Z niecierpliwością oczekujemy na początek sezonu 2018/2019

Terminarz

1 kolejka

30 września - 1 października

29.09.2017Piątek
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
55
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20:00
30.09.2017Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
14
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
15:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
14
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
06
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
50
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
02.10.2017Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
16
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
2 kolejka

7 - 8 października

06.10.2017Piątek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
131
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
19:30
07.10.2017Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
11
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
16:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
23
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
16:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
40
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
08.10.2017Niedziela
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
48
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
09.10.2017Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
54
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
20:00
3 kolejka

14 - 15 października

14.10.2017Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
32
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
12
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
15.10.2017Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
34
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
15:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
33
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
17:00
16.10.2017Poniedziałek
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
12
FC Toruń- logo FC Toruń
20:00
25.10.2017Środa
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
15
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
4 kolejka

21 - 22 października

21.10.2017Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
34
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
16:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
41
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
17:00
FC Toruń- logo FC Toruń
40
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
103
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
04
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
23.10.2017Poniedziałek
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
45
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20:00
5 kolejka

28 - 29 października

27.10.2017Piątek
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
32
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
20:00
28.10.2017Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
53
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
13
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
29.10.2017Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
92
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
30.10.2017Poniedziałek
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
23
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
19:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
42
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
20:00
6 kolejka

4 - 5 listopada

04.11.2017Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
31
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
36
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
34
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
19:00
05.11.2017Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
52
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
15:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
13
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
06.11.2017Poniedziałek
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
14
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
7 kolejka

11 - 12 listopada

10.11.2017Piątek
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
61
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
20:00
11.11.2017Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
49
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
22.11.2017Środa
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
144
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
11
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
20:00
14.12.2017Czwartek
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
33
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
15.12.2017Piątek
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
36
FC Toruń- logo FC Toruń
20:30
8 kolejka

18 - 19 listopada

18.11.2017Sobota
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
63
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
17:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
34
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
29
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
22
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
61
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
20.11.2017Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
23
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20:00
9 kolejka

25 - 26 listopada

25.11.2017Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
53
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
42
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
41
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
26.11.2017Niedziela
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
42
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
02
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:30
27.11.2017Poniedziałek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
52
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20:00
10 kolejka

2 - 3 grudnia

01.12.2017Piątek
FC Toruń- logo FC Toruń
71
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
19:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
63
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
20:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
24
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
31
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
20:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
29
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
02.12.2017Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
41
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
11 kolejka

9 - 10 grudnia

08.12.2017Piątek
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
26
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
20:00
09.12.2017Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
51
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
06
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
10.12.2017Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
11
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
15:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
35
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
20.12.2017Środa
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
04
FC Toruń- logo FC Toruń
20:00
12 kolejka

6 - 7 stycznia

MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
50
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
05.01.2018Piątek
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
146
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
20:00
06.01.2018Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
42
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
50
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
07.01.2018Niedziela
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
63
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
15:30
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
32
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
13 kolejka

13 - 14 stycznia

12.01.2018Piątek
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
311
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
05
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
53
FC Toruń- logo FC Toruń
20:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
35
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20:00
13.01.2018Sobota
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
62
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
10.02.2018Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
33
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
14 kolejka

24 - 25 luty

23.02.2018Piątek
FC Toruń- logo FC Toruń
32
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
24.02.2018Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
42
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
37
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
05
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
25.02.2018Niedziela
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
15
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
26.02.2018Poniedziałek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
73
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
20:00
15 kolejka

17 - 18 lutego

11.02.2018Niedziela
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
56
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
17:00
17.02.2018Sobota
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
04
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
50
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
18.02.2018Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
25
FC Toruń- logo FC Toruń
16:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
50
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
16:00
19.02.2018Poniedziałek
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
55
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20:00
16 kolejka

3 - 4 marca

03.03.2018Sobota
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
14
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
05
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
23
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
56
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
04.03.2018Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
25
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
16:30
05.03.2018Poniedziałek
FC Toruń- logo FC Toruń
56
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20:00
17 kolejka

10 - 11 marca

10.03.2018Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
33
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
17:00
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
25
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
50
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
14
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
44
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
75
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
18 kolejka

17 - 18 marca

FC Toruń- logo FC Toruń
50
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
17.03.2018Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
81
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
16
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
18.03.2018Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
110
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
17:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
37
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
19.03.2018Poniedziałek
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
25
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20:00
19 kolejka

24 - 25 marca

24.03.2018Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
53
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
05
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
34
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
52
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
25.03.2018Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
63
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
83
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
20 kolejka

7 - 8 kwietnia

07.04.2018Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
50
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
43
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
FC Toruń- logo FC Toruń
43
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
19:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
23
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
21:00
08.04.2018Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
13
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
14:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
11
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
21 kolejka

14 - 15 kwietnia

14.04.2018Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
43
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
05
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
06
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
15.04.2018Niedziela
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
26
FC Toruń- logo FC Toruń
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
31
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
16.04.2018Poniedziałek
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
10
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
20:00
22 kolejka

21 - 22 kwietnia

21.04.2018Sobota
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
71
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
34
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
50
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
18:00
22.04.2018Niedziela
FC Toruń- logo FC Toruń
32
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
50
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
51
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
23 kolejka

3-05-2018

03.05.2018Czwartek
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
32
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
17:30
FC Toruń- logo FC Toruń
22
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
50
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
55
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
42
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:45
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
92
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
19:00
24 kolejka

6-05-2018

06.05.2018Niedziela
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
32
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
FC Toruń- logo FC Toruń
22
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
32
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
50
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
42
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
32
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
20:00
25 kolejka

12-05-2018

12.05.2018Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
44
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
17:00
13.05.2018Niedziela
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
34
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
15:30
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
42
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
17:30
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
14
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
05
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
18:00
14.05.2018Poniedziałek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
24
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
20:00
26 kolejka

19-05-2018

19.05.2018Sobota
FC Toruń- logo FC Toruń
51
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
50
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
40
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
20.05.2018Niedziela
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
17
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
16:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
28
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
18:00
21.05.2018Poniedziałek
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
02
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20:00
27 kolejka

26-05-2018

25.05.2018Piątek
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
32
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:30
27.05.2018Niedziela
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
34
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
30
FC Toruń- logo FC Toruń
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
23
Pogoń '04 Szczecin- logo Pogoń '04 Szczecin
18:00
Lex Kancelaria Słomniki- logo Lex Kancelaria Słomniki
05
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka- logo MKF Solne Miasto Wieliczka
64
AZS UG Gdańsk- logo AZS UG Gdańsk
18:00