01) Dominik Śmiałkowski (24:59) Matej Fiderśek (28:4) Vinicius Teixeira Drummond Lonza (14:13);
Clearex Chorzów: Bramki: Łukasz Biel (29:27, 31:42); Żółte kartki: Szymon Cichy Michał Dubiel Paweł Barański;
19.11.2022Sobota
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
53
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logo Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (22:43) Paweł Budniak (22:34) Jani Korpela (9:48, 26:27) Michał Marek (17:25); Żółte kartki: Jani Korpela Sebastian Leszczak Michał Marek;
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Piotr Skiepko (37:43) Oleksandr Kolesnykov (7:26, 8:51); Żółte kartki: Adrian Citko Oleksandr Kolesnykov;
19:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
31
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Maciej Pikiewicz (8:25, 14:49) Vitalii Lisnychenko (38:39);
FC Reiter Toruń: Bramki: Kamil Roll (31:19);
20.11.2022Niedziela
16:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
15
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (31:08);
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (39:44) Sebastian Vargas Otero (1:14) Jakub Raszkowski (8:29) Maciej Jankowski (10:02); Żółte kartki: Tomasz Kriezel;
18:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
46
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
AZS UŚ Katowice: Bramki: Adam Jonczyk (26:25) Dominik Wilk (8:24) Serhii Lapa (14:07, 21:48); Żółte kartki: Michał Król Dominik Wilk;
Widzew Łódź: Bramki: Maksym Panasenko (23:51) Viacheslav Kozhemiaka (0:38, 3:56) Joao Bernardes (31:3);
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice: Bramki: Patryk Laskowski (15:47, 31:21); Żółte kartki: Patryk Laskowski Pavlo Skubchenko;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (13:25, 38:36); Żółte kartki: Adam Wachoński;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
63
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Brayan Parra Toloza (4:41) Felipe Deyvisson De Freitas (8:36) Dawid Lach (13:02) Kamil Kucharski (20:49, 32:47) Denys Blank (18:29); Żółte kartki: Brayan Parra Toloza Nuno Andre Loureiro Chuva Denys Blank;
Legia Warszawa: Bramki: Paweł Tarnowski (29:25, 33:44) Mariusz Milewski (37:39); Żółte kartki: Radosław Marcinkowski;
12 kolejka
26.11.2022Sobota
17:00
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logoSłoneczny Stok Jagiellonia Białystok
72
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok: Bramki: Mateusz Lisowski (28:23) Helver Smith Tachack Moreno (15:46, 21:06, 39:2) Cristian Camilo Neme Vargas (26:37, 32:14) Oleksandr Kolesnykov (33:12);
Red Devils Chojnice: Bramki: Janis Pastars (23:36) Vitaliy Kolesnik (2:06); Żółte kartki: Yaroslav Piesotskyi Vitaliy Kolesnik Pavlo Puchka;
17:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
14
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
BSF ABJ Bochnia: Bramki: Wojciech Przybył (23:05);
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (3:01, 10:01) Stefan Rakić (12:04) Sebastian Leszczak (12:49); Żółte kartki: Jani Korpela Sebastian Leszczak;
18:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
53
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Constract Lubawa: Bramki: Adriano Lemos Da Silva (29:51, 37:49) Sebastian Vargas Otero (1:45) Jakub Raszkowski (2:02, 2:59); Żółte kartki: Tomasz Kriezel;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Czech (8:31) Brayan Parra Toloza (35:4) Felipe Deyvisson De Freitas (13:17); Żółte kartki: Nuno Andre Loureiro Chuva;
19:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
35
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Brocki (20:55, 30:28) Paweł Barański (5:51); Żółte kartki: Przemysław Dewucki;
Legia Warszawa: Bramki: Paweł Tarnowski (21:47, 29:55) Radosław Marcinkowski (13:21) Michał Knajdrowski (28:47, 39:01); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva Adam Grzyb;
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
31
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Widzew Łódź: Bramki: Dariusz Słowiński (39:59) Michał Marciniak (31:57, 34:49);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (8:08); Żółte kartki: Denys Lifanov Kamil Wójcik;
20:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
31
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (20:57) Mateusz Kostecki (28:41) Romero Amaro German (38:18); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Oskar Stankowiak Piotr Błaszyk Romero Amaro German;
GI Malepszy Arth Soft Leszno: Bramki: Yvaaldo De Macedo Gomes (10:03); Żółte kartki: Kacper Konopacki Jakub Molicki Kacper Kędra;
14.12.2022Środa
19:00
Piast Gliwice- logoPiast Gliwice
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
13 kolejka
02.12.2022Piątek
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
--
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
03.12.2022Sobota
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
--
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
--
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
20:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
20:00
AZS UŚ Katowice- logoAZS UŚ Katowice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
04.12.2022Niedziela
18:00
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
--
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logo Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok
14 kolejka
10.12.2022Sobota
15:00
Red Dragons Pniewy- logoRed Dragons Pniewy
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
15:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
16:00
BSF ABJ Bochnia- logoBSF ABJ Bochnia
--
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logo GI Malepszy Arth Soft Leszno
17:00
Clearex Chorzów- logoClearex Chorzów
--
Constract Lubawa- logo Constract Lubawa
17:00
FC Reiter Toruń- logoFC Reiter Toruń
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logoSłoneczny Stok Jagiellonia Białystok
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
19:00
Widzew Łódź- logoWidzew Łódź
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
15 kolejka
GI Malepszy Arth Soft Leszno- logoGI Malepszy Arth Soft Leszno
--
FC Reiter Toruń- logo FC Reiter Toruń
17.12.2022Sobota
17:00
Rekord Bielsko-Biała- logoRekord Bielsko-Biała
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logoDreman Opole Komprachcice
--
BSF ABJ Bochnia- logo BSF ABJ Bochnia
19:00
Constract Lubawa- logoConstract Lubawa
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logoAZS UW Darkomp Wilanów
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18.12.2022Niedziela
18:00
Red Devils Chojnice- logoRed Devils Chojnice
--
Widzew Łódź- logo Widzew Łódź
18:00
Legia Warszawa- logoLegia Warszawa
--
Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok- logo Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok
16 kolejka
17 kolejka
18 kolejka
19 kolejka
20 kolejka
21 kolejka
22 kolejka
23 kolejka
24 kolejka
25 kolejka
26 kolejka
27 kolejka
28 kolejka
29 kolejka
30 kolejka