Terminarz

1 kolejka

15/16.09.2018

15.09.2018Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
22
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
43
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
13
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
20:00
16.09.2018Niedziela
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
60
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
16:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
45
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
17.09.2018Poniedziałek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
72
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
20:00
2 kolejka

29/30.09.2018

29.09.2018Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
31
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
15
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
30.09.2018Niedziela
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
44
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
15:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
71
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
01.10.2018Poniedziałek
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
56
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
20:00
15.12.2018Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
43
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
16:00
3 kolejka

6/7.10.2018

06.10.2018Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
34
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
16:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
33
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
18:00
07.10.2018Niedziela
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
55
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
72
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
08.10.2018Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
16
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20:00
14.12.2018Piątek
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
63
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
4 kolejka

13/14.10.2018

MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
31
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
13.10.2018Sobota
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
23
FC Toruń- logo FC Toruń
15:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
22
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
53
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
14.10.2018Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
60
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
15.10.2018Poniedziałek
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
51
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
20:00
5 kolejka

20/21.10.2018

20.10.2018Sobota
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
46
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
17:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
35
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
17:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
42
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
21.10.2018Niedziela
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
10
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
22.10.2018Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
21
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
6 kolejka

3/4.11.2018

03.11.2018Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
62
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
13:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
03
FC Toruń- logo FC Toruń
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
135
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
17:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
94
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
33
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
33
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
20:00
7 kolejka

10.11.2018

09.11.2018Piątek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
43
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
19:00
10.11.2018Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
16
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
03
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
45
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
FC Toruń- logo FC Toruń
32
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
19:00
12.11.2018Poniedziałek
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
30
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
20:00
8 kolejka

17/18.11.2018

17.11.2018Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
21
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
62
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
19:00
18.11.2018Niedziela
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
51
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
26
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
19.11.2018Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
51
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
20:00
21.12.2018Piątek
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
16
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
19:00
9 kolejka

24/25.11.2018

24.11.2018Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
31
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
16:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
28
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
25.11.2018Niedziela
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
44
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
103
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
42
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
26.11.2018Poniedziałek
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
72
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20:00
10 kolejka

1.12.2018

30.11.2018Piątek
FC Toruń- logo FC Toruń
33
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
62
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
05
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
20:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
01
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
20:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
37
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
62
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
20:00
11 kolejka

8/9.12.2018

08.12.2018Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
13
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
16:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
11
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
23
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
19:00
09.12.2018Niedziela
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
84
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
111
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
10.12.2018Poniedziałek
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
12
FC Toruń- logo FC Toruń
20:00
12 kolejka

12.01.2019

12.01.2019Sobota
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
32
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
16:00
FC Toruń- logo FC Toruń
02
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
17:30
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
81
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
39
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
13.01.2019Niedziela
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
23
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
16:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
49
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
16:00
13 kolejka

19.01.2019

20.01.2019Niedziela
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
73
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
15:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
34
FC Toruń- logo FC Toruń
16:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
32
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
16:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
53
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
123
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
18:00
21.01.2019Poniedziałek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
61
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
20:00
14 kolejka

30.03.2019

30.03.2019Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
19:00
31.03.2019Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
FC Toruń- logo FC Toruń
18:30
01.04.2019Poniedziałek
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20:00
15 kolejka

06.04.2019

27.02.2019Środa
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
52
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
19:00
06.04.2019Sobota
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
FC Toruń- logo FC Toruń
--
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
16 kolejka

9.02.2019

09.02.2019Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
43
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
63
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
21
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
10.02.2019Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
51
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
16:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
62
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
17:00
11.02.2019Poniedziałek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
50
FC Toruń- logo FC Toruń
20:00
17 kolejka

16.02.2019

16.02.2019Sobota
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
15
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
19:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
36
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
19:00
FC Toruń- logo FC Toruń
06
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
19:30
17.02.2019Niedziela
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
24
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
11:30
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
59
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
16:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
18 kolejka

23.02.2019

23.02.2019Sobota
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
50
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
73
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
24.02.2019Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
30
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
16:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
27
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
25.02.2019Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
26.02.2019Wtorek
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
23
FC Toruń- logo FC Toruń
20:00
19 kolejka

2.03.2019

02.03.2019Sobota
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
45
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
FC Toruń- logo FC Toruń
52
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:30
03.03.2019Niedziela
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
33
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
14:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
63
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
64
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
04.03.2019Poniedziałek
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
14
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20:00
20 kolejka

9.03.2019

09.03.2019Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
94
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
33
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
52
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
10.03.2019Niedziela
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
13
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
17:00
FC Toruń- logo FC Toruń
20
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
17:00
11.03.2019Poniedziałek
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
24
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
20:00
21 kolejka

16.03.2019

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
33
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
16.03.2019Sobota
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
52
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
14:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
52
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
16:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
42
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
24
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
17.03.2019Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
94
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
22 kolejka

23.03.2019

22.03.2019Piątek
FC Toruń- logo FC Toruń
21
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:30
23.03.2019Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
15:30
MKS Pogoń '04 Szczecin- logo MKS Pogoń '04 Szczecin
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
17:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00