Gwiazda zagra w ekstraklasie!
Gwiazda Ruda Śląska została 13. zespołem, który zagra w Futsal Ekstraklasie w przyszłym sezonie. Zadecydowało o tym zwycięstwo 5:3 nad Constractem Lubawa w dzisiejszym rewanżowym meczu barażowym.
2:4
Poniedziałek08.06.2026, 18:00